HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1976

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Barrage 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  Almelo  1012131011812111391420
2  Excelsior  108108131410131491120
3  DIO Den Haag  81213118111091391110
4  Bussum  71071012111011139112
5  Alblasserdam  101291061410914998
6  Treebeek  97128148131210996
7  DC Zaandam  12699612101512992
8  Het Oosten  81010101071011997-10
9  Philips  97119118591796-8
10  EDC Enschede  7677610811393-50

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 9
za 20-11-1976     DIO Den Haag  -   Het Oosten  
10
-
10
 Frans van Eenennaam  - G.H. Spaan  2-08
 Bert Kain  - C. de Zeeuw  1-15
 Anton van der Star  - Piet van Baarle  0-210
 Dammis van der Staaij  - M. van Eijk  2-07
 Jo Fijen  - J. Mooren  0-26
 Piet Leruy  - Gerrit Jan Aarts  1-19
 Ton van Hove  - Theo van Prooijen  0-24
 Berend Grouwstra  - Piet Bakhuizen  0-23
 Jan Kok  - J.C. Garthoff  2-01
 Jan Leenaars  - J.L. Noordam  2-02
   Treebeek  -   Excelsior  
7
-
13
 Ferdi Okrogelnik  - Piet Lauwen  0-210
 Leen de Rooij  - Nico Kocken  2-04
 H. Housen  - RenĂ© van den Heuvel  0-22
 M. Wijen  - Hein Wilsens  1-13
 E. Elbertsen  - C. van Gestel  0-25
 C.N. Everduin  - Gerrit van de Linde  0-27
 Piet Kole  - Gijs voor de Poorte  1-19
 Rob Pennekamp  - Mari van Ballegooijen  1-16
 Klaas Wijnsma  - John Wilsens  1-11
 Bram Kole sr.  - Jan de Galan  1-18
   DC Zaandam  -   EDC Enschede  
12
-
8
 Frank Teer  - Ben Wiggers  2-010
 Wout Rijs  - Ulbe Koster  1-14
 Henk Hendriks  - Marthy van Houtert  0-27
 Dik Vermeulen  - C. Dorland  1-15
 Bram Doeves  - Willie Schievink  2-06
 Jan Koppies  - Benno Schlie  2-09
 Boudewijn van der Veen  - Derk Baas  2-03
 Paul Teer  - Gerrit Nijland  0-22
 Anton Laan  - Gerhard Kleinsman  0-28
 Frits van de Made  - Wim Schepers  2-01
   Alblasserdam  -   Almelo  
10
-
10
 Kees Bakker  - Johan Prinsen  1-16
 Teus van Es  - Wim Terlouw  1-11
 Siem Boer  - Marinus Morsink  1-14
 Gerrit Verhaar  - Anton Jurg  1-110
 Rien Broekzitter  - Gerard van Berkum  1-12
 Cees Kentie  - Henk Gasthuis  1-19
 Gerrit de Kloe  - W. Wever  2-05
 Arie Boon Sr.  - Gerrit Bosch  0-27
 Gerrit de Vreede  - J. van Berkum  1-13
 Arie Boon Jr.  - Chris Bonvanie  1-18
   Bussum  -   Philips  
11
-
9
 Eric van Dusseldorp  - Ingo Greveraars  2-02
 Heimen Langbroek  - Hans van Berkel Sr.  1-13
 Henk Vogelenzang de Jong  - Pierre Lacroix  0-26
 AndrĂ© Hermans  - Fred Passchier  0-21
 Nico Eisma  - Piet van Schijndel  2-010
 Jan Bouwmans  - Jouke Hottinga  1-14
 Max Hanssens  - Richard van den Boomen  1-18
 John Moser  - Cor Langereis  1-15
 Nico Verhoef  - Frits Verboven  2-09
 H. Legters  - Kees Sterken  1-17