HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1981

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  TDV  ..........13....132412
  BDV Bennekom  ......11........152412
3  DIO Den Haag  ............1111..244
4  DC Schiedam  ........1210......234
5  Excelsior  ..9..........13..224
6  Constant  ......8....12....220
7  DDV Dordrecht  7....10..........21-6
8  Alblasserdam  ....9....8......20-6
9  Philips  ....9..7........20-8
10  Lent  75..............20-16

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 2
za 26-09-1981     DC Schiedam  -   DDV Dordrecht  
10
-
10
 Piet Bastiaanse  - Anton Kosior  0-24
 Ron Heusdens  - Frits van Vloten  2-010
 Sjaak Prins  - Frits Geluk  1-16
 Rob van Eijk  - Jan van de Weteringh Jzn.  1-18
 Tiny Mous  - Randy Horne  2-03
 Leo Mous  - Joop Roedolph  1-15
 Leen Lyklema  - Louis van der Sluis  1-12
 A. Prins  - Ben Spoelder  1-19
 Peter Lansbergen  - Wim Lekkerkerker  0-21
 Dirk van Schaik Sr.  - Jacob de Hei  1-17
   TDV  -   Lent  
13
-
7
 Oscar Verpoest  - Marijn Alofs  2-04Partij
 Ad van Tilborg  - Leo Aliar  1-12
 Cor Kuijstermans  - Frank Barten  2-01
 Hugo Verpoest  - Theo de Bruijn  2-03
 H. Mathijssen  - Chris Roeleven  1-19
 Alex Mathijsen  - Joop Geurts  1-18
 Frans Bax  - E. van Bronswijk  1-15
 Jan van den Hooff  - Fred Toetenel  1-110
 A. Kops  - P. Disveld  1-17
 Jan Kerkhofs  - A. Teunissen  1-16
   BDV Bennekom  -   Excelsior  
11
-
9
 Bert van Harten  - Frank Teer  1-13
 Hans Hiensch  - Nico Kocken  1-15
 Aalt van de Kuilen  - Hein Wilsens  1-11
 Haitze Meurs  - Jo Hobbelen  1-18
 M. Willemsen  - Piet Lauwen  1-12
 Frans Lamers  - Mari van Ballegooijen  0-24
 Herman van Silfhout  - Gerrit van de Linde  1-16
 Daan Kromhout  - RenĂ© van den Heuvel  1-110
 B. Franken  - Johan van den Boogaard  2-09
 Gerrit Stunnenberg  - C. van Gestel  2-07
   DIO Den Haag  -   Philips  
11
-
9
 Bert Kain  - Janus Wuytenburg  1-19
 Hans den Engelsman  - Jac Arts  1-17
 Frans van Eenennaam  - Fred Passchier  1-13
 Hugo Simons jr.  - Jouke Hottinga  2-02
 Jo Fijen  - Gerard van Bakel  1-110
 Koen Poppe  - Paul Hellings  0-24
 Jan Kok  - Kees Sterken  2-06
 Berend Grouwstra  - Kees van Bakel  0-21
 Anton van der Star  - Frits Verboven  1-18
 Jan Leenaars  - P. van Schijndel  2-05
   Alblasserdam  -   Constant  
8
-
12
 Rien Visser  - Jaap Riesenkamp  0-26
 Siem Boer  - Salomon de Jong  0-23
 Kees Rijkaart  - Henk Hofman  1-18
 Teus van Es  - Herman Damman  2-04
 Hans van Woerkom  - P. van Gils  0-25
 Cees Bakker  - Frits van Gaans  1-110
 Peter Kort  - Arie van der Stoep  1-11
 Frans Keizer  - Adri van Huet  1-12
 Rien Broekzitter  - G. Staneke  1-19
 Harry Clasquin  - A. Gorree  1-17