HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2011/2012

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Ravenshorst Nijverdal  1214141510141512161311112172
2  Huizum  810121210141611151718111866
3  EDC Enschede  610111310111111121415111828
4  Tamek Damkring  689111461312111115111412
5  OG Drachten  587913111413101216111316
6  DCH Heerenveen  1010106710101013131311124
7  Hijken DTC 2  66914910101014121111112
8  Almelo  54976101011141015119-18
9  Huizum 2  8998710109121112118-10
10  Orfam Telecom Twente 2  45891076681110114-52
11  Zoranet Zwolle  7369878109910112-48
12  Oosterveen  9255479581010112-72

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 25-02-2012     Huizum 2  -   Oosterveen  
12
-
8
 Erwin Heslinga (1261) - Jan Huzen (1020) 2-08
 Henk Jan van der Let (1137) - Johan van Aalderen (1090) 1-14
 Marten Martens (1027) - Jan Nijmeijer (1141) 0-22
 Jan Bosselaar (1085) - Rima Danileviciene (1100) 1-19
 Thijs Talsma (1054) - André Nijmeijer (1090) 0-21
 Elvia Sõber (1080) - Geert-Jan Wilbrink (993) 2-05
 Meinze Feenstra (973) - Leo Peters (970) 1-13
 Anne Dekker (1090) - Robin Bos (987) 2-06
 Bernard Post (1123) - Jan Timmer (964) 2-07
 Jan T. Terpstra (1003) - Martin Bosch  1-110Partij  
   Huizum  -   DCH Heerenveen  
10
-
10
 Jan Adema (1247) - Johnny Modderman (1074) 1-18
 Rein van der Pal (1379) - Sjoerd Koopman (1266) 1-110Partij
 Katrinus Posthumus (1201) - Aize Plantinga (1088) 2-05Partij
 Piet Bouma (1221) - Iepie Poepjes-Koopman (944) 1-17Partij
 Anne Piet Kooistra (1199) - Tjipke Smedinga (1165) 0-21Partij  
 Sietse Nagel (1193) - Gerben de Wit (1246) 1-19Partij
 Johan Teake Dekker (1351) - Peter Achterstraat (1135) 1-16Partij
 Anton Schotanus (1322) - Marten Zijlstra (1048) 2-02
 Tjalling van den Bosch (1181) - Rinus Veenstra (1141) 0-23
 Jacob de Vries (1144) - Martin Boersbroek (1002) 1-14Partij
   Zoranet Zwolle  -   Orfam Telecom Twente 2  
9
-
11
 Hans Mensink (1104) - Walther Broekate (1036) 1-17Partij
 Bert Postma (1022) - Michiel Hagreis (1048) 0-28Partij
 Vincent Lievense (1027) - Henk de Lange (1068) 1-19Partij
 Johannes van der Veer (1242) - Jan Bosch (1051) 2-010Partij
 Martijn Vissers (1373) - Nico Rosink (1182) 2-03Partij
 Rein Vis (971) - Ulbe Koster (909) 1-16Partij
 Sico Jurrius (890) - Gerrit Draaisma (1105) 0-24Partij
 Marthy van Houtert (1146) - Jan Koopman (961) 2-05Partij
 Peter van der Velden (873) - Leo Springer (1145) 0-21Partij
 Jan Rensink (931) - Niels Meijer (1031) 0-22Partij  
   Ravenshorst Nijverdal  -   Tamek Damkring  
14
-
6
 Bill Neven (1310) - Klaas Veldstra (1078) 2-09Partij
 Artem Ivanov (1454) - Jacob Post (1120) 2-04
 Gerrit Boom (1378) - Jan Snijder (1014) 2-01
 Rienk van Marle (1300) - Alex Boxum (1154) 1-17
 Ronny Koop (1057) - Bart Jonker (1008) 1-12
 Herman Hilberink (1254) - Wiebe van der Wijk (1398) 1-16
 Paul Everloo (1114) - IJsbrand Haven (1254) 1-15
 Michel Koop (1184) - Jan Marten van der Reest (1219) 1-18
 Marinus Morsink (1237) - Arnold Scharft (1078) 1-13
 Herman Damman (1149) - Teunis Snoek (1014) 2-010
   Almelo  -   EDC Enschede  
9
-
11
 Anton Jurg (1239) - Mattijs Meulenbeld (1063) 1-1
 Edwin van Hofwegen (1189) - Juri Geisenblas (1176) 2-0Partij
 Gerald Krol (768) - Igor Chartoriyski (1304) 0-2
 Jan Wienk (889) - Gino Schirinzi (1183) 0-2
 Matthijs van Hofwegen (1144) - Piet Karregat (1215) 1-1
 Gertjan Kolsté (1187) - Raphaël Zdoroviak (1218) 1-1
 Roelof-Jan de Haan (926) - Han Borgman (1202) 1-1
 Frank Eektimmerman (1080) - Jonathan Wilbrink (950) 2-0
 Linda Eektimmerman (951) - Ton Keijzer (1013) 0-2
 Gerrit Bosch (1048) - Paul van de Veen (1038) 1-1
   Hijken DTC 2  -   OG Drachten  
9
-
11
 Rik Smit (1043) - Jan Hoogterp (1222) 0-25
 Jan Mente Drent (1327) - Harmen Jonker (970) 2-08
 Benjo Verberkt (1176) - Kor Dijk (957) 2-02
 Hans van der Laan (1118) - Willem van der Velde (908) 2-01Partij
 Anton Saman (1244) - Marcel de Vries (1026) 1-19Partij
 Berend Plijter (1071) - Jeroen Cremers (1117) 1-110
 Herm Jan Brascamp (1066) - Sipke Doller (1240) 0-26Partij
 Jaap Knipper (1128) - Gabriël Heerema (1399) 0-27Partij
 Rob Knevel (1042) - Wopke de Vries (1051) 1-14Partij
 Jos Plijter (1032) - Iskander Al Sarayfi (1078) 0-23