HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DCH Heerenveen  815121215151913161715112094
2  OG Drachten  129111113121013121215111940
3  Roden/Leek  51115111013912111312111724
4  ADG  8951312161214101114111528
5  Emmeloord  899710131311111212111310
6  Lelystad  57108101210101112121112-6
7  Zoranet Zwolle  5874781110101215118-26
8  Fortuin Dokkum  1101187109128117118-32
9  SSS Kampen  7786910108111110117-26
10  Dammers Uit Oost 2  489109910129911116-20
11  DEZ Laren  3879888991112114-36
12  Eye-t Webdesign  5586885131098113-50

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 21-02-2015     SSS Kampen  -   ADG  
6
-
14
 Bé Hensen (850) - Gerrit de Bruijn (1221) 1-13
 Harm Kist (892) - Marcel Everloo (1038) 0-24
 Harwin Reuvekamp (987) - Frits Stuger (961) 0-26
 Gerlof de Jong (1028) - Wim Martin (1089) 0-27Partij
 Piet Dijkstra (1034) - Cees Strooper (1293) 0-210
 Nico Lugthart (1220) - niet opgekomen  2-01R
 Antoine Koster (1118) - Ton Bollebakker (1237) 0-29Partij
 Wim Dekker (1092) - Gerrit van Maanen (815) 2-08
 Teun van Gelder (1063) - Jan-Jaap van Horssen  1-12
 Henk Kamminga (958) - Harry de Waard (1222) 0-25Partij
   Eye-t Webdesign  -   Lelystad  
8
-
12
 Henk Mostert Azn (1104) - Frenny Malobie (1108) 1-13Partij
 Alie Beekman-van Duinen (1104) - Ricardo Tong Sang (1083) 1-12Partij
 Maikel van den Esker (1049) - Boike Mathoera (850) 1-16Partij  
 Albert Lusink (1101) - Huub Nollet (1161) 1-17Partij  
 Harry Beekman (1043) - Sam Pryor (1085) 1-110Partij
 Erik Bakker (1035) - Bert Zijlstra (1042) 0-29Partij
 Gerard Blok (1036) - Cyril Sluisdom (1026) 0-25Partij
 Freek Jongerman (926) - Robby Koendjbiharie (885) 2-01Partij
 Henk van Renselaar (949) - Dirk van Roozelaar (890) 0-24Partij
 Henk Mostert Jzn (863) - Cees Barends (966) 1-18Partij
   Dammers Uit Oost 2  -   DEZ Laren  
9
-
11
 Jorne Huiting (1055) - Alfred van Lenthe (1074) 0-22Partij
 Jan Masselink (1171) - Danny Dix (1129) 0-21Partij
 Alexandra Betting (1004) - Egbert Harkink (1068) 1-110Partij
 Ben Okken (1132) - Gerrit Roeterdink (847) 2-03Partij
 Johan Haijtink (1119) - Herman Beuzel (898) 2-05Partij
 Bertus Bosch (1115) - Johan Beltman (999) 1-16Partij
 Harry Graaskamp (1120) - Dinand Stegeman (890) 1-17Partij
 Tim Hendriksen (1083) - Tonny Roeterdink (1009) 2-09Partij  
 Jaap de Vries (1084) - Rodier Evers (1016) 0-28Partij
 Mervin Hendriks (950) - Tom Knapen (956) 0-24Partij
   Fortuin Dokkum  -   Roden/Leek  
11
-
9
 Jetze Hoogterp (1065) - Jouke de Haan (1052) 2-09
 Sjoerd Bloem (954) - Jaap Huizinga (1023) 1-12
 Willem Nuveld (1086) - Bert Honderd (1012) 1-14
 Gerke Nutma (862) - Dick Holtman (1047) 0-23
 Piet Pieters (1026) - Roel de Vries (1131) 0-26
 Alex Hoekstra (921) - Eric van Sonderen (1288) 2-07
 Henk Bosgraaf (1024) - Fokke Smid (940) 2-08
 Minze Osinga (1042) - Dennie van Dijk (1093) 1-11
 Binne Brouwer (1068) - Bert Begeman (1110) 1-110
 Bouwe Ringnalda (994) - Rob Helwerda (1035) 1-15
   Emmeloord  -   Zoranet Zwolle  
13
-
7
 IJsbrand Haven (1223) - Johannes van der Veer (1248) 1-12Partij
 Teunis Snoek (1007) - Peter van der Velden (1037) 1-110Partij
 Alex Boxum (1182) - Vincent Lievense (1018) 1-19Partij
 Jacob Post (1162) - Bert Straetemans (914) 2-04Partij
 Menko van Dijk (1110) - Marthy van Houtert (1168) 0-28Partij
 Cor Koene (1106) - Sico Jurrius (934) 1-15Partij
 Arnold Scharft (1104) - Edwin Knoben  2-03Partij
 Klaas Veldstra (1079) - Jan Rensink (930) 2-07Partij
 Joop Kip (980) - Hans Mensink (1089) 2-06Partij
 Bart Jonker (994) - Jan Groeneveld (1143) 1-11Partij
   OG Drachten  -   DCH Heerenveen  
12
-
8
 Sipke Doller (1218) - Waylon Poot (1214) 1-13
 Henk Jonker (1058) - Sjoerd Koopman (1291) 2-09
 Richard Koot (1173) - Johan Teake Dekker (1359) 1-11Partij  
 Erik Oppedijk (1001) - Tjipke Smedinga (1161) 1-17Partij  
 Iskander Al Sarayfi (1093) - Henk Hosper (1116) 1-12
 Wopke de Vries (1091) - Gerben de Wit (1214) 1-16Partij
 Peter Achterstraat (1082) - Peter Veltman (1173) 1-18
 Jan Hoogterp (1213) - Anne Dekker (1051) 2-010Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (967) - Johnny Modderman (1060) 0-25
 Gabriël Heerema (1369) - Rinus Veenstra (1158) 2-04