HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WeA/BPuBs
1  Gooi & Eemland  131110131012171513141511 2066
2  Witte van Moort 2  7141614812111618141511 1870
3  EDC Enschede  9615121012111215151411 1742
4  ADG  104512111071216131811 1416
5  BDV Borne  76881112131213111011 132
6  Emmeloord  10121099913131491511 1226
7  Roden/Leek  8881081112139161311 1112
8  Dammers Uit Oost 2  39913778161191811 80
9  Fortuin Dokkum  5488877411151411 6-38
10  Oosterveen  7254761199131011 5-54
11  Damcombinatie Fryslân 2  6657911411571211 -2 4-54
12  Zoranet Zwolle  556210572610811 2-88

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     Foto's
 Ronde 11
za 27-02-2016     Gooi & Eemland  -   BDV Borne  
13
-
7
 Eric van Dusseldorp (1333) - Gertjan Kolsté (1215) 1-14Partij
 Klaas Bor (1303) - Matthijs van Hofwegen (1138) 2-010Partij
 Walter Thoen (1274) - Frank Eektimmerman (1121) 1-16Partij
 Cor de Jong (1237) - Nico Rosink (1188) 1-18Partij
 Bertus de Harder (1194) - Leo Springer (1104) 1-12Partij
 Jelmer Martens (1161) - Henk de Lange (1058) 1-13Partij
 Gerard van Mourik (1219) - Jan Bosch (1038) 2-07Partij
 Dick Beking (1135) - Roelof-Jan de Haan (948) 1-19Partij
 Gerhard de Graaf (1108) - Anton Jurg (1251) 1-11Partij
 Erik Maijenburg (1145) - Michiel Hagreis (1065) 2-05Partij
   Zoranet Zwolle  -   ADG  
2
-
18
 Jan van der Kolk (952) - Gerrit de Bruijn (1207) 0-27Partij
 Hans Mensink (1084) - Cees Strooper (1294) 0-210Partij
 Sico Jurrius (935) - Bryan Brank (1029) 0-21Partij
 Edwin Knoben (820) - Marcel Everloo (1041) 0-29Partij
 Erik van Wendel (928) - Frits Stuger (951) 0-23Partij
 Jan Rensink (919) - Harry de Waard (1213) 0-25Partij
 Bert Straetemans (886) - Ton Bollebakker (1233) 0-28Partij
 Peter van der Velden (1024) - Wim Martin (1100) 1-16Partij
 Bert Postma (1019) - Leo Rosendaal (1173) 0-22Partij
 Vincent Lievense (1024) - Gerrit van Maanen (812) 1-14Partij
   Roden/Leek  -   Oosterveen  
9
-
11
 Jan Kuijer (921) - André Nijmeijer (1116) 0-210Partij
 Jaap Huizinga (1051) - Gerrit Draaisma (1106) 1-12Partij
 Dennie van Dijk (1094) - Johan van Aalderen (1090) 1-11Partij
 Jouke de Haan (1050) - Jan Siegers (881) 2-06Partij
 Bert Honderd (1048) - Leo Peters (1029) 0-29Partij
 Bert Begeman (1092) - Jan Nijmeijer (1166) 0-25Partij
 Evert Faber (1000) - Jan Timmer (943) 0-24Partij
 Eric van Sonderen (1267) - Jeroen Paalman (958) 2-07Partij
 Gerrit Lieffering (1055) - Albert Lenters (848) 1-18Partij
 Fokke Smid (947) - Jan Meester (995) 2-03Partij
   Damcombinatie Fryslân 2  -   Dammers Uit Oost 2  
11
-
9
 Arnold Wiegersma (1021) - Harry Graaskamp (1108) 0-23Partij
 Durk de Vries (1064) - Mario Daamen (1152) 1-12Partij
 Tjalling Oegema (1074) - Jaap de Vries (1068) 1-18Partij
 Durk Douma (1005) - Johan Haijtink (1102) 2-01Partij
 Bert Oegema (994) - Alexandra Betting (1002) 2-010Partij
 Harm Terpstra (942) - Mervin Hendriks (1016) 2-04Partij
 Danny Ruiter (988) - Tom Knapen (1065) 1-17Partij
 Koop de Vries (775) - Bertus Bosch (1119) 0-29Partij
 Leo van der Galiën (1035) - Simon Wiersma (934) 1-16Partij
 Wilco Terpstra (816) - Michiel Bibbe (717) 1-15Partij
   Witte van Moort 2  -   Fortuin Dokkum  
16
-
4
 Danny Slotboom (1337) - Willem Nuveld (1075) 2-01Partij
 Gerwin Mollink (1135) - Linze Houwink (1053) 2-010Partij
 Jan Willem Hoeve (1193) - Arend Dijkstra (1016) 1-16Partij
 René Schippers (1317) - Jetze Hoogterp (1083) 2-08Partij
 Jeffrey Steen (885) - Piet Pieters (1038) 1-12Partij
 Niek Kloppenburg (1194) - Henk Bosgraaf (1032) 2-03Partij
 Johan van Dijk (1130) - Bouwe Ringnalda (950) 1-15Partij
 Eddie Hilberink (1270) - Binne Brouwer (1080) 2-04Partij
 Alex Noppers (952) - Sjoerd Bloem (944) 1-17Partij
 Jan Schippers (1229) - Alex Hoekstra (917) 2-09Partij
   EDC Enschede  -   Emmeloord  
10
-
10
 Juri Geisenblas (1192) - Teunis Snoek (1006) 1-15Partij
 Igor Chartoriyski (1292) - IJsbrand Haven (1237) 1-14Partij
 Mattijs Meulenbeld (1130) - Klaas Veldstra (1073) 0-210Partij
 Jeroen Goudt (1316) - Alex Boxum (1169) 2-09Partij
 Jonathan Wilbrink (1048) - Jan Snijder (981) 2-07Partij
 Gino Schirinzi (1166) - Menko van Dijk (1121) 1-16Partij
 Piet Karregat (1250) - Arie Hoonstra (888) 1-18Partij
 Han Borgman (1159) - Juriaan Romkes (995) 0-23Partij
 Luit Haan (966) - Arnold Scharft (1110) 1-12Partij
 Raphaël Zdoroviak (1187) - Cor Koene (1108) 1-11Partij