HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Hijken DTC 2  ....................151210
2  MTB Hoogeveen 2  ..................12..124
  De Oldehove  ................10....124
4  EDC Enschede  ............11........122
  DCH Heerenveen  ..............11......122
6  BDV Borne  ..........10..........110
  Damkring Emmeloord  ..........10..........110
8  OG Drachten  ......9..............10-2
  Lelystad  ........9............10-2
10  DCH Heerenveen 2  ....6................10-4
  Fortuin Dokkum  ..8..................10-4
12  Roden/Leek  5....................10-10

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 1
za 17-09-2016     MTB Hoogeveen 2  -   Fortuin Dokkum  
12
-
8
 Alexander Slot (1058) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 2-09Partij
 Aike Smid (1028) - Linze Houwink (1139) 1-18Partij
 Bé Brakels (862) - Arend Dijkstra (1020) 1-14Partij
 Nicole de Vries (965) - Jetze Hoogterp (1056) 1-13Partij
 Wouter Sosef (883) - Willem Nuveld (1075) 1-12Partij
 Gert Bosker (1202) - Henk Bosgraaf (1014) 2-06Partij
 Mathijs Sprakel (954) - Bouwe Ringnalda (968) 2-07Partij
 Meint de Vries (980) - Binne Brouwer (1105) 1-110Partij
 Roland Kreeft (803) - Piet Pieters (1027) 0-21Partij
 Gerard Bruins (988) - Minze Osinga (1029) 1-15Partij
   Damkring Emmeloord  -   BDV Borne  
10
-
10
 IJsbrand Haven (1235) - Leo Springer (1105) 2-01Partij
 Jacob Poortinga (1070) - Nico Rosink (1177) 0-23Partij  
 Cor Koene (1117) - Gertjan Kolsté (1234) 1-17Partij
 Jacob Post (1173) - Frank Eektimmerman (1127) 1-18Partij  
 Alex Boxum (1169) - Niels Meijer (1075) 1-15Partij
 Menko van Dijk (1120) - Anton Jurg (1238) 0-22Partij
 Klaas Veldstra (1061) - Jan Bosch (1043) 1-110Partij  
 Marthy van Houtert (1162) - Michiel Hagreis (1057) 1-14Partij  
 Jan Marten van der Reest (1196) - Frank Krijnen (896) 2-09Partij  
 Joop Kip (1013) - Gerald Krol (796) 1-16Partij
   EDC Enschede  -   OG Drachten  
11
-
9
 Luit Haan (977) - Wopke de Vries (1139) 1-110Partij  
 Jonathan Wilbrink (1055) - Iskander Al Sarayfi (1104) 1-18Partij
 Jeroen Goudt (1314) - Richard Koot (1174) 2-06Partij
 Juri Geisenblas (1188) - Gabriël Heerema (1391) 0-25Partij  
 Igor Chartoriyski (1299) - Peter Achterstraat (1125) 1-17Partij  
 Han Borgman (1158) - Jan Hoogterp (1238) 0-24Partij
 Gino Schirinzi (1145) - Eake Roosma (922) 1-19Partij
 Raphaël Zdoroviak (1183) - Anne Veenstra (826) 2-02Partij  
 Ronald Keijzer (986) - Piet van der Laan (713) 2-01Partij  
 Jon Schoo (928) - Germ Kooi (881) 1-13Partij  
   DCH Heerenveen  -   Lelystad  
11
-
9
 Sipke Doller (1206) - Ricardo Tong Sang (1075) 0-2Partij
 Oscar Veltman (1149) - Valentino Tjokro (1066) 1-1Partij
 Gerben de Wit (1239) - Gideon de Bruin (1102) 2-0Partij
 Henk Hosper (1131) - Sam Pryor (1057) 1-1Partij
 Tjipke Smedinga (1174) - Cees Barends (962) 0-2Partij
 Anne Dekker (1064) - Bert Zijlstra (1056) 1-1Partij
 Aize Plantinga (1063) - Wiebren de Vries (1006) 1-1Partij
 Wim van der Molen (1080) - Cyril Sluisdom (1020) 1-1Partij
 Johnny Modderman (1085) - Boike Mathoera (908) 2-0Partij
 Rinus Veenstra (1149) - Dirk van Roozelaar (893) 2-0Partij
   DCH Heerenveen 2  -   De Oldehove  
6
-
10
 Ulbe Koopman (1009) - Jan Algra (1324) 0-21Partij
 Martin Boersbroek (995) - Oege Dijkstra (1284) 0-24Partij
 Marten Zijlstra (959) - Nick de la Fonteyne (1096) 1-13Partij
 Sjoerd Hofman (1063) - Bernard Post (1121) 0-22Partij
 Riekele Veldstra (988) - Bob Nuys (1061) 1-16Partij
 Jelte Veld (1079) - Geoffrey de la Fonteyne (952) 2-08Partij
 Geert van der Molen (935) - Theo Wolthers (787) 1-17Partij
 Pieter de Vries (889) - Hylke Dykstra (976) 1-15Partij
   Roden/Leek  -   Hijken DTC 2  
5
-
15
 Jaap Huizinga (1051) - Siep Buurke (1235) 0-24Partij
 Dennie van Dijk (1082) - Henk Kalk (1251) 1-12Partij
 Jouke de Haan (1060) - Bert Dollekamp (1191) 0-25Partij
 Eric van Sonderen (1268) - Benjo Verberkt (1156) 1-16Partij
 Rob Helwerda (1047) - Jaap Knipper (1109) 0-21Partij
 Roel de Vries (1151) - Rik Smit (1108) 1-13Partij
 Evert Faber (993) - Hilko Koning (1083) 0-28Partij  
 Jannes de Vries (967) - Herm Jan Brascamp (1101) 1-19Partij
 Fokke Smid (964) - Berend Plijter (1063) 1-17Partij  
 Gerrit Lieffering (1052) - Hans van der Laan (1078) 0-210Partij