HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Hijken DTC 2  1113712151410..141612101748
2  DCH Heerenveen  910131311..1212141411101738
3  EDC Enschede  71012111011..12131115101624
4  Damkring Emmeloord  13781010111016..1512101324
5  De Oldehove  87910..10111112101110122
  Roden/Leek  591010..10121011111310122
7  OG Drachten  6..9910101310713151094
8  BDV Borne  108..1098710101214108-4
9  MTB Hoogeveen 2  ..8849101010121011108-16
10  Fortuin Dokkum  667..89131081112107-20
11  DCH Heerenveen 2  46956978109..101-50
12  Lelystad  8958975698..100-52

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 10
za 04-02-2017     Damkring Emmeloord  -   MTB Hoogeveen 2  
16
-
4
 Jan Snijder (949) - Gerard Bruins (988) 2-09Partij  
 Arnold Scharft (1127) - Meint de Vries (980) 1-17Partij  
 Cor Koene (1117) - Gert Bosker (1202) 1-15Partij
 IJsbrand Haven (1235) - Jan Bazuin (857) 2-02Partij
 Joop Kip (1013) - Alexander Slot (1058) 1-11Partij
 Juriaan Romkes (1005) - Bé Brakels (862) 2-04Partij  
 Jan Marten van der Reest (1196) - Wouter Sosef (883) 2-06Partij
 Menko van Dijk (1120) - Mathijs Sprakel (954) 1-110Partij
 Marthy van Houtert (1162) - Aike Smid (1028) 2-08Partij
 Teunis Snoek (1028) - Nicole de Vries (965) 2-03Partij
   EDC Enschede  -   Fortuin Dokkum  
13
-
7
 Gino Schirinzi (1145) - Sjoerd Bloem (931) 2-02Partij
 Han Borgman (1158) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 1-17Partij
 Jeroen Goudt (1314) - Henk Bosgraaf (1014) 2-03Partij
 Juri Geisenblas (1188) - Jetze Hoogterp (1056) 1-19Partij
 Luit Haan (977) - Willem Nuveld (1075) 1-14Partij
 Ronald Keijzer (986) - Bouwe Ringnalda (968) 0-26Partij
 Raphaël Zdoroviak (1183) - Alex Hoekstra (893) 1-110Partij
 Jon Schoo (928) - Binne Brouwer (1105) 1-15Partij
 Jan Hoven (935) - niet opgekomen  2-01R
 Jonathan Wilbrink (1055) - Piet Pieters (1027) 2-08Partij
   DCH Heerenveen  -   BDV Borne  
12
-
8
 Tjipke Smedinga (1174) - Anton Jurg (1238) 2-02Partij  
 Peter Veltman (1195) - Leo Springer (1105) 1-16Partij  
 Gerben de Wit (1239) - Peter van Esch (873) 1-17Partij  
 Johan Teake Dekker (1341) - Gerald Krol (796) 2-08Partij  
 Oscar Veltman (1149) - Gertjan Kolsté (1234) 0-24Partij
 Henk Hosper (1131) - Jan Bosch (1043) 1-13Partij
 Aize Plantinga (1063) - Frank Eektimmerman (1127) 1-19Partij
 Rinus Veenstra (1149) - Michiel Hagreis (1057) 2-010Partij
 Anne Dekker (1064) - Nico Rosink (1177) 0-25Partij
 Sipke Doller (1206) - Roelof-Jan de Haan (932) 2-01Partij
   DCH Heerenveen 2  -   OG Drachten  
7
-
13
 Jelle Jongsma (948) - Wopke de Vries (1139) 0-22Partij
 Riekele Veldstra (988) - Iskander Al Sarayfi (1104) 0-28Partij  
 Geert van der Molen (935) - Gabriël Heerema (1391) 0-21Partij
 Wim van der Molen (1080) - Jan Hoogterp (1238) 0-23Partij
 Waylon Poot (1212) - Richard Koot (1174) 1-110Partij
 Jelte Veld (1079) - Anne Veenstra (826) 1-15Partij
 Johnny Modderman (1085) - Tjeerd Jaasma (844) 2-04Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (981) - Peter Achterstraat (1125) 1-19Partij
 Marten Zijlstra (959) - Eake Roosma (922) 1-17Partij
 Martin Boersbroek (995) - Germ Kooi (881) 1-16Partij
   Roden/Leek  -   Lelystad  
13
-
7
 Roel de Vries (1151) - Wiebren de Vries (1006) 0-210Partij
 Fokke Smid (964) - Sam Pryor (1057) 1-17Partij
 Jan Harm Alkema (1171) - Valentino Tjokro (1066) 1-19Partij
 Dennie van Dijk (1082) - Bert Zijlstra (1056) 1-14Partij
 Bert Begeman (1092) - Cyril Sluisdom (1020) 1-13Partij
 Eric van Sonderen (1268) - Ricardo Tong Sang (1075) 2-05Partij
 Bert Honderd (1028) - Dirk van Roozelaar (893) 2-08Partij
 Jouke de Haan (1060) - Cees Barends (962) 1-12Partij
 Jaap Huizinga (1051) - Wijnand Groen (969) 2-06Partij
 Rob Helwerda (1047) - Hans Larooij (851) 2-01Partij
   Hijken DTC 2  -   De Oldehove  
12
-
8
 Jan Mente Drent (1340) - Jan Algra (1324) 1-110Partij
 Rik Smit (1108) - Nick de la Fonteyne (1096) 1-13Partij  
 Henk Kalk (1251) - Oege Dijkstra (1284) 1-16Partij
 Siep Buurke (1235) - Bob Nuys (1061) 2-01Partij
 Jaap Knipper (1109) - Bernard Post (1121) 0-27Partij
 Berend Plijter (1063) - Theo Wolthers (787) 1-15Partij  
 Hilko Koning (1083) - Geoffrey de la Fonteyne (952) 1-14Partij
 Benjo Verberkt (1156) - Engel Vrouwe  2-09Partij
 Bert Dollekamp (1191) - Lucas Huitema (815) 2-02Partij
 Herm Jan Brascamp (1101) - Hylke Dykstra (976) 1-18Partij