HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Hijken DTC 2  ..............15....162422
2  EDC Enschede  ................1115..2412
3  DCH Heerenveen  ..........13......11..248
4  MTB Hoogeveen 2  ............1210......234
5  Damkring Emmeloord  ........10......11....232
6  BDV Borne  ........10..10........220
7  De Oldehove  ....7..............1022-2
8  Fortuin Dokkum  ......8..10..........21-4
9  Roden/Leek  5....10..............21-10
10  OG Drachten  ..9....9............20-4
11  Lelystad  ..59................20-12
12  DCH Heerenveen 2  4..........6........20-16

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 2
za 01-10-2016     Roden/Leek  -   MTB Hoogeveen 2  
10
-
10
 Fokke Smid (964) - Meint de Vries (980) 2-08Partij
 Roel de Vries (1151) - Wouter Sosef (883) 1-15Partij
 Bert Begeman (1092) - Alexander Slot (1058) 1-17Partij
 Dennie van Dijk (1082) - Gert Bosker (1202) 0-23Partij
 Eric van Sonderen (1268) - Bé Brakels (862) 2-04Partij
 Jouke de Haan (1060) - Gerard Bruins (988) 1-19Partij
 Rob Helwerda (1047) - Nicole de Vries (965) 0-22Partij
 Jaap Huizinga (1051) - Renco Oostindjer (640) 1-16Partij
 Jan Harm Alkema (1171) - Aike Smid (1028) 1-11Partij
 Ilse Barf (777) - Jan Bazuin (857) 1-110Partij
   Hijken DTC 2  -   DCH Heerenveen 2  
16
-
4
 Rob Knevel (1043) - Johnny Modderman (1085) 1-110Partij
 Herm Jan Brascamp (1101) - Iepie Poepjes-Koopman (981) 2-05Partij
 Jaap Knipper (1109) - Jelle Jongsma (948) 2-02Partij
 Siep Buurke (1235) - Marten Zijlstra (959) 1-17Partij
 Hilko Koning (1083) - Riekele Veldstra (988) 1-19Partij
 Bert Dollekamp (1191) - Martin Boersbroek (995) 2-06Partij
 Hans van der Laan (1078) - Jelte Veld (1079) 2-03Partij
 Berend Plijter (1063) - Geert van der Molen (935) 1-18Partij  
 Benjo Verberkt (1156) - Geert Rozenberg (856) 2-04Partij
 Rik Smit (1108) - niet opgekomen  2-01R
   De Oldehove  -   DCH Heerenveen  
7
-
13
 Bob Nuys (1061) - Johan Teake Dekker (1341) 0-26Partij  
 Nick de la Fonteyne (1096) - Waylon Poot (1212) 1-13Partij
 Lucas Huitema (815) - Sipke Doller (1206) 0-21Partij  
 Munkhtuya Nasanbayar (1161) - Gerben de Wit (1239) 1-18Partij
 Jan Algra (1324) - Peter Veltman (1195) 1-19Partij
 Hylke Dykstra (976) - Oscar Veltman (1149) 0-27Partij
 Oege Dijkstra (1284) - Tjipke Smedinga (1174) 1-15Partij
 Theo Wolthers (787) - Aize Plantinga (1063) 0-210Partij
 Geoffrey de la Fonteyne (952) - Wim van der Molen (1080) 1-14Partij  
 Bernard Post (1121) - Anne Dekker (1064) 2-02Partij
   Lelystad  -   EDC Enschede  
5
-
15
 Robby Koendjbiharie (977) - Han Borgman (1158) 0-24Partij
 Ricardo Tong Sang (1075) - Jeroen Goudt (1314) 0-210Partij
 Sam Pryor (1057) - Igor Chartoriyski (1299) 0-26Partij
 Wiebren de Vries (1006) - Ronald Keijzer (986) 1-18Partij
 Huub Nollet (1190) - Raphaël Zdoroviak (1183) 1-13Partij
 Cyril Sluisdom (1020) - Luit Haan (977) 2-07Partij
 Bert Zijlstra (1056) - Juri Geisenblas (1188) 0-29Partij
 Wijnand Groen (969) - Jonathan Wilbrink (1055) 0-22Partij
 Cees Barends (962) - Jon Schoo (928) 1-15Partij
 Boike Mathoera (908) - Gino Schirinzi (1145) 0-21Partij
   OG Drachten  -   Damkring Emmeloord  
9
-
11
 Richard Koot (1174) - Teunis Snoek (1028) 1-110Partij  
 Gabriël Heerema (1391) - Jan Marten van der Reest (1196) 2-05Partij  
 Jan Hoogterp (1238) - Klaas Veldstra (1061) 1-19Partij
 Jeroen Cremers (1117) - Jan Snijder (949) 1-16Partij
 Henk Jonker (1063) - Bart Jonker (1006) 1-11Partij
 Wopke de Vries (1139) - Alex Boxum (1169) 1-18Partij  
 Iskander Al Sarayfi (1104) - Marthy van Houtert (1162) 1-17Partij  
 Peter Achterstraat (1125) - IJsbrand Haven (1235) 0-23Partij
 Eake Roosma (922) - Arnold Scharft (1127) 1-12Partij
 Jacob Hoekema (767) - Menko van Dijk (1120) 0-24Partij  
   BDV Borne  -   Fortuin Dokkum  
10
-
10
 Anton Jurg (1238) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 1-14Partij  
 Frank Eektimmerman (1127) - Linze Houwink (1139) 1-19Partij  
 Nico Rosink (1177) - Alex Hoekstra (893) 1-110Partij  
 Jan Bosch (1043) - Jetze Hoogterp (1056) 1-17Partij
 Michiel Hagreis (1057) - Willem Nuveld (1075) 1-12Partij
 Leo Springer (1105) - Henk Bosgraaf (1014) 0-23Partij
 Roelof-Jan de Haan (932) - Bouwe Ringnalda (968) 1-18Partij
 Gertjan Kolsté (1234) - Binne Brouwer (1105) 2-01Partij
 Frank Krijnen (896) - Piet Pieters (1027) 0-25Partij  
 Niels Meijer (1075) - Sjoerd Bloem (931) 2-06Partij