HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Hijken DTC 2  1311..........15..16..4830
2  EDC Enschede  7........11....11..15468
  DCH Heerenveen  9........13..11....11468
4  Damkring Emmeloord  ..........1010..11..12466
5  Fortuin Dokkum  ........8..10..13..12456
6  MTB Hoogeveen 2  ........12..1010..10..454
7  De Oldehove  ..9710..........10..43-4
8  BDV Borne  ......101010....7....43-6
9  Roden/Leek  5..9....10......11..43-10
10  OG Drachten  ..9..97....13......42-4
11  DCH Heerenveen 2  4........106..9....41-18
12  Lelystad  ..5988............40-20

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 4
za 29-10-2016     DCH Heerenveen 2  -   MTB Hoogeveen 2  
10
-
10
 Johnny Modderman (1085) - Bé Eggens (1228) 0-210Partij  
 Iepie Poepjes-Koopman (981) - Alexander Slot (1058) 0-23Partij  
 Jelle Jongsma (948) - Gert Bosker (1202) 0-21Partij
 Jelte Veld (1079) - Wouter Sosef (883) 1-12Partij
 Marten Zijlstra (959) - Meint de Vries (980) 2-05Partij
 Wim van der Molen (1080) - Aike Smid (1028) 2-06Partij  
 Riekele Veldstra (988) - Nicole de Vries (965) 1-19Partij
 Sipke Wagenaar  - Mathijs Sprakel (954) 1-18Partij
 Geert van der Molen (935) - Gerard Bruins (988) 1-14Partij
 Martin Boersbroek (995) - Renco Oostindjer (640) 2-07Partij
   Roden/Leek  -   DCH Heerenveen  
9
-
11
 Dennie van Dijk (1082) - Johan Teake Dekker (1341) 0-23Partij  
 Rob Helwerda (1047) - Waylon Poot (1212) 0-27Partij
 Bert Honderd (1028) - Sipke Doller (1206) 0-24Partij  
 Jaap Huizinga (1051) - Tjipke Smedinga (1174) 1-18Partij
 Bert Begeman (1092) - Peter Veltman (1195) 1-15Partij
 Jouke de Haan (1060) - Oscar Veltman (1149) 1-110Partij
 Jan Harm Alkema (1171) - Henk Hosper (1131) 2-02Partij
 Eric van Sonderen (1268) - Aize Plantinga (1063) 2-06Partij
 Fokke Smid (964) - Rinus Veenstra (1149) 0-29Partij  
 Roel de Vries (1151) - Anne Dekker (1064) 2-01Partij
   Hijken DTC 2  -   EDC Enschede  
13
-
7
 Benjo Verberkt (1156) - Luit Haan (977) 2-05Partij
 Jaap Knipper (1109) - Igor Chartoriyski (1299) 1-110Partij  
 Bert Dollekamp (1191) - Han Borgman (1158) 0-22Partij
 Siep Buurke (1235) - Juri Geisenblas (1188) 1-18Partij
 Rik Smit (1108) - Raphaël Zdoroviak (1183) 1-14Partij
 Herm Jan Brascamp (1101) - Jan Hoven (935) 2-03Partij
 Henk Kalk (1251) - Rob Pots (782) 2-01Partij
 Hans van der Laan (1078) - Ronald Keijzer (986) 2-07Partij
 Hilko Koning (1083) - Jeroen Goudt (1314) 1-19Partij  
 Berend Plijter (1063) - Jonathan Wilbrink (1055) 1-16Partij  
   De Oldehove  -   Damkring Emmeloord  
10
-
10
 Oege Dijkstra (1284) - Arnold Scharft (1127) 1-110Partij  
 Bernard Post (1121) - Menko van Dijk (1120) 0-25Partij
 Jan Algra (1324) - Jan Marten van der Reest (1196) 1-19Partij  
 Nick de la Fonteyne (1096) - niet opgekomen  2-01R
 Piet Tuik (1203) - IJsbrand Haven (1235) 1-13Partij
 Hylke Dykstra (976) - Alex Boxum (1169) 0-22Partij
 Geoffrey de la Fonteyne (952) - Marthy van Houtert (1162) 1-17Partij
 Bob Nuys (1061) - Klaas Veldstra (1061) 2-08Partij
 Engel Vrouwe  - Bart Jonker (1006) 1-14Partij  
 Theo Wolthers (787) - Cor Koene (1117) 1-16Partij  
   Lelystad  -   Fortuin Dokkum  
8
-
12
 Valentino Tjokro (1066) - Jetze Hoogterp (1056) 2-09Partij
 Ricardo Tong Sang (1075) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 1-16Partij  
 Sam Pryor (1057) - Arend Dijkstra (1020) 1-17Partij
 Boike Mathoera (908) - Alex Hoekstra (893) 1-13Partij
 Bert Zijlstra (1056) - Willem Nuveld (1075) 1-14Partij
 Wijnand Groen (969) - Linze Houwink (1139) 0-21Partij
 Robby Koendjbiharie (977) - Bouwe Ringnalda (968) 2-05Partij
 Cyril Sluisdom (1020) - Henk Bosgraaf (1014) 0-210Partij
 Hans Larooij (851) - Binne Brouwer (1105) 0-28Partij
 Dirk van Roozelaar (893) - Piet Pieters (1027) 0-22Partij
   OG Drachten  -   BDV Borne  
13
-
7
 Gabriël Heerema (1391) - Leo Springer (1105) 2-07Partij  
 Jan Hoogterp (1238) - Anton Jurg (1238) 1-16Partij
 Richard Koot (1174) - Gertjan Kolsté (1234) 2-09Partij
 Wopke de Vries (1139) - Matthijs van Hofwegen (1133) 1-11Partij
 Peter Achterstraat (1125) - Frank Eektimmerman (1127) 0-22Partij
 Jeroen Cremers (1117) - Roelof-Jan de Haan (932) 2-03Partij
 Iskander Al Sarayfi (1104) - Jan Bosch (1043) 2-04Partij  
 Henk Jonker (1063) - Michiel Hagreis (1057) 1-18Partij
 Eake Roosma (922) - Gerald Krol (796) 1-15Partij
 Jacob Hoekema (767) - Henk de Lange (1065) 1-110Partij