HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Hijken DTC 2  11713........15..16..5824
2  DCH Heerenveen  9..........1311..14115816
3  Damkring Emmeloord  13......10..10..11..125812
4  EDC Enschede  7..........111011..15578
5  MTB Hoogeveen 2  ........1012..101010..564
6  BDV Borne  ....10..1010....7..14552
  Fortuin Dokkum  ........8108..13..12552
8  De Oldehove  ..7109....12....10..550
9  Roden/Leek  59..1010........11..54-10
10  OG Drachten  ....9910137........53-4
11  DCH Heerenveen 2  46....10....69....51-26
12  Lelystad  ..985..68........50-28

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 5
za 12-11-2016     MTB Hoogeveen 2  -   OG Drachten  
10
-
10
 Wouter Sosef (883) - Gabriël Heerema (1391) 0-26Partij  
 Meint de Vries (980) - Jan Hoogterp (1238) 1-18Partij  
 Bé Brakels (862) - Richard Koot (1174) 0-27Partij
 Gerard Bruins (988) - Wopke de Vries (1139) 1-110Partij
 Nicole de Vries (965) - Eake Roosma (922) 1-19Partij
 Gert Bosker (1202) - Iskander Al Sarayfi (1104) 1-14Partij
 Jan Bazuin (857) - Anne Veenstra (826) 2-02Partij  
 Aike Smid (1028) - Henk Jonker (1063) 0-25Partij
 Alexander Slot (1058) - Jacob Hoekema (767) 2-03Partij
 Mathijs Sprakel (954) - niet opgekomen  2-01R
   BDV Borne  -   Lelystad  
14
-
6
 Jan Bosch (1043) - Don Khedoe (993) 0-22Partij
 Gertjan Kolsté (1234) - Huub Nollet (1190) 2-08Partij  
 Nico Rosink (1177) - Valentino Tjokro (1066) 2-09Partij
 Leo Springer (1105) - Sam Pryor (1057) 1-13Partij  
 Anton Jurg (1238) - Boike Mathoera (908) 1-15Partij
 Niels Meijer (1075) - Cees Barends (962) 2-04Partij
 Michiel Hagreis (1057) - Dirk van Roozelaar (893) 2-07Partij  
 Gerald Krol (796) - Bert Zijlstra (1056) 1-110Partij
 Roelof-Jan de Haan (932) - Cyril Sluisdom (1020) 2-06Partij
 Peter van Esch (873) - Robby Koendjbiharie (977) 1-11Partij
   Fortuin Dokkum  -   De Oldehove  
8
-
12
 Linze Houwink (1139) - Geoffrey de la Fonteyne (952) 2-05Partij
 Willem Nuveld (1075) - Bob Nuys (1061) 1-14Partij
 Bouwe Ringnalda (968) - Hylke Dykstra (976) 0-26Partij
 Jetze Hoogterp (1056) - Piet Tuik (1203) 1-18Partij
 Piet Pieters (1027) - Theo Wolthers (787) 0-21Partij
 Arend Dijkstra (1020) - Jan Algra (1324) 1-110Partij
 Binne Brouwer (1105) - Nick de la Fonteyne (1096) 1-12Partij
 Henk Bosgraaf (1014) - Oege Dijkstra (1284) 0-27Partij
 Minze Osinga (1029) - Engel Vrouwe  2-03Partij
 Sjoerd Bloem (931) - Bernard Post (1121) 0-29Partij  
   Damkring Emmeloord  -   Hijken DTC 2  
13
-
7
 Alex Boxum (1169) - Herm Jan Brascamp (1101) 1-17Partij
 Arnold Scharft (1127) - Jan Mente Drent (1340) 2-08Partij  
 Cor Koene (1117) - Hilko Koning (1083) 2-06Partij  
 Jacob Post (1173) - Jaap Knipper (1109) 2-03Partij
 Teunis Snoek (1028) - Rob Knevel (1043) 1-19Partij
 Bart Jonker (1006) - Rik Smit (1108) 0-21Partij  
 IJsbrand Haven (1235) - Wim Koopman (1046) 2-04Partij  
 Jan Marten van der Reest (1196) - Benjo Verberkt (1156) 1-110Partij  
 Marthy van Houtert (1162) - Berend Plijter (1063) 1-15Partij  
 Menko van Dijk (1120) - Bert Dollekamp (1191) 1-12Partij
   EDC Enschede  -   Roden/Leek  
10
-
10
 Gino Schirinzi (1145) - Eric van Sonderen (1268) 0-210Partij  
 Igor Chartoriyski (1299) - Jouke de Haan (1060) 2-05Partij
 niet opgekomen  - Bert Begeman (1092) 0-21R
 Raphaël Zdoroviak (1183) - Jaap Huizinga (1051) 1-13Partij
 Jan Hoven (935) - Bert Honderd (1028) 0-27Partij
 Han Borgman (1158) - Dennie van Dijk (1082) 1-12Partij
 Juri Geisenblas (1188) - Rob Helwerda (1047) 2-09Partij
 Jonathan Wilbrink (1055) - Jan Harm Alkema (1171) 1-18Partij  
 Harry Veldman (931) - Roel de Vries (1151) 1-14Partij
 Jeroen Goudt (1314) - Fokke Smid (964) 2-06Partij
   DCH Heerenveen  -   DCH Heerenveen 2  
14
-
6
 Sipke Doller (1206) - Riekele Veldstra (988) 2-0Partij  
 Oscar Veltman (1149) - Geert van der Molen (935) 1-1Partij
 Johan Teake Dekker (1341) - Wim van der Molen (1080) 2-0Partij  
 Henk Hosper (1131) - Jelle Jongsma (948) 0-2Partij
 Aize Plantinga (1063) - Jelte Veld (1079) 1-1Partij
 Peter Veltman (1195) - Marten Zijlstra (959) 2-0Partij
 Tjipke Smedinga (1174) - Sipke Wagenaar  2-0Partij  
 Rinus Veenstra (1149) - Martin Boersbroek (995) 2-0Partij
 Anne Dekker (1064) - Iepie Poepjes-Koopman (981) 2-0Partij
 Johnny Modderman (1085) - Gerard Weinans (663) 0-2Partij