HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Hijken DTC 2  11137..15..14141016..81340
2  DCH Heerenveen  91013131112......141181326
3  EDC Enschede  710..111012..11..111581214
4  Damkring Emmeloord  137..1010....1110151281116
5  De Oldehove  ..7910....12101110118104
6  Roden/Leek  591010..1011..1211..89-4
7  MTB Hoogeveen 2  ..88....10121010101188-2
8  Fortuin Dokkum  6......8981310111287-6
9  OG Drachten  6..9910..10713..1586-2
10  BDV Borne  10....109810107..1486-4
11  DCH Heerenveen 2  469569109......81-40
12  Lelystad  ..9589..9856..80-42

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 8
za 28-01-2017     EDC Enschede  -   MTB Hoogeveen 2  
12
-
8
 Jeroen Goudt (1314) - Gerard Bruins (988) 1-11Partij
 Igor Chartoriyski (1299) - Alexander Slot (1058) 1-15Partij
 Raphaël Zdoroviak (1183) - Nicole de Vries (965) 2-010Partij
 Han Borgman (1158) - Bé Brakels (862) 1-14Partij
 Luit Haan (977) - Jan Bazuin (857) 2-06Partij
 Jon Schoo (928) - Gert Bosker (1202) 0-27Partij
 Ronald Keijzer (986) - Wouter Sosef (883) 0-23Partij
 Gino Schirinzi (1145) - Renco Oostindjer (640) 2-02Partij
 Jonathan Wilbrink (1055) - Mathijs Sprakel (954) 2-08Partij
 Juri Geisenblas (1188) - Aike Smid (1028) 1-19Partij
   De Oldehove  -   Lelystad  
11
-
9
 Jan Algra (1324) - Dirk van Roozelaar (893) 2-01Partij
 Munkhtuya Nasanbayar (1161) - Ricardo Tong Sang (1075) 1-18Partij
 Bob Nuys (1061) - Boike Mathoera (908) 1-12Partij
 Hylke Dykstra (976) - Sam Pryor (1057) 1-14Partij
 Lucas Huitema (815) - Valentino Tjokro (1066) 0-23Partij
 Geoffrey de la Fonteyne (952) - Cyril Sluisdom (1020) 1-19Partij
 Bernard Post (1121) - Don Khedoe (993) 2-07Partij
 Nick de la Fonteyne (1096) - Bert Zijlstra (1056) 1-15Partij
 Oege Dijkstra (1284) - Wiebren de Vries (1006) 1-110Partij
 Theo Wolthers (787) - Cees Barends (962) 1-16Partij
za 11-02-2017     DCH Heerenveen  -   Damkring Emmeloord  
13
-
7
 Gerben de Wit (1239) - Cor Koene (1117) 2-05Partij
 Peter Veltman (1195) - Marthy van Houtert (1162) 1-12Partij
 Sipke Doller (1206) - Arnold Scharft (1127) 1-13Partij  
 Johan Teake Dekker (1341) - Klaas Veldstra (1061) 2-01Partij  
 Waylon Poot (1212) - Jan Marten van der Reest (1196) 2-010Partij
 Oscar Veltman (1149) - Alex Boxum (1169) 2-07Partij
 Aize Plantinga (1063) - Juriaan Romkes (1005) 0-28Partij  
 Rinus Veenstra (1149) - IJsbrand Haven (1235) 1-14Partij
 Tjipke Smedinga (1174) - Jacob Post (1173) 2-06Partij
 Henk Hosper (1131) - Teunis Snoek (1028) 0-29Partij  
   DCH Heerenveen 2  -   Fortuin Dokkum  
9
-
11
 Johnny Modderman (1085) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 1-14Partij
 Wim van der Molen (1080) - Linze Houwink (1139) 1-13Partij
 Marten Zijlstra (959) - Jetze Hoogterp (1056) 1-15Partij
 Jelte Veld (1079) - Bouwe Ringnalda (968) 0-22Partij
 Jelle Jongsma (948) - Willem Nuveld (1075) 1-11Partij
 Ulbe Koopman (1009) - Alex Hoekstra (893) 1-19Partij
 Geert van der Molen (935) - Binne Brouwer (1105) 1-16Partij
 Sipke Wagenaar  - Henk Bosgraaf (1014) 2-07Partij
 Riekele Veldstra (988) - Sjoerd Bloem (931) 0-28Partij
 Pieter de Vries (889) - Minze Osinga (1029) 1-110Partij
   Roden/Leek  -   BDV Borne  
12
-
8
 Bert Honderd (1028) - Gertjan Kolsté (1234) 0-24Partij
 Dennie van Dijk (1082) - Leo Springer (1105) 1-12Partij
 Bert Begeman (1092) - Anton Jurg (1238) 0-26Partij
 Jouke de Haan (1060) - Henk de Lange (1065) 1-15Partij
 Jan Harm Alkema (1171) - niet opgekomen  2-01R
 Jaap Huizinga (1051) - Matthijs van Hofwegen (1133) 1-17Partij
 Fokke Smid (964) - Peter van Esch (873) 2-09Partij
 Roel de Vries (1151) - Roelof-Jan de Haan (932) 2-03Partij
 Ilse Barf (777) - Michiel Hagreis (1057) 1-110Partij
 Eric van Sonderen (1268) - Gerald Krol (796) 2-08Partij
   Hijken DTC 2  -   OG Drachten  
14
-
6
 Jan Mente Drent (1340) - Gabriël Heerema (1391) 2-07Partij  
 Siep Buurke (1235) - Jan Hoogterp (1238) 1-18Partij
 Bert Dollekamp (1191) - Iskander Al Sarayfi (1104) 2-06Partij
 Hans van der Laan (1078) - Richard Koot (1174) 1-14Partij  
 Hilko Koning (1083) - Wopke de Vries (1139) 0-29Partij
 Herm Jan Brascamp (1101) - Peter Achterstraat (1125) 1-110Partij
 Rik Smit (1108) - Germ Kooi (881) 2-03Partij  
 Berend Plijter (1063) - Eake Roosma (922) 2-02Partij
 Jaap Knipper (1109) - Anne Veenstra (826) 2-01Partij
 Harry Vosmeijer (1114) - Tjeerd Jaasma (844) 1-15Partij