HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Hijken DTC 2  1113..71510..1414161291544
2  DCH Heerenveen  910131311..12..14141191534
3  EDC Enschede  710111210..1211..111591418
4  De Oldehove  ..7910..1111101210119126
5  Damkring Emmeloord  1378101010..11..151291112
6  Roden/Leek  5910..101210101111..910-4
7  BDV Borne  10....9108107101214980
8  MTB Hoogeveen 2  ..889..10101012101198-4
9  OG Drachten  6..91091013107..1597-2
10  Fortuin Dokkum  66..8..910813111297-14
11  DCH Heerenveen 2  469659810..9..91-44
12  Lelystad  89598..6958..90-46

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 9
za 21-01-2017     MTB Hoogeveen 2  -   De Oldehove  
9
-
11
 Gert Bosker (1202) - Jan Algra (1324) 1-17Partij
 Alexander Slot (1058) - Piet Tuik (1203) 1-110Partij
 Bé Brakels (862) - Oege Dijkstra (1284) 0-21Partij
 Jan Bazuin (857) - Geoffrey de la Fonteyne (952) 1-18Partij
 Meint de Vries (980) - Bob Nuys (1061) 1-19Partij
 Wouter Sosef (883) - Theo Wolthers (787) 1-14Partij  
 Gerard Bruins (988) - Lucas Huitema (815) 1-16Partij
 Nicole de Vries (965) - Hylke Dykstra (976) 0-25Partij
 Mathijs Sprakel (954) - Engel Vrouwe  2-03Partij
 Aike Smid (1028) - Nick de la Fonteyne (1096) 1-12Partij
   Lelystad  -   Hijken DTC 2  
8
-
12
 Cees Barends (962) - Henk Kalk (1251) 0-27Partij
 Boike Mathoera (908) - Jan Mente Drent (1340) 0-24Partij
 Sam Pryor (1057) - Jaap Knipper (1109) 2-08Partij
 Dirk van Roozelaar (893) - Bert Dollekamp (1191) 0-26Partij
 Valentino Tjokro (1066) - Siep Buurke (1235) 1-110Partij
 Don Khedoe (993) - Herm Jan Brascamp (1101) 1-13Partij
 Bert Zijlstra (1056) - Berend Plijter (1063) 1-19Partij
 Ricardo Tong Sang (1075) - Rik Smit (1108) 1-11Partij
 Cyril Sluisdom (1020) - Gerhard Dunning (805) 0-22Partij  
 Wiebren de Vries (1006) - Benjo Verberkt (1156) 2-05Partij
   OG Drachten  -   Roden/Leek  
10
-
10
 Gabriël Heerema (1391) - Jouke de Haan (1060) 2-010Partij
 Jan Hoogterp (1238) - Dennie van Dijk (1082) 1-17Partij
 Henk Jonker (1063) - Eric van Sonderen (1268) 1-19Partij
 Piet van der Laan (713) - Bert Honderd (1028) 0-24Partij
 Iskander Al Sarayfi (1104) - Jan Harm Alkema (1171) 0-25Partij  
 Jeroen Cremers (1117) - Bert Begeman (1092) 1-13Partij
 Richard Koot (1174) - Rob Helwerda (1047) 2-01Partij  
 Wopke de Vries (1139) - Ilse Barf (777) 2-06Partij
 Eake Roosma (922) - Roel de Vries (1151) 0-22Partij
 Tjeerd Jaasma (844) - Fokke Smid (964) 1-18Partij
   BDV Borne  -   DCH Heerenveen 2  
12
-
8
 Nico Rosink (1177) - Wim van der Molen (1080) 2-010Partij  
 Gertjan Kolsté (1234) - Jelte Veld (1079) 1-19Partij  
 Frank Eektimmerman (1127) - Jelle Jongsma (948) 1-16Partij  
 Anton Jurg (1238) - Marten Zijlstra (959) 2-03Partij
 Michiel Hagreis (1057) - Riekele Veldstra (988) 1-18Partij
 Jan Bosch (1043) - Geert van der Molen (935) 2-01Partij
 Roelof-Jan de Haan (932) - Johnny Modderman (1085) 0-22Partij
 Leo Springer (1105) - Iepie Poepjes-Koopman (981) 1-15Partij
 Gerald Krol (796) - Ulbe Koopman (1009) 0-27Partij
 Gerrit Bosch (963) - Bouke van der Werff (929) 2-04Partij
   Fortuin Dokkum  -   DCH Heerenveen  
6
-
14
 Bouwe Ringnalda (968) - Johan Teake Dekker (1341) 0-23Partij  
 Dirk Albert Zijlstra (1107) - Gerben de Wit (1239) 1-15Partij  
 Linze Houwink (1139) - Waylon Poot (1212) 0-210Partij
 Henk Bosgraaf (1014) - Sipke Doller (1206) 1-17Partij  
 Alex Hoekstra (893) - Peter Veltman (1195) 0-22Partij
 Jetze Hoogterp (1056) - Tjipke Smedinga (1174) 0-29Partij
 Binne Brouwer (1105) - Oscar Veltman (1149) 1-18Partij
 Minze Osinga (1029) - Aize Plantinga (1063) 1-16Partij
 Piet Pieters (1027) - Rinus Veenstra (1149) 1-14Partij
 Willem Nuveld (1075) - Anne Dekker (1064) 1-11Partij
   Damkring Emmeloord  -   EDC Enschede  
8
-
12
 Menko van Dijk (1120) - Jonathan Wilbrink (1055) 1-110Partij  
 Arnold Scharft (1127) - Juri Geisenblas (1188) 1-13Partij
 Jacob Post (1173) - Mattijs Meulenbeld (1128) 0-28Partij
 Cor Koene (1117) - Luit Haan (977) 2-07Partij
 Alex Boxum (1169) - Raphaël Zdoroviak (1183) 1-16Partij
 Bart Jonker (1006) - Igor Chartoriyski (1299) 0-24Partij
 IJsbrand Haven (1235) - Jeroen Goudt (1314) 0-21Partij
 Klaas Veldstra (1061) - Gino Schirinzi (1145) 0-22Partij
 Marthy van Houtert (1162) - Jon Schoo (928) 1-15Partij
 Jan Marten van der Reest (1196) - Jan Hoven (935) 2-09Partij