HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Hijken DTC 2  13121512181412131717131122156
2  Harderwijk  7121515141313151617141120151
3  Huizum  881211121616161516141118144
4  Damcombinatie Fryslân 2  55813161010111112131114114
5  Dokkum  859711148111014121111109
6  Damkring Emmeloord  268491013121513131111105
7  MTB Hoogeveen 2  674106101211111110111198
8  BDV Borne  8741012781381114119102
9  Roden/Leek  7549989712141011594
10  Hijken DTC 3  3459105912881211585
11  Winschoten  334867996121111478
12  De Vechtstreek Oosterveen  766787106108911284

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 16-02-2019     Damkring Emmeloord  -   MTB Hoogeveen 2  
10
-
10
 Cor Koene (1108) - Gert Bosker (1256) 0-21Partij
 Arnold Scharft (1144) - Roland Kreeft (973) 2-09Partij
 Alex Boxum (1187) - Alexander Slot (1077) 1-110Partij
 Matheo Boxum (715) - Gerard Bruins (1004) 2-07Partij
 Albert Hendrik Snijder (589) - Renco Oostindjer (855) 0-26Partij
 Marthy van Houtert (1146) - Wilmer Oostindjer (822) 2-04Partij
 IJsbrand Haven (1216) - Aike Smid (1033) 1-12Partij
 Bart Jonker (981) - Lisa Scholtens (795) 1-13Partij
 Jan Snijder (976) - Nicole de Vries (972) 1-18Partij
 Daniël Boxum  - Meint de Vries (966) 0-25Partij
   Roden/Leek  -   Winschoten  
14
-
6
 Jouke de Haan (1024) - Johan Tuenter (835) 2-03Partij
 Dennie van Dijk (1097) - Geert Lubberink (992) 2-02Partij
 Evert Faber (990) - Benny Dekens (1075) 2-01Partij
 Dick Holtman (1051) - Gerco Lubberink (1059) 2-010Partij
 Jannes de Vries (944) - Han Braakhuis (957) 1-16Partij
 Bert Honderd (1020) - Ben Haan (990) 0-28Partij
 Germ Poortinga (956) - Johan Mulder (901) 2-07Partij
 Roel de Vries (1147) - Frederik Bos  1-14Partij
 Jan Harm Alkema (1182) - Demi Peters  2-05Partij
 Jaap Huizinga (1057) - Bert Begeman (1077) 0-29Partij
   Hijken DTC 2  -   Huizum  
12
-
8
 Bert Dollekamp (1198) - Anne Piet Kooistra (1238) 1-19Partij
 Harry de Groot (1167) - Piet Bouma (1194) 1-11Partij
 Rob Knevel (1042) - Anton Schotanus (1269) 2-02Partij
 Siep Buurke (1220) - Jan Adema (1225) 1-15Partij
 Henk Kalk (1264) - Sietse Nagel (1138) 2-08Partij
 Rik Smit (1122) - Bart Visser (1139) 1-16Partij
 Berend Plijter (1070) - Tjalling van den Bosch (1178) 0-24Partij
 Jaap Knipper (1119) - Jacob de Vries (1192) 1-110Partij
 Jan Ekke de Vries (1370) - Meinze Feenstra (1021) 1-17Partij
 Jacob Okken (1374) - Jan Bosselaar (1073) 2-03Partij
   Hijken DTC 3  -   Damcombinatie Fryslân 2  
9
-
11
 Erik Beugels (850) - niet opgekomen  2-02R
 Herm Jan Brascamp (1088) - Bernard Post (1143) 0-26Partij
 Jacco Keizer (887) - Bert Oegema (1050) 0-25Partij
 Wim Koopman (1059) - Nick de la Fonteyne (1107) 1-110Partij
 Hans van der Nap  - Kerst Hoekstra (1076) 1-17Partij
 Hans van der Laan (1087) - Durk de Vries (1056) 0-24Partij
 Hilko Koning (1046) - Arnold Wiegersma (997) 1-13Partij
 Ronald Karmoen (943) - Tjalling Oegema (1025) 0-29Partij
 Kor de Groot (1149) - Danny Ruiter (990) 2-08Partij
 Henk Pruim (917) - niet opgekomen  2-01R
   De Vechtstreek Oosterveen  -   Dokkum  
8
-
12
 Jan Siegers (869) - Dirk Albert Zijlstra (1100) 1-14Partij
 Damon Winter (1074) - Linze Houwink (1122) 0-29Partij
 Katarzyna Ptak (980) - Jetze Hoogterp (1064) 1-17Partij
 André Nijmeijer (1112) - Henk Bosgraaf (1039) 1-15Partij
 Gerrit Draaisma (1100) - Arend Dijkstra (992) 2-02Partij
 Leo Peters (1021) - Dirk Sinnema  1-18Partij
 Johan van Aalderen (1096) - Bouwe Ringnalda (959) 0-210Partij
 Jeroen Paalman (936) - Binne Brouwer (1109) 1-16Partij
 Gerrit Kruger (839) - Willem Nuveld (1063) 1-11Partij
 Evert Schuttert (911) - Piet Pieters (1033) 0-23Partij
   Harderwijk  -   BDV Borne  
13
-
7
 Egbert van Hattem (1177) - Gerald Krol (804) 2-06Partij
 Ruurd Wuestman (1170) - Jan Koerselman (938) 1-110Partij
 Jan Hendrik Kok (1217) - Leo Springer (1084) 2-01Partij
 Jaap van de Werfhorst (1095) - Frank Krijnen (889) 2-08Partij
 Gerwin van der Meer (1163) - Jan Bosch (1022) 1-14Partij
 Fred Elgersma (1155) - Roelof-Jan de Haan (944) 1-17Partij
 Jan Willem Hoeve (1188) - Michiel Hagreis (1049) 1-13Partij
 Kees de Jong (1231) - Nico Rosink (1170) 1-19Partij
 René Schaafsma (1149) - Frank Eektimmerman (1136) 1-15Partij
 Henry Offenga (1183) - Gertjan Kolsté (1238) 1-12Partij