HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Huizum  ....1211121616..16..1671458
2  Hijken DTC 2  ..131512..121417..13..71452
3  Harderwijk  ..7....14..131615141771252
4  Damcombinatie Fryslân 2  85..1316..10..11..127910
5  Dokkum  98..711....1011..14770
6  Damkring Emmeloord  8..64913......131376-8
7  BDV Borne  48......7..813141176-10
8  MTB Hoogeveen 2  46710......11..101176-22
9  Hijken DTC 3  ..34..10..129812..75-24
10  Roden/Leek  4..599..7..1210..73-28
11  De Vechtstreek Oosterveen  ..76....7610810..72-32
12  Winschoten  4..386799......70-48

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 7
za 08-12-2018     Hijken DTC 2  -   MTB Hoogeveen 2  
14
-
6
 Jan Mente Drent (1319) - Alexander Slot (1077) 2-01Partij
 Rik Smit (1122) - Gerard Bruins (1004) 1-12Partij
 Berend Plijter (1070) - Meint de Vries (966) 2-09Partij
 Rob Knevel (1042) - Aike Smid (1033) 2-03Partij
 Jaap Knipper (1119) - Wouter Sosef (1000) 1-15Partij
 Henk Kalk (1264) - Gert Bosker (1256) 1-14Partij
 Harry de Groot (1167) - Lisa Scholtens (795) 1-18Partij
 Kor de Groot (1149) - Renco Oostindjer (855) 2-06Partij
 Bert Dollekamp (1198) - Roland Kreeft (973) 0-210Partij
 Siep Buurke (1220) - Nicole de Vries (972) 2-07Partij
   Hijken DTC 3  -   Roden/Leek  
8
-
12
 Wim Koopman (1059) - Fokke Smid (964) 1-110Partij
 Hans van der Nap  - Evert Faber (990) 1-19Partij
 Jacco Keizer (887) - Dennie van Dijk (1097) 1-16Partij
 Herm Jan Brascamp (1088) - Rob Helwerda (1020) 1-17Partij
 Ronald Karmoen (943) - Roel de Vries (1147) 1-14Partij
 Hans van der Laan (1087) - Jaap Huizinga (1057) 2-02Partij
 Hilko Koning (1046) - Jouke de Haan (1024) 0-25Partij
 Henk Pruim (917) - Bert Honderd (1020) 0-28Partij
 Grietus Aalderink (874) - Tom Huizinga (756) 1-13Partij
 Erik Beugels (850) - Henk van den Berg (824) 0-21Partij
   De Vechtstreek Oosterveen  -   Damkring Emmeloord  
7
-
13
 Gerrit Kruger (839) - IJsbrand Haven (1216) 0-21Partij
 André Nijmeijer (1112) - Marthy van Houtert (1146) 1-17Partij
 Katarzyna Ptak (980) - Jan Snijder (976) 0-24Partij
 Leo Peters (1021) - Alex Boxum (1187) 1-110Partij
 Jan Siegers (869) - Bart Jonker (981) 1-16Partij
 Evert Schuttert (911) - Albert Hendrik Snijder (589) 0-28Partij
 Johan van Aalderen (1096) - Arnold Scharft (1144) 1-12Partij
 Jan Timmer (947) - Daniël Boxum  2-05Partij
 Gerrit Draaisma (1100) - Matheo Boxum (715) 0-23Partij
 Jan Nijmeijer (1172) - Jacob Post (1173) 1-19Partij
   Harderwijk  -   Winschoten  
17
-
3
 Niek Kuijvenhoven (1370) - Harrie Molthoop  2-02
 Jaap van de Werfhorst (1095) - Geert Lubberink (992) 2-07
 Fred Elgersma (1155) - Janick Lanting  2-05
 Ruurd Wuestman (1170) - Demi Peters  2-03Partij
 Jan Hendrik Kok (1217) - Nickey Loots  2-01
 Henry Offenga (1183) - Bert Begeman (1077) 1-18
 Kees de Jong (1231) - Benny Dekens (1075) 1-110Partij
 Gerwin van der Meer (1163) - Jan Aeilkema (979) 2-04
 Jan Willem Hoeve (1188) - Marchinus Mulder  2-06Partij
 Ton Eekelschot (1052) - Han Braakhuis (957) 1-19Partij
   BDV Borne  -   Huizum  
4
-
16
 Nico Rosink (1170) - Piet Bouma (1194) 0-210Partij
 Gertjan Kolsté (1238) - Anne Piet Kooistra (1238) 1-18Partij
 Roelof-Jan de Haan (944) - Anton Schotanus (1269) 0-21Partij
 Frank Eektimmerman (1136) - Jan Adema (1225) 0-26Partij
 Michiel Hagreis (1049) - Bart Visser (1139) 1-14Partij
 Anton Jurg (1222) - Jan Bosselaar (1073) 1-12Partij
 Frank Krijnen (889) - Sietse Nagel (1138) 0-29Partij
 Leo Springer (1084) - Meinze Feenstra (1021) 1-15Partij
 Ton Keijzer (1011) - Tjalling van den Bosch (1178) 0-23Partij
 Jan Koerselman (938) - Jacob de Vries (1192) 0-27Partij
   Dokkum  -   Damcombinatie Fryslân 2  
7
-
13
 Henk Bosgraaf (1039) - Bert Oegema (1050) 1-18Partij
 Binne Brouwer (1109) - Erwin Heslinga (1271) 0-29Partij
 Sjoerd Bloem (954) - Tjalling Oegema (1025) 1-17
 Dirk Albert Zijlstra (1100) - Kerst Hoekstra (1076) 1-12
 Jetze Hoogterp (1064) - Durk de Vries (1056) 1-110
 Dirk Sinnema  - Bernard Post (1143) 0-26Partij
 Bouwe Ringnalda (959) - Nick de la Fonteyne (1107) 1-14Partij
 Linze Houwink (1122) - Arnold Wiegersma (997) 0-25Partij
 Piet Pieters (1033) - Munkhtuya Nasanbayar (1186) 0-23Partij
 Arend Dijkstra (992) - Albert van Keimpema (887) 2-01