HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2018/2019

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Lemmer  6397871071116
2  ZWH Damteam  683878871112
3  De Toer  948955107816
4  Bolsward Workum Combinatie 2  39457107786
5  Steenwijk 36  5437879782
6  Emmeloord 2  457547876-4
7  Eensgezindheid  5472551074-8
8  TOG Wolvega   242534270-40

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 7
ma 04-03-2019     TOG Wolvega   -   Lemmer  
2
-
10
 Ulbe Koopman (990) - Hans Poepjes (1002) 1-15
 Klaas Mondria (848) - Peter Achterstraat (1110) 0-23
 Ad Teeuw (848) - Geert van der Molen (953) 0-22
 Aan Bergsma (851) - Iepie Poepjes-Koopman (971) 1-16
 Jan Bosch (663) - Bouke van der Werff (959) 0-24
 Ysbrand Walstra (745) - Feike Muurling (902) 0-21
   Emmeloord 2  -   Bolsward Workum Combinatie 2  
5
-
7
 Arie Hoonstra (902) - niet opgekomen  2-01
 Lauran Rijk (883) - Douwe Kunst (1012) 1-15
 Bé Hensen (851) - Auke Koopmans (911) 0-26
 Cees Bruijnes (827) - Heddy Andringa (877) 0-22
 Jan Scholtalbers  - Klaas Herder (911) 0-23
 Henk van der Pol (570) - Anne Hoekstra (833) 2-04
do 07-03-2019     Eensgezindheid  -   De Toer  
7
-
5
 Gaele Stoker (1098) - Cor Hof (1072) 0-23
 Siep Berkepas (957) - Johan Oosterhof (943) 1-14
 Siep Altena (918) - Gerrit Reitsma (1011) 2-02
 Nico van der Werf (828) - Jelle Stobbe (969) 1-16
 Jan Kramer (713) - Dick Terpstra (870) 1-15
 Johan Haag (732) - Sieds Tjepkema (942) 2-01
   ZWH Damteam  -   Steenwijk 36  
8
-
4
 Ids Bruinsma (1057) - Erik Zomer (849) 2-03
 Jan Peters (952) - Hans Dikken (777) 2-06Partij
 Sjouke Reekers (957) - Jan van Vliet (972) 1-15Partij
 Johannes van der Goot (954) - John Folkers (979) 2-04
 Pieter Folmer (970) - Ton Schockman (856) 0-21
 Jacob Folkertsma (827) - Aart Robbertsen (846) 1-12