HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2020/2021

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Oerterp - Drachten  ..........11..8......236
2  HDC Hoogeveen 2  ....8............10..234
  DIOS Achterhoek 2  ........10......8....234
  Damcombinatie Fryslân 2  ..8..10..............234
5  BDV Borne  ......6....11........222
6  Damkring Emmeloord  ....6..............10220
7  Hijken DTC 3  5................9..22-4
  Dokkum  ........5..........922-4
9  EDC Enschede  8....................110
  Lelystad  ....8................110
11  Roden/Leek  ..6........7........20-6
  Huizum 2  ..........6..7......20-6

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 2
za 03-10-2020     Hijken DTC 3  -   Oerterp - Drachten  
5
-
11
 Kor de Groot (1119) - Jan Hoogterp (1203) 1-17Partij  
 Harry de Groot (1157) - Hendrik Veenstra (1199) 2-08Partij  
 Demi Peters (879) - Rudolf Smedinga (1169) 0-21Partij
 Hilko Koning (1052) - Gabriël Heerema (1407) 0-22Partij  
 Anton Saman  - Wopke de Vries (1227) 0-23Partij
 Rob Knevel (1071) - Gerben de Wit (1238) 0-24Partij
 Jacco Keizer (963) - Henk Jonker (1091) 0-25Partij
 Berend Plijter (1079) - Jorn Kruit (706) 2-06Partij
   Roden/Leek  -   HDC Hoogeveen 2  
6
-
10
 Henk van den Berg (836) - Nicole de Vries (1016) 1-16Partij  
 Lodewijk de Hei (684) - Roland Kreeft (1108) 0-23Partij
 Herman Scholte (737) - Jaap Hugen (949) 0-22Partij
 Jouke de Haan (1051) - Wouter Sosef (1104) 1-18Partij
 Rob Helwerda (1004) - Lisa Scholtens (943) 0-27Partij
 Bert Begeman (1102) - Renco Oostindjer (982) 2-04Partij
 Bert Honderd (1015) - Alexander Slot (1111) 1-15Partij
 Jannes de Vries (939) - Aike Smid (1032) 1-11Partij
   Damcombinatie Fryslân 2  -   BDV Borne  
10
-
6
 Erwin Heslinga (1298) - Anton Jurg (1212) 1-11Partij
 Munkhtuya Nasanbayar (1201) - Nico Rosink (1179) 0-27Partij
 Bernard Post (1134) - Gertjan Kolsté (1225) 1-16Partij
 Bert Oegema (1040) - Roelof-Jan de Haan (963) 2-04Partij  
 Durk de Vries (1059) - Leo Springer (1079) 2-03Partij  
 Nick de la Fonteyne (1131) - Michiel Hagreis (1050) 1-18Partij
 Tjalling Oegema (1017) - Gerrit Bosch (984) 1-12Partij
 Geoffrey de la Fonteyne (991) - Gerald Krol (796) 2-05Partij
   Dokkum  -   Huizum 2  
9
-
7
 Linze Houwink (1134) - Jan T. Terpstra (971) 2-08Partij
 Dirk Albert Zijlstra (1133) - Jilles van Kesteren (904) 1-11Partij
 Bouwe Ringnalda (976) - Marcel de Vries (1124) 0-25Partij
 Willem Nuveld (1024) - Kerst Hoekstra (1082) 1-12Partij
 Minze Osinga (1012) - Henk Veldhorst (901) 1-13Partij
 Dirk Sinnema (1063) - Thijs Talsma (992) 2-04Partij
 Binne Brouwer (1122) - Gauke Dirk Nijholt (853) 1-16Partij  
 Arend Dijkstra (982) - Gerrit Reitsma (999) 1-17Partij
   Damkring Emmeloord  -   DIOS Achterhoek 2  
6
-
10
 Alex Boxum (1179) - Bert van Oosterom (1086) 1-18Partij
 IJsbrand Haven (1195) - Ap van Ingen (1099) 1-11Partij
 Matheo Boxum (1188) - Gert Wisselink (1015) 2-07Partij
 Daniël Boxum (829) - Jay Amatmoestar (1017) 0-22Partij
 Marthy van Houtert (1128) - Chris Grevers (1088) 1-16Partij
 Jan Snijder (917) - Gerard Korten (1073) 1-13Partij
 Albert Hendrik Snijder (763) - Harry Vos (1058) 0-24Partij
 Jacob Post (1183) - Theo Stoverinck (1091) 0-25Partij