HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Den Haag  ..11....613159....1361067
2  Haarlemse Damclub  ..6..81312....9..106958
3  Dam Combinatie Zaanstreek  5107......812..9..6751
4  Damlust Gouda 2  ....97611........95642
5  VAD Amsterdam  ..8..987....12..76651
6  O2O 2  103..108....5..8..6644
7  Van Stigt Thans 3  34..59......10..96640
8  DES Lunteren 3  1..8........1179..5536
9  Leids Damgenootschap  7..4....11..589..6544
10  De Waarddammers 2  ..7....4..6989..6543
11  De Hofstad Dammers  ....7....8..777106346
12  WSDV 3  36..79..7......66238

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 6
za 27-11-2021     De Waarddammers 2  -   De Hofstad Dammers  
9
-
7
 Wim Verschoor (1158) - Frans van de Velde (1099) 1-14Partij
 Herman Meyer (1270) - Hugo Simons jr. (1093) 2-01Partij
 Ad de Hek (1138) - Nizaam Muradin (1081) 1-13Partij
 Harm Jan van Rees (1115) - Jack Mondt (976) 0-28Partij  
 Jeroen Schakel (1085) - Jaap van Hal (1038) 1-12Partij
 Fred Roedolph (1156) - Dion van Bommel (1024) 1-16Partij
 Marienes van Genderen (1121) - Jetse Veenstra (972) 2-05Partij
 Ernst de Heer (968) - Gerard Peroti (969) 1-17Partij  
   Leids Damgenootschap  -   Den Haag  
7
-
9
 Hans Tangelder (1159) - Edwin de Jager (1268) 0-2Partij  
 Maurits Meijer (1114) - Herman Vroom (1123) 1-1Partij
 André van der Kwartel (1076) - Hans den Engelsman (1253) 0-2Partij
 Joop Burgerhout (1150) - Nico Leemberg (1108) 1-1Partij
 Harry Dekker (1022) - Gerard de Groot (1244) 0-2Partij
 Hans Kreder (1084) - Frans van Eenennaam (1098) 1-1Partij
 Rudi van Velzen (1003) - Hans van Woerkom (1096) 2-0Partij
 Peter van den Berg (890) - Bas Baksoellah (999) 2-0Partij
   DES Lunteren 3  -   Damlust Gouda 2  
-
   Dam Combinatie Zaanstreek  -   Haarlemse Damclub  
10
-
6
 Barbara Graas (1019) - Mark Deurloo (1356) 0-23Partij
 Losseni Savané (1214) - Frans Elzenga (938) 2-01Partij
 Paul Teer (1215) - Roel Janssen (1205) 2-02Partij
 Dik Vermeulen (1083) - Marcel Kosters (1139) 1-15Partij
 Paul van der Lem (1170) - Dick Siegers (1116) 2-06Partij
 Ruud Holkamp (1141) - Peter Schipper (1025) 1-17Partij
 Joop Wind (1096) - Fabian Snijder (1122) 1-18Partij
 Ruud Groot (1101) - Roberto Vesciano (1045) 1-14Partij
   O2O 2  -   VAD Amsterdam  
8
-
8
 Paul Lohuis (1135) - Paul de Heus (1176) 1-15Partij
 Huub Kroes (962) - Henk Twijnstra (1187) 1-16Partij  
 Wiebo Drost (1237) - Rob van Westerloo (1168) 2-01Partij
 Herman Hebbink  - Kees Binnenkade (1152) 0-24Partij
 Siegfried Parbhoe (984) - Jos Eggen (1199) 1-13Partij
 Laura Ratniece (1078) - Chris van Westerloo (1107) 2-08Partij  
 Ricardo Bona (1039) - Hans Vermeulen (1179) 1-17Partij
 Bob Out (935) - Arie Storm (1089) 0-22Partij
   WSDV 3  -   Van Stigt Thans 3  
7
-
9
 Marie Gabbert (992) - Ton Burgerhout (1265) 0-28
 Luise Gabbert (1072) - Gerrit van Mastrigt (1206) 0-24
 Henk Kleinrensink (1171) - Hans Lansbergen (1209) 1-11
 Anton van Drumpt (1081) - Tiny Mous (1173) 1-16Partij
 Jozef Linssen (1070) - Peter Lansbergen (1047) 1-15
 Gerard Zijlema (1069) - Rob van den Bos (1013) 1-13Partij  
 Marjory Feyt (803) - Ron Bolderheij (849) 1-17
 Nico Valkenburg (1085) - Matthijs Broek (854) 2-02