HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2011/2012

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  GDC Gorinchem  1012171011121215131514112062
2  VAD Amsterdam  101113810121010121212111620
3  Damcombinatie Kennemerland  8912111110155161415111532
4  Leids Damgenootschap  3781112111014151417111524
5  Denk En Zet H-G  1012999101311111616111432
6  Samen Sterk  9109811101014131412111320
7  Middelburg  88109101013129101511108
8  Ons Genoegen Utrecht  810510710711101016119-12
9  HDC Ons Doel Bereikt  510156968981112117-22
10  O2O 2  784597111012914117-28
11  RDC Rijnsburg 2  586646101091112116-46
12  Constant Charlois Rotterdam 2  68534854868110-90

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 25-02-2012     GDC Gorinchem  -   Constant Charlois Rotterdam 2  
14
-
6
 Theo Voorspuij (1291) - Moenna Banarsi (975) 0-210
 Theo de Swart (1334) - Ratan Ganeshie (909) 2-07
 Pelle Sterk (1138) - Eddy Fuzzally (1028) 2-08
 Rik Verboon (1213) - René den Haan (941) 2-01Partij  
 Marienes van Genderen (1103) - Harry Bisambhar (936) 2-03
 Arthur de Swart (1126) - Anthony Keijzer (1004) 1-14Partij
 Henk Houweling (1179) - Nirain Ghoerai (936) 1-19
 Gerry Verhoeven (1087) - Piet de Regt (965) 1-12
 Albert van de Berg (936) - Marijn van Drunen (704) 2-06
 Krijn van Herwaarden (1007) - Soegrim Boedhram (888) 1-15
   Damcombinatie Kennemerland  -   RDC Rijnsburg 2  
14
-
6
 Stefan Stolwijk (1264) - Nico Mul (872) 2-01Partij
 Ron Tielrooij (1136) - Jack van der Plas (955) 2-010Partij
 Mark Deurloo (1347) - Jan Schijff (959) 2-03Partij
 Roel Janssen (1194) - Gera Hol (1014) 1-18Partij
 Fabian Snijder (1159) - Martijn Boekee (835) 2-02Partij
 Peter Schipper (961) - Marco de Leeuw (805) 2-07
 Marcel Kosters (1161) - Jan Parlevliet (980) 1-15Partij
 Nico Leemberg (1107) - Arie Schoneveld (1032) 0-26Partij
 Pieter Schoonderbeek (985) - Arno Kooloos (1091) 1-19
 Gerard van Velzen (1040) - Kees Majoor (756) 1-14Partij
   VAD Amsterdam  -   Leids Damgenootschap  
13
-
7
 Christian van der Schaaf (1240) - Evert Bronstring (1318) 1-12
 Paul de Heus (1227) - Hans Kreder (1164) 1-16
 Herman van Westerloo (1211) - Jan Slingerland (1067) 1-17
 Chris van Westerloo (1124) - Hans Tangelder (1135) 2-04
 Jos Eggen (1219) - Maurits Meijer (1146) 2-09
 Hans Vermeulen (1152) - André van der Kwartel (1080) 1-18
 Rob van Westerloo (1145) - Harry Dekker (1015) 0-210
 Henk Koomans (1117) - Henk Meester (1030) 2-01
 Jan Terpstra (1019) - Peter van den Berg (866) 2-03
 Huib van der Vossen (1188) - Arend van Beelen (973) 1-15
   O2O 2  -   HDC Ons Doel Bereikt  
12
-
8
 Erik Brunsman (1232) - Krijn Toet (1255) 1-12Partij
 Wiebo Drost (1237) - Hans Jacobsen (1070) 1-17
 Thijmen Stobbe (1171) - Frans van de Velde (1138) 1-11
 John Stins (1079) - Hugo Simons jr. (1216) 0-24
 Johan Smits  - Jetse Veenstra (1052) 1-110
 Huub Kroes (926) - Bonne Douma (1036) 2-06
 Paul Lohuis (1163) - Jack Mondt (991) 1-15
 Sjoerd Hoekstra (996) - Harold Jagram (1004) 2-08
 Bob Out (935) - Bas Baksoellah (1031) 2-03
 Sandeep Gahar (793) - Ben Hoogland (952) 1-19
   Denk En Zet H-G  -   Ons Genoegen Utrecht  
13
-
7
 Wim Kalis (1368) - Auke Zijlstra (1198) 1-17
 Peter de Hek (1305) - Cock van Wijk (1210) 1-19
 Mijndert Verkaik (1251) - Arne van Mourik (1240) 1-16
 Pieter Trapman Sr. (1132) - Wim Vlooswijk (1121) 2-05
 Wim Verschoor (1129) - Gerard Morsink (968) 1-110Partij
 Eef Stam (1054) - Lex den Doop (1106) 2-03
 Joop Kwakernaak (1077) - Johan Strous (1138) 1-18
 Piet Verkaik (1049) - Lex van Amerongen (1091) 1-12
 Niek Verkaik (978) - Peter Meijler  2-04
 Sander Nederveen (576) - Arie Schwartz (1013) 1-11
   Samen Sterk  -   Middelburg  
10
-
10
 Cees de Gelder (1114) - Peter Schunselaar (1181) 1-19
 Ruud de Kooter (1193) - Piet Allaart (1122) 1-16
 Jo Fijen (1176) - Bram Goedhart (1162) 1-110
 Micha van Tol (1219) - Roland de Rijke (1091) 1-13
 Bram Doeves (1133) - Danny Wattel (1184) 1-12Partij  
 Louis de Frankrijker (1025) - Gerard Krijger (1077) 2-08
 Richard Treur (1146) - Piet Nieuwenhuijzen (1040) 1-17
 Martin van der Sluis (1127) - Arie Kammeraat (1156) 1-11Partij
 Raymond van Es (1093) - Jaap de Jonge (1153) 1-15
 Martin de Jong (1190) - Wim Koppejan (1092) 0-24