HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  IJmuiden  11981212121413101314111736
2  Samen Sterk  91014118121111131212111726
3  Haarlemse Damclub  11109111212101181118111626
4  Zaanstreek  1261199101011151313111418
5  VAD Amsterdam  89911114121311131211146
6  O2O 2  81281191010911121311126
7  Ons Genoegen Utrecht  88810161071212121011116
8  Den Haag  69101081013891411119-4
9  Leids Damgenootschap  7999711812121012119-8
10  SNA 2  1071259981181313119-10
11  Gooi & Eemland 2  7897788610710112-46
12  De Hofstad Dammers  6827871098710112-56

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 21-02-2015     VAD Amsterdam  -   Den Haag  
12
-
8
 Huib van der Vossen (1123) - Bas Baksoellah (1038) 2-0Partij
 Herman van Westerloo (1203) - Pertap Malahé (1176) 1-1Partij
 Michel Horn (1141) - Piet Lodder (1190) 1-1Partij
 Hans Vermeulen (1141) - Gerard de Groot (1261) 0-2Partij
 Jos Eggen (1218) - Hein van Dee (1092) 2-0Partij
 Kees Binnenkade (1169) - Frans van Eenennaam (1115) 2-0Partij
 Arie Storm (1111) - Roy Bidesi (1107) 1-1Partij
 Rob van Westerloo (1124) - Harry Zandvliet (1110) 1-1Partij
 Jan Terpstra (1023) - Berke Yi?ittürk (976) 1-1Partij  
 Dirk Vet Jr. (957) - Hans Giphart (1189) 1-1Partij
   Haarlemse Damclub  -   De Hofstad Dammers  
18
-
2
 Marcel Kosters (1166) - Krijn Toet (1245) 1-15Partij
 Mark Deurloo (1375) - Hans Jacobsen (1134) 2-02Partij
 Stefan Stolwijk (1323) - Cheick Maurice Ndione  1-18Partij
 Fabian Snijder (1105) - Frans Teijn (1015) 2-07Partij  
 Dick Siegers (1129) - Jetse Veenstra (1061) 2-010Partij
 Roel Janssen (1216) - Jaap van Hal (1050) 2-03Partij
 Pieter Schoonderbeek (1040) - Bonne Douma (1053) 2-09Partij  
 Peter Schipper (971) - Harold Jagram (987) 2-04Partij
 Paul Smit (1007) - Guillaume Zuniga (920) 2-01Partij
 Roberto Vesciano (989) - Nerin Bisseswar (778) 2-06Partij
   O2O 2  -   Ons Genoegen Utrecht  
10
-
10
 Erik Brunsman (1262) - Wouter van Beek (1255) 1-12
 Hanco Elenbaas (1196) - Arne van Mourik (1229) 1-11Partij
 Laura Ratniece  - Cock van Wijk (1220) 1-16
 Hans van den Heuvel (1136) - Auke Zijlstra (1200) 1-19
 Wiebo Drost (1237) - Johan Strous (1128) 1-110
 Lucien Leerdam (1061) - Peter Meijler (1088) 0-23
 Maarten Kolsloot (1124) - Toys Sheoratan (1115) 1-14Partij
 Sjoerd Hoekstra (1032) - Wim Vlooswijk (1106) 1-15
 Thijmen Stobbe (1160) - Lex den Doop (1053) 2-08
 Kenny Kroon (1128) - Gerard Morsink (977) 1-17
   Gooi & Eemland 2  -   Zaanstreek  
7
-
13
 Huibert Koops (1017) - Barbara Graas (1011) 1-110
 Gerhard de Graaf (1060) - Peter Groot jr. (1202) 1-18
 Wim Muijs (1125) - Losseni Savané (1237) 1-17
 Bertus de Harder (1202) - Jan de Ruiter (1193) 0-26
 Rindert Huisman (821) - Paul Teer (1183) 0-21
 Huib Poort (817) - Ruud Holkamp (1118) 0-29
 Dick Roelofs (1002) - Daan van Os (1103) 1-15
 Michiel Luiten (1041) - Piet Smit (1125) 1-14
 Willem Bor (1048) - Paul van der Lem (1191) 1-12
 Ton van der Ploeg (978) - Wout Rijs (1154) 1-13
   SNA 2  -   Samen Sterk  
7
-
13
 Jan Houwing (1211) - Remco Krijgsman (889) 2-07Partij
 Raymond Koopmanschap (1135) - Jo Fijen (1158) 1-15Partij
 Jan Groeneweg (1132) - Ruud de Kooter (1175) 0-29Partij
 Theo Tesselaar (1176) - Micha van Tol (1201) 0-28Partij
 Timo Kuipers (1069) - Ali Fthalla (1214) 1-11Partij
 René Emmaneel (742) - Richard Treur (1143) 1-110Partij
 Maurice Koopmanschap (786) - Martin van der Sluis (1165) 1-12Partij
 Henk Groot (1041) - Martin de Jong (1141) 0-26Partij  
 Coen Jong (1013) - Martien Out (1168) 0-24Partij
 Pepijn Folgers (769) - Bastiaan de Gunst (844) 1-13Partij
   Leids Damgenootschap  -   IJmuiden  
7
-
13
 Hans Tangelder (1129) - Jesse Bos (1309) 0-21Partij
 Evert Bronstring (1301) - Stijn Tuytel (1271) 1-15Partij
 Edwin van Hofwegen (1189) - Conall Sleutel (1034) 1-19Partij
 Hans Kreder (1108) - Kees Pippel (1333) 1-13Partij
 André van der Kwartel (1091) - Cees van der Vlis (1094) 1-14Partij
 Harry Dekker (1039) - Feroz Amirkhan (1213) 1-17Partij
 Maurits Meijer (1153) - Willem Winter (1245) 1-18Partij
 Hans Kolfoort (1143) - Stella van Buuren (833) 0-22Partij  
 Arend van Beelen (990) - Harry van der Vossen (1037) 1-16Partij
 Henk Meester (1033) - Martin van Dijk (1281) 0-210Partij