HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Leids Damgenootschap  ................1513..2416
2  SNA 2  ................12..152414
3  Samen Sterk  ..........1111........244
4  Den Haag  ........13....10......236
5  VAD Amsterdam  ............10......12234
6  Zaanstreek  ......7..........14..222
  Haarlemse Damclub  ....9........12......222
8  O2O 2  ....9..10............21-2
9  Constant Charlois  ......10....8........21-4
10  Lelystad  58..................20-14
  RDC Rijnsburg 2  7........6..........20-14
  SSS Kampen  ..5....8............20-14

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     Foto's
 Ronde 2
za 03-10-2015     Lelystad  -   Leids Damgenootschap  
5
-
15
 Cees Barends (959) - Edwin van Hofwegen (1187) 0-22Partij
 Frenny Malobie (1135) - Evert Bronstring (1296) 0-23Partij
 Valentino Tjokro (1110) - Hans Tangelder (1131) 0-28Partij
 Ricardo Tong Sang (1085) - Maurits Meijer (1136) 1-16Partij
 Sam Pryor (1062) - Hans Kolfoort (1140) 1-14Partij
 Wiebren de Vries (1033) - Harry Dekker (1055) 1-110Partij
 Bert Zijlstra (1064) - André van der Kwartel (1105) 1-15Partij
 Boike Mathoera (905) - Hans Kreder (1118) 0-27Partij
 Cyril Sluisdom (1041) - Henk Meester (1035) 0-21Partij
 Dirk van Roozelaar (922) - Hein van Winkel (1020) 1-19Partij
   Zaanstreek  -   RDC Rijnsburg 2  
14
-
6
 Vitalia Doumesh (1222) - Rinus Kromhout (1094) 2-08Partij
 Ruud Holkamp (1139) - Cees van den Bosch (1035) 1-15Partij
 Ramon Sakidin (1185) - Casper Vroegop (1027) 2-03Partij
 Wout Rijs (1147) - Jack van der Plas (946) 1-12Partij
 Jan de Ruiter (1201) - Arno Kooloos (1064) 2-010Partij
 Joop Wind (1102) - Gera Hol (984) 1-19Partij
 Ruud Groot (1135) - Nico Mul (831) 2-07Partij
 Daan van Os (1098) - Gé Berbee (922) 1-14Partij
 Paul van der Lem (1185) - Daniël Boom (888) 0-26Partij
 Paul Teer (1177) - niet opgekomen  2-01R
   Constant Charlois  -   Den Haag  
10
-
10
 Ashok Bhajan (1201) - Piet Lodder (1199) 1-17Partij
 Lamine Diakite (1189) - Herman Vroom (1098) 1-11Partij
 Francis Tholel (1205) - Gerard de Groot (1277) 0-29Partij
 Soelinder Jagram (1086) - Berke Yiğittürk (1054) 2-02Partij
 Iwan Fung (1077) - Roy Bidesi (1126) 1-14Partij
 Radjinder Jharap (1157) - Frans Teijn (1001) 1-16Partij
 Talha Majeed (1269) - Hans Giphart (1169) 2-03Partij
 Ramdew Jahani (1190) - Hein van Dee (1074) 1-110Partij
 Moenna Banarsi (1005) - Wim Bremmer (1341) 0-28Partij
 René den Haan (937) - Bas Baksoellah (1043) 1-15Partij
   Samen Sterk  -   Haarlemse Damclub  
11
-
9
 Ali Fthalla (1212) - Marcel Kosters (1174) 2-01Partij
 Martin van der Sluis (1177) - Roberto Vesciano (1055) 0-22Partij
 Remco Krijgsman (964) - Dick Siegers (1122) 1-13Partij
 Ruud de Kooter (1166) - Mark Deurloo (1380) 1-16Partij
 Raymond van Es (1099) - Paul Smit (989) 1-14Partij
 Jo Fijen (1177) - Roel Janssen (1221) 0-27Partij
 Micha van Tol (1204) - Pieter Schoonderbeek (1090) 2-010Partij
 Wouter Morssink (1076) - Jan Esselman (1000) 1-15Partij
 Thomas van der Klis (968) - Peter Schipper (983) 1-18Partij
 Martin de Jong (1140) - Fabian Snijder (1125) 2-09Partij
   VAD Amsterdam  -   O2O 2  
10
-
10
 Jos Eggen (1214) - Kenny Kroon (1135) 2-09Partij
 Hans Vermeulen (1155) - Erik Brunsman (1240) 0-24Partij
 Herman van Westerloo (1208) - Huub Kroes (949) 2-02Partij
 Chris van Westerloo (1096) - Paul Lohuis (1127) 0-23Partij
 Michel Horn (1144) - Hanco Elenbaas (1180) 2-07Partij
 Dirk Vet (1001) - Wiebo Drost (1239) 1-110Partij
 Paul de Heus (1174) - John Stins (1063) 0-21Partij
 Huib van der Vossen (1106) - Lucien Leerdam (1060) 2-08Partij
 Kees Binnenkade (1165) - Hans van den Heuvel (1133) 1-15Partij
 Arie Storm (1092) - Laura Ratniece (1127) 0-26Partij
   SNA 2  -   SSS Kampen  
15
-
5
 Theo Tesselaar (1190) - Nico Lugthart (1210) 2-01Partij
 Raymond Koopmanschap (1151) - Johan Wezenberg (945) 2-04Partij
 Ritchie Wijnker (1165) - Gerlof de Jong (1020) 1-19Partij
 René Emmaneel (1019) - Jan van Olst (1099) 2-07Partij
 Maurice Koopmanschap (857) - Piet Dijkstra (1028) 0-210Partij
 Pepijn Folgers (776) - Wim Dekker (1108) 2-03Partij
 Coen Jong (1017) - Teun van Gelder (1065) 1-16Partij
 Henk Groot (1045) - Harwin Reuvekamp (966) 1-18Partij
 Arnoud Rood (1005) - Peter de Leeuw (757) 2-02Partij
 Jan Groeneweg (1136) - Henk Kamminga (953) 2-05Partij