HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Samen Sterk  ..11..711111111....1671216
2  VAD Amsterdam  ..10..15101013....121471128
3  O2O 2  91011..1113....1217..71126
4  SNA 2  ....9..91112..12151271020
5  Zaanstreek  135....7..91214..14788
  Den Haag  91091113....10..12..788
7  Haarlemse Damclub  91079......121617..7720
8  Leids Damgenootschap  97..811....1015..13776
9  Constant Charlois  9......81081011..1075-8
10  Lelystad  ....886..45914..72-32
11  SSS Kampen  ..835..83....61172-52
12  RDC Rijnsburg 2  46..86....710..971-40

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     Foto's
 Ronde 7
za 19-12-2015     Haarlemse Damclub  -   Lelystad  
16
-
4
 Paul Smit (989) - Huub Nollet (1175) 1-17Partij
 Pieter Schoonderbeek (1090) - Sam Pryor (1062) 2-02Partij
 Mark Deurloo (1380) - Gideon de Bruin (1093) 2-03Partij
 Frans Elzenga (926) - Valentino Tjokro (1110) 1-19Partij
 Roel Janssen (1221) - Wiebren de Vries (1033) 2-05Partij
 Marcel Kosters (1174) - Bert Zijlstra (1064) 2-010Partij
 Dick Siegers (1122) - Boike Mathoera (905) 2-06Partij
 Jan Esselman (1000) - Cyril Sluisdom (1041) 0-28Partij
 Fabian Snijder (1125) - Dirk van Roozelaar (922) 2-04Partij
 Peter Schipper (983) - Wijnand Groen (912) 2-01Partij
   RDC Rijnsburg 2  -   SSS Kampen  
9
-
11
 Casper Vroegop (1027) - Wim Dekker (1108) 0-210Partij
 Albert Huisman (1171) - Nico Lugthart (1210) 1-17Partij
 Gé Berbee (922) - Piet Dijkstra (1028) 2-04Partij
 Cees van den Bosch (1035) - Henk Kamminga (953) 1-16Partij
 Jack van der Plas (946) - Gerlof de Jong (1020) 0-23Partij
 Rinus Kromhout (1094) - Harm Kist (885) 1-19Partij
 Gera Hol (984) - Harwin Reuvekamp (966) 1-18Partij
 Arno Kooloos (1064) - Piet Toeter (874) 1-11Partij
 Nico Mul (831) - Johan Wezenberg (945) 1-12Partij
 Daniël Boom (888) - Herman Brink (797) 1-15Partij
   Zaanstreek  -   VAD Amsterdam  
5
-
15
 Vitalia Doumesh (1222) - Herman van Westerloo (1208) 1-12Partij
 Ramon Sakidin (1185) - Rob van Westerloo (1129) 1-15Partij
 Wout Rijs (1147) - Paul de Heus (1174) 1-14Partij
 Jan de Ruiter (1201) - Arie Storm (1092) 0-29Partij
 Ruud Holkamp (1139) - Hans Vermeulen (1155) 1-13Partij
 Ruud Groot (1135) - Michel Horn (1144) 0-27Partij
 Paul Teer (1177) - Huib van der Vossen (1106) 1-16Partij
 Paul van der Lem (1185) - Dirk Vet (1001) 0-21Partij
 Daan van Os (1098) - Jos Eggen (1214) 0-28Partij
 Joop Wind (1102) - Kees Binnenkade (1165) 0-210Partij
   Constant Charlois  -   Samen Sterk  
9
-
11
 Ramdew Jahani (1190) - Thomas van der Klis (968) 1-16Partij
 Lamine Diakite (1189) - Martin van der Sluis (1177) 1-12Partij
 Ashok Bhajan (1201) - Louis de Frankrijker (1085) 1-110Partij
 Radjinder Jharap (1157) - Ali Fthalla (1212) 0-25Partij
 Sjaam Biekram  - Bram Doeves (1149) 2-01Partij
 Eduard Autar (1375) - Micha van Tol (1204) 1-17Partij
 Ratan Ganeshie (909) - Jo Fijen (1177) 0-28Partij
 Moenna Banarsi (1005) - Remco Krijgsman (964) 1-19Partij
 Soelinder Jagram (1086) - Martin de Jong (1140) 1-14Partij
 Jaap Riesenkamp (1207) - Ruud de Kooter (1166) 1-13Partij
za 02-01-2016     Den Haag  -   O2O 2  
9
-
11
 Frans Teijn (1001) - Hanco Elenbaas (1180) 0-25Partij
 Piet Lodder (1199) - Frank Zwerver (861) 1-14Partij
 Gerard de Groot (1277) - Kenny Kroon (1135) 2-08Partij
 Frans van Eenennaam (1120) - Jan Pieter Drost (1267) 0-23Partij
 Hein van Dee (1074) - John Stins (1063) 2-07Partij
 Roy Bidesi (1126) - Lucien Leerdam (1060) 1-19Partij
 Hans Giphart (1169) - Huub Kroes (949) 1-16Partij
 Wim Bremmer (1341) - Paul Lohuis (1127) 0-210Partij
 Berke Yiğittürk (1054) - Maarten Kolsloot (1102) 0-21Partij
 Pertap Malahé (1183) - Thijmen Stobbe (1152) 2-02Partij
   Leids Damgenootschap  -   SNA 2  
8
-
12
 Maurits Meijer (1136) - Theo Tesselaar (1190) 1-17Partij
 Hans Tangelder (1131) - Jan Houwing (1206) 1-14Partij
 Evert Bronstring (1296) - Jan Groeneweg (1136) 2-06Partij
 Hans Kolfoort (1140) - Ritchie Wijnker (1165) 0-25Partij
 André van der Kwartel (1105) - Raymond Koopmanschap (1151) 0-210Partij
 Henk Meester (1035) - René Emmaneel (1019) 0-22Partij
 Hans Kreder (1118) - Pepijn Folgers (776) 1-18Partij
 Harry Dekker (1055) - Dick Dam (917) 2-09Partij
 Arend van Beelen (988) - Maarten van Leenen (948) 1-13Partij
 Hein van Winkel (1020) - Maurice Koopmanschap (857) 0-21Partij