HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2023/2024

        Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WeA/BPuBp
1  Samen Sterk  14711101013131312131211 20128
2  Zaanstreek  21010101197111010211 1892
3  VAD Amsterdam  9612710971198911 1597
4  PWG s-Gravenpolder  564971010910111111 1492
5  O2O 2  6697107138971011 1192
6  Alblasserdam  656966981191211 1187
7  De Waarddammers 2  377691087911911 1186
8  Denk Centraal PAR  399637811713911 1185
9  Leids Damgenootschap  355788958111211 981
10  De Variant  4676757989411 572
11  Hofstad 2  3685975357911 567
12  Van Stigt Thans 3  40756477412711 -2 063

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 11
za 02-03-2024     VAD Amsterdam  -   Hofstad 2  
8
-
8
 Herman van Westerloo (1109) - Harry Zandvliet (1037) 0-22Partij
 Paul de Heus (1202) - Radjendrenath Kalloe (1024) 0-23Partij
 Rob van Westerloo (1184) - Bonne Douma (1023) 1-15Partij
 Michel Horn (1177) - Jack Mondt (1011) 1-16Partij
 Henk Twijnstra (1135) - Bas Baksoellah (1008) 2-07Partij
 Kees Binnenkade (1163) - Dion van Bommel (1002) 2-08Partij
 Hans Vermeulen (1165) - Harold Jagram (994) 1-11Partij
 Arie Storm (1102) - Marlon Mangroe (987) 1-14Partij
   PWG s-Gravenpolder  -   De Waarddammers 2  
10
-
6
 Peter Schunselaar (1214) - Herman Meyer (1260) 1-11
 Arjo Kousemaker (1267) - Niels Verboon (969) 1-14
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (1139) - Fred Roedolph (1158) 2-03
 Niels Roelofsen (1153) - Joop Roedolph (1111) 1-12
 Jos de Wild (995) - Piet Trapman Sr. (1144) 0-27
 Jaap Veerhoek (1123) - Martin Nederlof (988) 2-05
 Fons Huijbreghts (1131) - Ad de Hek (1131) 2-08
 Wim Koppejan (1059) - Arjan Mourits (1059) 1-16
   Denk Centraal PAR  -   Leids Damgenootschap  
11
-
5
 Ramdew Jahani (1172) - Jack van der Plas (982) 2-01Partij
 Ratan Ganeshie (882) - Hans Tangelder (1110) 0-22Partij
 Eddy Fuzzally (978) - Hans Kreder (1115) 1-17Partij
 Anthony Keijzer (970) - Edwin van Hofwegen (1188) 0-25Partij
 Eduard Autar (1347) - André van der Kwartel (1084) 2-03Partij
 Ashok Bhajan (1250) - Rudi van Velzen (1054) 2-06Partij
 Jurgen Tholel (1194) - Hein van Winkel (989) 2-04Partij
 Francis Tholel (1171) - Peter van den Berg (883) 2-08
   Zaanstreek  -   Alblasserdam  
11
-
5
 Losseni Savané (1239) - Mijndert Verkaik (1123) 1-12Partij
 Paul Teer (1215) - Rien Visser (1138) 1-11Partij
 Peter Groot jr. (1184) - Dylan Jongeneel (915) 1-16Partij
 Ramon Sakidin (1178) - Ruben Groenendijk (1057) 2-0Partij
 Paul van der Lem (1176) - Ton van Bokhoven (1102) 1-15Partij  
 Piet Smit (1129) - Remco Korteland (1023) 2-03Partij
 Peter Foks (1084) - Yoshua van der Most (990) 2-08Partij
 Dik Vermeulen (1045) - Marcel van der Most (1053) 1-17Partij
   Van Stigt Thans 3  -   De Variant  
12
-
4
 Edwin de Jager (1256) - Roland Coray (816) 2-02Partij
 Piet Bastiaanse (1126) - Jan de Wolf (1142) 2-04Partij
 Juan Camelia (1220) - Martin de Wolf (1156) 2-07Partij  
 Fokke van Leijen (961) - Mark de Wolf (1026) 1-15Partij
 Ron Bolderheij (883) - Daniëlla de Vos (1028) 0-28Partij
 Matthijs Broek (853) - Mark Klaassen (1031) 1-16Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1030) - Jan van Beeck (996) 2-01Partij
 Ronald Wisse (864) - Adriaan Hoogendoorn  2-03Partij
   Samen Sterk  -   O2O 2  
10
-
6
 Steven den Hollander (1285) - Frank Zwerver (866) 2-01Partij
 Arjen de Mooij (1292) - Huub Kroes (956) 2-06Partij  
 Micha van Tol (1180) - Wiebo Drost (1237) 1-14Partij
 Wouter Morssink (1323) - Jan Pieter Drost (1287) 1-17Partij
 Peter Slagter (938) - Hans van den Heuvel (1167) 0-22Partij
 Maurits Meijer (1126) - Gerrit Tigchelaar (1136) 1-15Partij
 Martin de Jong (1152) - Rajiv Balradj (1003) 2-08Partij
 Bastiaan de Gunst (954) - Paul Lohuis (1125) 1-13Partij