HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie Gelderland 2023/2024

        Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  ABC Apeldoorn-Brummen CT  ........109..8..3618
2  PDC Putten  ........7..810..3614
3  DCG Groesbeek  ....9......6..7358
4  Zwart-Wit 86 Malden  ....38........7340
5  DCH Harderwijk 2  ......4....76..33-2
6  WSDV Wageningen 2  25......8......32-6
  DCL Lent  3........4....832-6
8  CTD Arnhem 2  ..46..5........31-6
9  DCE Ederveen  42....6........31-12
10  Kroonschijf Ede  ....55....4....30-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 3
ma 20-11-2023     Kroonschijf Ede  -   Zwart-Wit 86 Malden  
5
-
7
 Florian Hoeve (1209) - Gerben te Raa (1131) 2-04
 Erwin Jochemsen (982) - Anton Janssen (1006) 0-25Partij  
 Frans Elbertsen (872) - Jan Huijnk (862) 2-03
 Arjen Teunissen (719) - Willie Peelen (874) 0-21Partij  
 Aart Jochemsen (1031) - Willy Janssen (753) 1-12
 Arnold van Harn (762) - Co Bank (745) 0-26
do 23-11-2023     ABC Apeldoorn-Brummen CT  -   DCL Lent  
9
-
3
 Hans van Hal (1145) - Maarten Nas (1288) 1-13Partij
 Tom Molenaar (855) - Eep van Manen (1132) 1-14Partij
 Fred van Amersfoort (1008) - Gerold Kosman (1137) 1-15Partij
 Johan Haijtink (1097) - Jos Helmink (872) 2-06Partij  
 Willem van Starkenburg (929) - Peter Vink (836) 2-02Partij  
 Marten Bruinsma (862) - niet opgekomen  2-01R
di 28-11-2023     PDC Putten  -   WSDV Wageningen 2  
7
-
5
 Henry Kieft (911) - Kees Maliepaard (946) 1-12Partij
 Peter Frans Koops (1129) - Jeroen Gijsbers (677) 1-11Partij
 Jan van de Veen (1139) - Jozef Linssen (1055) 2-03Partij  
 Henk Timmer (1061) - Mickael Binato (826) 1-16Partij
 Herman Cousijnsen (905) - Jos van Deelen (1002) 1-15Partij
 Serge Visser (833) - Wim van Mourik (1008) 1-14Partij
vr 15-12-2023     DCG Groesbeek  -   CTD Arnhem 2  
6
-
6
 Erik de Bruin (911) - Wilrick Wonnink (1133) 0-2Partij
 Theo Schoofs (1118) - Rein Bergsma (1035) 1-1Partij
 Gerrit Nillessen (862) - Aroen Bholasingh (936) 0-2Partij
 Leo Eijkhout (1055) - Rommy Moerlie (1004) 1-1Partij
 Tom Langen (981) - Lodewijk de Hei (692) 2-0Partij  
 AndrĂ© Cillessen (888) - Amriet Balradj (798) 2-0Partij
do 18-01-2024     DCH Harderwijk 2  -   DCE Ederveen  
6
-
6
 Bert Foppen (1097) - Nico Valkenburg (1078) 1-13Partij
 Wout Mensink (1026) - AndrĂ© van Steenbergen (674) 2-01
 Jakob de Vries (958) - Gerrit Valkenburg (974) 1-12
 Eibert Smit (951) - Johan Kuijkhoven (942) 0-24
 Jan van der Pol (928) - Michel Hendriksen Sr. (932) 1-15
 Bert Verloop (737) - Henk van Zuidland (695) 1-16Partij