HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  PWG s-Gravenpolder  ......12........14..2412
2  Haarlemse Damclub  ..........11....14..2410
3  Zaanstreek  ....10..12..........234
4  SNA 3  ....10......11......232
5  VAD Amsterdam  8................16228
6  Leids Damgenootschap  ....8............15226
7  De Hofstad Dammers  ..9..........11....220
8  Zaanstreek 2  ......9............10-2
  O2O 2  ............9......10-2
10  Van Stigt Thans 3  66................20-16
11  Middelburg  ........45........20-22

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 2
za 01-10-2016     Van Stigt Thans 3  -   Haarlemse Damclub  
6
-
14
 Adriaan Groenendijk (931) - Fabian Snijder (1134) 0-210Partij
 Ronald Wisse (889) - Dick Siegers (1116) 0-22Partij
 Fokke van Leijen (959) - Mark Deurloo (1385) 1-19Partij
 Wim Heuvelman (985) - Paul Smit (1009) 0-21Partij
 Reza Ghafoerkhan (1118) - Frans Elzenga (926) 1-17Partij
 Piet Bastiaanse (1160) - Marcel Kosters (1164) 1-16Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1079) - Jan Esselman (997) 1-14Partij
 Jelle Groeneveld (1123) - Roberto Vesciano (1081) 1-18Partij
 Rob van den Bos (1021) - Gerard van Velzen (1021) 0-25Partij
 Leo Mous (1036) - Pieter Schoonderbeek (1079) 1-13Partij
   PWG s-Gravenpolder  -   VAD Amsterdam  
12
-
8
 Aart Walraven (1167) - Herman van Westerloo (1207) 1-19Partij
 Jacob Provoost (1149) - Rob van Westerloo (1151) 1-12Partij
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (1128) - Paul de Heus (1195) 0-25Partij
 Niels Roelofsen (1131) - Jos Eggen (1209) 1-16Partij
 Fons Huijbreghts (1113) - Hans Vermeulen (1153) 1-14Partij
 Salomon de Jong (1184) - Kees Binnenkade (1174) 2-08Partij
 Jos de Wild (1056) - Dirk Vet (1038) 2-010Partij
 Jaap Veerhoek (1106) - Huib van der Vossen (1130) 2-03Partij
 Cees Rijk (1116) - Chris van Westerloo (1101) 1-11Partij
 Hans Bomgaars (1095) - Arie Storm (1087) 1-17Partij
   Middelburg  -   Leids Damgenootschap  
5
-
15
 Bram Goedhart (1180) - Evert Bronstring (1301) 0-23Partij
 Daaf Kasse (1305) - Evert Dollekamp (1275) 1-12Partij
 Piet Allaart (1058) - Maurits Meijer (1139) 0-24Partij
 Peter Schunselaar (1213) - André van der Kwartel (1089) 1-15Partij
 Jaap de Jonge (1108) - Edwin van Hofwegen (1188) 2-06Partij
 Paul Sterrenburg (1030) - Hans Kreder (1104) 0-210Partij
 Jan Moens (1000) - Harry Dekker (1046) 1-19Partij
 Wim Koppejan (1035) - Hein van Winkel (1021) 0-28Partij
 Piet Nieuwenhuijzen (1047) - Henk Meester (1028) 0-21Partij
 Ruud van Eenennaam (936) - Arend van Beelen (977) 0-27Partij
   Zaanstreek  -   SNA 3  
10
-
10
 Dik Vermeulen (1105) - Ritchie Wijnker (1178) 1-19Partij
 Ruud Groot (1129) - Theo Tesselaar (1198) 1-18Partij
 Jan de Ruiter (1191) - Timo Kuipers (1137) 1-17Partij
 Wout Rijs (1146) - Losseni Savané (1228) 0-23Partij
 Paul Teer (1181) - Bertus Groot (909) 1-16Partij
 Barbara Graas (1013) - Dave Bleeker (1193) 0-29Partij
 Joop Wind (1088) - Coen Jong (1015) 1-110Partij
 Ramon Sakidin (1193) - Jan Groeneweg (1144) 1-14Partij
 Peter Groot jr. (1198) - Exuperry Mwenedata (873) 2-02Partij
 Ruud Holkamp (1144) - Sierd van Randen (984) 2-01Partij
   O2O 2  -   De Hofstad Dammers  
9
-
11
 Wiebo Drost (1240) - Bonne Douma (1069) 2-08Partij
 Kenny Kroon (1116) - Krijn Toet (1235) 0-210Partij  
 Hans van den Heuvel (1135) - Hugo Simons jr. (1182) 0-22Partij
 Lucien Leerdam (1073) - Hans Jacobsen (1118) 2-03Partij
 Maarten Kolsloot (1114) - Frans van de Velde (1115) 0-27Partij
 Paul Lohuis (1132) - Jetse Veenstra (1026) 1-19Partij
 Sjoerd Hoekstra (1026) - Jaap van Hal (1034) 1-15Partij
 Marco de Koning (1206) - Dion van Bommel (1022) 2-01Partij
 John Stins (1069) - Gerard Peroti (1027) 0-24Partij
 Bob Out (926) - Harold Jagram (983) 1-16Partij