HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  Haarlemse Damclub  ..11..........10..143510
2  VAD Amsterdam  ......8....16....133414
3  De Hofstad Dammers  9............1116..3412
4  Leids Damgenootschap  ......128..15......3410
5  PWG s-Gravenpolder  ..12..8..........14348
6  Zaanstreek  ......12..10........234
7  SNA 3  ..........108..11..33-2
8  Middelburg  ..4..5....12......32-18
9  O2O 2  10..9..............21-2
10  Zaanstreek 2  ....4......9......20-14
11  Van Stigt Thans 3  67....6..........30-22

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 3
za 15-10-2016     Haarlemse Damclub  -   O2O 2  
10
-
10
 Roberto Vesciano (1081) - Gerrit Tigchelaar (1100) 2-05Partij
 Mark Deurloo (1385) - Wiebo Drost (1240) 1-18Partij
 Marcel Kosters (1164) - Thijmen Stobbe (1138) 0-27Partij  
 Roel Janssen (1219) - John Stins (1069) 1-14Partij
 Fabian Snijder (1134) - Hans van den Heuvel (1135) 1-16Partij
 Dick Siegers (1116) - Huub Kroes (961) 2-03Partij
 Frans Elzenga (926) - Laura Ratniece (1137) 1-19Partij
 Paul Smit (1009) - Paul Lohuis (1132) 0-22Partij
 Peter Schipper (986) - Marco de Koning (1206) 1-110Partij
 Pieter Schoonderbeek (1079) - Lucien Leerdam (1073) 1-11Partij  
   De Hofstad Dammers  -   Zaanstreek 2  
16
-
4
 Hans Jacobsen (1118) - Johan Veerman (1121) 2-07Partij
 Nizaam Muradin (979) - Sijmen Hansen (1102) 1-18Partij
 Krijn Toet (1235) - Jan Hania (1014) 2-02Partij
 Hugo Simons jr. (1182) - Bart van Geel (1076) 1-110Partij
 Jetse Veenstra (1026) - Frans Kroese (1059) 1-13Partij
 Frans van de Velde (1115) - Martin Berends (1008) 2-04Partij
 Bonne Douma (1069) - Schelte Betten (873) 2-01Partij
 Dion van Bommel (1022) - Kaj Kruit (869) 1-19Partij
 Harold Jagram (983) - Boudewijn van der Veen (999) 2-06Partij
 Jack Mondt (969) - Cees Staal (674) 2-05Partij
   SNA 3  -   Middelburg  
8
-
12
 Losseni Savané (1228) - Peter Schunselaar (1213) 1-13Partij
 Dave Bleeker (1193) - Daaf Kasse (1305) 1-18Partij
 Jan Houwing (1202) - Jaap de Jonge (1108) 1-17Partij
 Ritchie Wijnker (1178) - Piet Allaart (1058) 1-110Partij  
 Henk Groot (1039) - Bram Goedhart (1180) 0-26Partij
 Daan van Os (1097) - Jan Moens (1000) 2-05Partij
 Timo Kuipers (1137) - Wim Koppejan (1035) 0-22Partij
 Arnoud Rood (1010) - Ruud van Eenennaam (936) 1-19Partij
 Exuperry Mwenedata (873) - Jan Flikweert (999) 1-11Partij
 Coen Jong (1015) - Piet Nieuwenhuijzen (1047) 0-24Partij
   Leids Damgenootschap  -   PWG s-Gravenpolder  
12
-
8
 Evert Dollekamp (1275) - Niels Roelofsen (1131) 1-11Partij
 Hans Tangelder (1122) - Aart Walraven (1167) 0-210Partij
 Evert Bronstring (1301) - Salomon de Jong (1184) 1-14Partij
 Maurits Meijer (1139) - Jeanine van der Horst (1117) 1-17Partij
 André van der Kwartel (1089) - Hans Bomgaars (1095) 2-02Partij
 Edwin van Hofwegen (1188) - Fons Huijbreghts (1113) 1-13Partij
 Hans Kolfoort (1135) - Cees Rijk (1116) 2-05Partij
 Hans Kreder (1104) - Jaap Veerhoek (1106) 2-09Partij
 Harry Dekker (1046) - Jos de Wild (1056) 1-18Partij
 Henk Meester (1028) - Cor Boot (965) 1-16Partij
   VAD Amsterdam  -   Van Stigt Thans 3  
13
-
7
 Paul de Heus (1195) - Rob van den Bos (1021) 1-18Partij
 Herman van Westerloo (1207) - Peter Lansbergen (1039) 2-09Partij
 Arie Storm (1087) - Kamanda Mulaya (1037) 1-12Partij
 Jos Eggen (1209) - Jelle Groeneveld (1123) 0-27Partij
 Kees Binnenkade (1174) - Nico Groenendijk (971) 2-04Partij
 Dirk Vet (1038) - Dirk van Schaik Sr. (1079) 2-010Partij
 Hans Vermeulen (1153) - Leo Mous (1036) 1-16Partij
 Huib van der Vossen (1130) - Ronald Wisse (889) 1-15Partij
 Michel Horn (1152) - Adriaan Groenendijk (931) 2-01Partij
 Jan Terpstra (1022) - Matthijs Broek (850) 1-13Partij