HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  VAD Amsterdam  8....14......1613..4622
2  PWG s-Gravenpolder  12..8......11..14..4610
3  Zaanstreek  ....12..12..10......358
4  Leids Damgenootschap  ..128........1510..4510
5  Haarlemse Damclub  6......1110....14..452
6  De Hofstad Dammers  ....8..911......16448
7  O2O 2  ........109......173312
8  SNA 3  ..910........8..1143-4
9  Middelburg  4....5......12....32-18
10  Van Stigt Thans 3  76..106..........41-22
11  Zaanstreek 2  ..........439....30-28

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 4
za 29-10-2016     VAD Amsterdam  -   Haarlemse Damclub  
14
-
6
 Jos Eggen (1209) - Marcel Kosters (1164) 1-18Partij
 Arie Storm (1087) - Frans Elzenga (926) 2-04Partij
 Herman van Westerloo (1207) - Dick Siegers (1116) 2-01Partij
 Kees Binnenkade (1174) - Peter Schipper (986) 2-07Partij
 Rob van Westerloo (1151) - Mark Deurloo (1385) 0-23Partij
 Michel Horn (1152) - Fabian Snijder (1134) 2-09Partij
 Huib van der Vossen (1130) - Paul Smit (1009) 1-16Partij
 Dirk Vet (1038) - Jan Esselman (997) 1-110Partij
 Hans Vermeulen (1153) - Roel Janssen (1219) 2-02Partij
 Chris van Westerloo (1101) - Pieter Schoonderbeek (1079) 1-15Partij
   Van Stigt Thans 3  -   Leids Damgenootschap  
10
-
10
 Reza Ghafoerkhan (1118) - Maurits Meijer (1139) 0-26Partij
 Leo Mous (1036) - Hans Kolfoort (1135) 2-04Partij
 Rob van den Bos (1021) - Evert Dollekamp (1275) 1-12Partij
 Peter Lansbergen (1039) - Evert Bronstring (1301) 1-15Partij
 Jelle Groeneveld (1123) - Hans Tangelder (1122) 0-210Partij
 Kamanda Mulaya (1037) - AndrĂ© van der Kwartel (1089) 2-01Partij
 Matthijs Broek (850) - Harry Dekker (1046) 1-19Partij
 Piet Bastiaanse (1160) - Hans Kreder (1104) 1-17Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1079) - Henk Meester (1028) 1-13Partij
 Fokke van Leijen (959) - Arend van Beelen (977) 1-18Partij
   PWG s-Gravenpolder  -   SNA 3  
11
-
9
 Aart Walraven (1167) - Timo Kuipers (1137) 1-19Partij
 Niels Roelofsen (1131) - Bertus Groot (909) 1-16Partij
 Johnny de Leeuw (1383) - Dave Bleeker (1193) 1-18Partij
 Jacob Provoost (1149) - Jan Groeneweg (1144) 1-12Partij
 Jaap Veerhoek (1106) - Frans Groot (859) 1-15Partij
 Fons Huijbreghts (1113) - Jan Houwing (1202) 0-27Partij
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (1128) - Coen Jong (1015) 2-010Partij
 Salomon de Jong (1184) - Exuperry Mwenedata (873) 1-14Partij
 Cees Rijk (1116) - Daan van Os (1097) 1-13Partij
 Hans Bomgaars (1095) - Frank Aarts (681) 2-01Partij
   Zaanstreek  -   De Hofstad Dammers  
12
-
8
 Ramon Sakidin (1193) - Frans van de Velde (1115) 2-01Partij
 Ruud Holkamp (1144) - Krijn Toet (1235) 0-24Partij
 Dik Vermeulen (1105) - Hugo Simons jr. (1182) 0-23Partij
 Paul van der Lem (1153) - Hans Jacobsen (1118) 2-02Partij
 Jan de Ruiter (1191) - Jetse Veenstra (1026) 2-06Partij
 Joop Wind (1088) - Jaap van Hal (1034) 1-110Partij
 Paul Teer (1181) - Nizaam Muradin (979) 2-07Partij
 Barbara Graas (1013) - Dion van Bommel (1022) 0-29Partij
 Wout Rijs (1146) - Gerard Peroti (1027) 1-15Partij
 Ruud Groot (1129) - Jack Mondt (969) 2-08Partij
   Zaanstreek 2  -   O2O 2  
3
-
17
 Peter Groot jr. (1198) - Hans van den Heuvel (1135) 2-09Partij
 Johan Veerman (1121) - Jan Pieter Drost (1277) 0-24Partij
 Sijmen Hansen (1102) - Wiebo Drost (1240) 0-26Partij
 Jan Hania (1014) - John Stins (1069) 0-21Partij
 Bart van Geel (1076) - Gerrit Tigchelaar (1100) 1-12Partij
 Frans Kroese (1059) - Marco de Koning (1206) 0-28Partij
 Martin Berends (1008) - Lucien Leerdam (1073) 0-210Partij
 Schelte Betten (873) - Kenny Kroon (1116) 0-23Partij  
 Kaj Kruit (869) - Laura Ratniece (1137) 0-27Partij
 Cees Staal (674) - Paul Lohuis (1132) 0-25Partij