HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  VAD Amsterdam  ..811151213141613..81444
2  Zaanstreek  ..1212129101211..1481324
3  PWG s-Gravenpolder  1288111211....141581222
4  Leids Damgenootschap  98129..12121510..8914
5  De Hofstad Dammers  5891111..97111698-6
6  O2O 2  8118..9..1012917878
7  SNA 3  71098....118151187-2
8  Haarlemse Damclub  68..8111098141597-2
9  Middelburg  49..51381212..986-16
10  Van Stigt Thans 3  7..61091156..1385-26
11  Zaanstreek 2  ..65..439511782-60

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 9
za 21-01-2017     Haarlemse Damclub  -   Middelburg  
8
-
12
 Stefan Stolwijk (1335) - Jan Flikweert (999) 2-02Partij
 Dick Siegers (1116) - Daaf Kasse (1305) 0-27Partij
 Mark Deurloo (1385) - Piet Allaart (1058) 2-01Partij
 Roberto Vesciano (1081) - Jaap de Jonge (1108) 0-28Partij
 Peter Schipper (986) - Peter Schunselaar (1213) 0-23Partij
 Jan Esselman (997) - Jan Moens (1000) 1-15Partij
 Paul Smit (1009) - Arie Kammeraat (1157) 0-24Partij
 Fabian Snijder (1134) - Wim Koppejan (1035) 1-16Partij
 Frans Elzenga (926) - Gerard Krijger (1082) 1-110Partij
 Pieter Schoonderbeek (1079) - Piet Nieuwenhuijzen (1047) 1-19Partij
   Zaanstreek  -   PWG s-Gravenpolder  
12
-
8
 Wout Rijs (1146) - Salomon de Jong (1184) 1-11Partij  
 Paul van der Lem (1153) - Aart Walraven (1167) 1-12Partij
 Ramon Sakidin (1193) - Niels Roelofsen (1131) 1-16Partij
 Jan de Ruiter (1191) - Fons Huijbreghts (1113) 1-13Partij
 Barbara Graas (1013) - Jacob Provoost (1149) 1-110Partij
 Paul Teer (1181) - Jeanine van der Horst (1117) 1-18Partij
 Joop Wind (1088) - Jaap Veerhoek (1106) 1-19Partij
 Ruud Groot (1129) - Cees Rijk (1116) 2-05Partij
 Ruud Holkamp (1144) - Hans Bomgaars (1095) 1-17Partij  
 Dik Vermeulen (1105) - Jos de Wild (1056) 2-04Partij
   Zaanstreek 2  -   Van Stigt Thans 3  
7
-
13
 Peter Groot jr. (1198) - Dirk van Schaik Jr. (1375) 1-18Partij
 Sijmen Hansen (1102) - Adri van Huet (1151) 1-14Partij
 Bart van Geel (1076) - Jelle Groeneveld (1123) 1-12Partij
 Frans Kroese (1059) - Rob van den Bos (1021) 2-01Partij
 Piet Smit (1098) - Reza Ghafoerkhan (1118) 0-25Partij
 Martin Berends (1008) - Dirk van Schaik Sr. (1079) 0-210Partij
 Boudewijn van der Veen (999) - Peter Lansbergen (1039) 1-13Partij
 Schelte Betten (873) - Leo Mous (1036) 1-19Partij
 Kaj Kruit (869) - Kamanda Mulaya (1037) 0-26Partij
 Cees Staal (674) - Fokke van Leijen (959) 0-27Partij
   O2O 2  -   VAD Amsterdam  
8
-
12
 Laura Ratniece (1137) - Herman van Westerloo (1207) 0-27Partij
 Maarten Kolsloot (1114) - Paul de Heus (1195) 0-26Partij
 Marco de Koning (1206) - Jos Eggen (1209) 1-12Partij
 Kenny Kroon (1116) - Michel Horn (1152) 1-14Partij
 Paul Lohuis (1132) - Rob van Westerloo (1151) 1-18Partij
 Wiebo Drost (1240) - Dirk Vet (1038) 1-11Partij
 Lucien Leerdam (1073) - Huib van der Vossen (1130) 1-13Partij
 Jan Pieter Drost (1277) - Kees Binnenkade (1174) 1-110Partij  
 Gerrit Tigchelaar (1100) - Chris van Westerloo (1101) 1-19Partij
 Hans van den Heuvel (1135) - Hans Vermeulen (1153) 1-15Partij
   De Hofstad Dammers  -   Leids Damgenootschap  
11
-
9
 Frans van de Velde (1115) - Evert Bronstring (1301) 1-13Partij  
 Nizaam Muradin (979) - Evert Dollekamp (1275) 1-11Partij
 Hans Jacobsen (1118) - Edwin van Hofwegen (1188) 1-12Partij
 Hugo Simons jr. (1182) - Maurits Meijer (1139) 1-18Partij
 Krijn Toet (1235) - Hans Tangelder (1122) 2-05Partij  
 Bonne Douma (1069) - Hans Kreder (1104) 1-16Partij
 Jetse Veenstra (1026) - Harry Dekker (1046) 1-110Partij
 Dion van Bommel (1022) - AndrĂ© van der Kwartel (1089) 2-07Partij
 Gerard Peroti (1027) - Dick den Ouden (970) 1-14Partij
 Harold Jagram (983) - Arend van Beelen (977) 0-29Partij