HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  VAD Amsterdam  ....................151210
2  O2O 2  ................11....122
  De Kroonschijf DEZ  ..................11..122
4  SNA 2  ............10........110
  Leids Damgenootschap  ..............10......110
  Haarlemse Damclub  ..........10..........110
  De Hofstad Dammers  ..........10..........110
  Middelburg  ......10..............110
  PWG s-Gravenpolder  ........10............110
10  Constant Charlois Rotterdam 2  ..9..................10-2
  DC Dordrecht  ....9................10-2
12  Van Stigt Thans 3  5....................10-10

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 1
za 16-09-2017     O2O 2  -   Constant Charlois Rotterdam 2  
11
-
9
 Jan Pieter Drost (1282) - Koos van Savooyen (650) 2-07Partij
 Wiebo Drost (1250) - Leen Schinkel (801) 2-09Partij  
 Sjoerd Hoekstra (1028) - Ratan Ganeshie (944) 1-15Partij
 Kenny Kroon (1135) - Anthony Keijzer (1009) 2-01Partij  
 Paul Lohuis (1126) - Sjaam Biekram (1037) 1-110Partij
 Hans van den Heuvel (1118) - Marlon Mangroe (733) 1-18Partij  
 Laura Ratniece (1096) - Moenna Banarsi (989) 1-14Partij
 Lucien Leerdam (1095) - Nirain Ghoerai (930) 1-16Partij  
 Gerrit Tigchelaar (1085) - Ashok Bhajan (1183) 0-22Partij
 John Stins (1081) - Ramdew Jahani (1165) 0-23Partij
   Haarlemse Damclub  -   De Hofstad Dammers  
10
-
10
 Roberto Vesciano (1079) - Jetse Veenstra (1020) 2-04Partij
 Mark Deurloo (1374) - Bonne Douma (1086) 2-01Partij
 Paul Smit (1004) - Hugo Simons jr. (1174) 1-17Partij
 Marcel Kosters (1171) - Hans Jacobsen (1090) 1-18Partij
 Frans Elzenga (918) - Krijn Toet (1241) 0-23Partij
 Fabian Snijder (1128) - Nizaam Muradin (1121) 1-16Partij
 Pieter Schoonderbeek (1068) - Jaap van Hal (1041) 1-19Partij
 Roel Janssen (1208) - Frans van de Velde (1095) 1-12Partij
 Dick Siegers (1091) - Dion van Bommel (1029) 1-15Partij
 Rudi van Velzen (774) - Jack Mondt (965) 0-210Partij
   DC Dordrecht  -   De Kroonschijf DEZ  
9
-
11
 Job Arts (1235) - Wim Kalis (1353) 1-19Partij
 Nico Knoops (1294) - Cor Westerveld (1181) 1-12Partij
 Randy Horne (1194) - Peter de Hek (1281) 1-15Partij
 Anton Kosior (1307) - Peter Hartog (1235) 1-17Partij
 Jan van den Hooff (1103) - Martin Nederlof (1031) 0-210Partij  
 Ton van Bokhoven (1142) - Ad de Hek (1143) 1-14Partij
 Fred Roedolph (1200) - Eef Stam (1102) 1-18Partij
 Simon Rompa (911) - Pieter Trapman Sr. (1174) 0-23Partij
 Joop Roedolph (1144) - Harm Jan van Rees (1108) 1-16Partij
 Arie van de Weteringh Azn. (1362) - Gerrit den Besten (814) 2-01Partij
   Middelburg  -   SNA 2  
10
-
10
 Bram Goedhart (1176) - RenĂ© Emmaneel (1050) 2-08Partij  
 Daaf Kasse (1311) - Bertus Groot (954) 2-05Partij  
 Piet Allaart (1067) - Theo Tesselaar (1182) 0-23Partij
 Jaap de Jonge (1136) - Maurice Koopmanschap (960) 1-19Partij  
 Wim Koppejan (1045) - Pepijn Folgers (826) 0-24Partij
 Ruud van Eenennaam (939) - Exuperry Mwenedata (888) 1-17Partij  
 Arie den Hollander (1034) - Henk Groot (1019) 2-06Partij
 Piet Nieuwenhuijzen (1060) - Coen Jong (1010) 1-110Partij  
 Jan Grim (813) - Sierd van Randen (993) 1-12Partij  
 Ad Trapman (1032) - Daan van Os (1078) 0-21Partij
   PWG s-Gravenpolder  -   Leids Damgenootschap  
10
-
10
 Peter Schunselaar (1194) - Hans Tangelder (1113) 0-25Partij
 Jacob Provoost (1160) - Evert Dollekamp (1267) 1-11Partij
 Fons Huijbreghts (1107) - Evert Bronstring (1302) 1-14Partij
 Niels Roelofsen (1136) - Maurits Meijer (1162) 0-28Partij
 Aart Walraven (1199) - Edwin van Hofwegen (1185) 1-12Partij
 Salomon de Jong (1179) - Hans Kreder (1102) 2-07Partij
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (1130) - AndrĂ© van der Kwartel (1076) 1-19Partij
 Cees Rijk (1110) - Jack van der Plas (970) 1-16Partij
 Jos de Wild (1046) - Dick den Ouden (972) 1-110Partij
 Hans Bomgaars (1080) - Arend van Beelen (987) 2-03Partij
   Van Stigt Thans 3  -   VAD Amsterdam  
5
-
15
 Peter Lansbergen (1044) - Herman van Westerloo (1219) 1-18Partij
 Adriaan Groenendijk (924) - Jos Eggen (1211) 1-16Partij
 Rob van den Bos (1027) - Paul de Heus (1208) 0-29Partij
 Hans Lansbergen (1186) - Michel Horn (1160) 1-110Partij  
 Fokke van Leijen (978) - Arie Storm (1100) 1-15Partij
 Wim Heuvelman (971) - Hans Vermeulen (1163) 0-27Partij
 Ronald Wisse (883) - Kees Binnenkade (1173) 0-24Partij
 Piet Bastiaanse (1160) - Rob van Westerloo (1142) 0-21Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1071) - Huib van der Vossen (1115) 1-13Partij
 Matthijs Broek (862) - Tiemen Smit (859) 0-22Partij