HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  O2O 2  11101113111312..111312101934
2  De Kroonschijf DEZ  9111112..121312151213101840
3  VAD Amsterdam  1098..17131515101411101444
4  DC Dordrecht  99129131514111115..101436
5  PWG s-Gravenpolder  78..11710101111151410128
6  Haarlemse Damclub  9..3713108101311141010-4
7  Leids Damgenootschap  7875101015812..12108-12
8  Van Stigt Thans 3  87561012514..159107-18
9  De Hofstad Dammers  ..85991012691013106-18
10  Constant Charlois 2  95109978..11714105-22
11  Middelburg  786559..5101310104-44
12  SNA 2  879..668117610103-44

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 10
za 03-02-2018     De Hofstad Dammers  -   Constant Charlois 2  
9
-
11
 Hans Jacobsen (1090) - Sjaam Biekram (1037) 0-21Partij
 Jaap van Hal (1041) - Marlon Mangroe (733) 1-15Partij
 Frans van de Velde (1095) - Jaap Riesenkamp (1201) 0-24Partij
 Hugo Simons jr. (1174) - Ratan Ganeshie (944) 1-16Partij
 Krijn Toet (1241) - Soelinder Jagram (1129) 2-02Partij
 Nizaam Muradin (1121) - Harry Bisambhar (923) 2-03Partij
 Bonne Douma (1086) - Radjinder Jharap (1128) 0-28Partij
 Jetse Veenstra (1020) - Ashok Bhajan (1183) 1-110Partij
 Jack Mondt (965) - Nirain Ghoerai (930) 1-19Partij
 Harold Jagram (984) - Moenna Banarsi (989) 1-17Partij
   O2O 2  -   De Kroonschijf DEZ  
11
-
9
 Peter Hoogteijling (1340) - Ad de Hek (1143) 2-06Partij
 Wiebo Drost (1250) - Wim Kalis (1353) 1-11Partij
 Marco de Koning (1194) - Peter de Hek (1281) 1-110Partij
 Hanco Elenbaas (1168) - Peter Hartog (1235) 1-14Partij
 Lucien Leerdam (1095) - Arie van Genderen (1078) 0-25Partij
 John Stins (1081) - Teus Stam (1031) 2-09Partij
 Kenny Kroon (1135) - Harm Jan van Rees (1108) 1-13Partij
 Hans van den Heuvel (1118) - Pieter Trapman Sr. (1174) 1-18Partij
 Bert Bakhuis (1222) - Cor Westerveld (1181) 1-17Partij
 Paul Lohuis (1126) - Eef Stam (1102) 1-12Partij
   Haarlemse Damclub  -   SNA 2  
14
-
6
 Mark Deurloo (1374) - Theo Tesselaar (1182) 2-08Partij
 Marcel Kosters (1171) - Maurice Koopmanschap (960) 0-29Partij
 Roberto Vesciano (1079) - Pepijn Folgers (826) 2-03Partij
 Dick Siegers (1091) - Kevin van Langen (753) 2-01Partij
 Paul Smit (1004) - Exuperry Mwenedata (888) 1-16Partij
 Frans Elzenga (918) - Bertus Groot (954) 1-110Partij
 Fabian Snijder (1128) - Henk Groot (1019) 2-05Partij
 Pieter Schoonderbeek (1068) - Frans Groot (876) 2-04Partij
 Roel Janssen (1208) - Sierd van Randen (993) 1-12Partij
 Rudi van Velzen (774) - Daan van Os (1078) 1-17Partij
   DC Dordrecht  -   Leids Damgenootschap  
15
-
5
 Arie van de Weteringh Azn. (1362) - Maurits Meijer (1162) 2-01Partij
 Randy Horne (1194) - AndrĂ© van der Kwartel (1076) 1-13Partij
 Job Arts (1235) - Evert Bronstring (1302) 1-12Partij
 Nico Knoops (1294) - Edwin van Hofwegen (1185) 2-09Partij
 Fred Roedolph (1200) - Hans Kreder (1102) 1-110Partij
 Jan van den Hooff (1103) - Harry Dekker (1047) 2-04Partij
 Ton van Bokhoven (1142) - Henk Meester (1034) 2-05Partij
 Anton Kosior (1307) - Arend van Beelen (987) 2-08Partij
 Joop Roedolph (1144) - Dick den Ouden (972) 1-17Partij
 Bert Baars (900) - Peter van den Berg (907) 1-16Partij
   Middelburg  -   VAD Amsterdam  
6
-
14
 Daaf Kasse (1311) - Jos Eggen (1211) 2-010Partij
 Bram Goedhart (1176) - Michel Horn (1160) 1-15Partij
 Jaap de Jonge (1136) - Arie Storm (1100) 0-28Partij
 Arie Kammeraat (1146) - Paul de Heus (1208) 0-21Partij
 Arie den Hollander (1034) - Herman van Westerloo (1219) 0-24Partij
 Piet Allaart (1067) - Rob van Westerloo (1142) 0-29Partij
 Ruud van Eenennaam (939) - Huib van der Vossen (1115) 1-16Partij
 Piet Nieuwenhuijzen (1060) - Tim Karman (866) 2-02Partij
 Ad Trapman (1032) - Hans Vermeulen (1163) 0-27Partij
 Piet Walraven (742) - Kees Binnenkade (1173) 0-23Partij
   PWG s-Gravenpolder  -   Van Stigt Thans 3  
10
-
10
 Peter Schunselaar (1194) - Hans Lansbergen (1186) 0-25Partij
 Niels Roelofsen (1136) - Henk de Witt (1287) 0-28Partij
 Fons Huijbreghts (1107) - Reza Ghafoerkhan (1105) 0-26Partij
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (1130) - Kamanda Mulaya (1054) 1-13Partij
 Jeanine van der Horst (1098) - Nico Groenendijk (952) 2-04Partij
 Cees Rijk (1110) - Rob van den Bos (1027) 1-12Partij
 Jaap Veerhoek (1092) - Peter Lansbergen (1044) 2-010Partij
 Aart Walraven (1199) - Jelle Groeneveld (1106) 2-07Partij
 Jos de Wild (1046) - Matthijs Broek (862) 2-09Partij
 Hans Bomgaars (1080) - Dirk van Schaik Sr. (1071) 0-21Partij