HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  De Kroonschijf DEZ  ........11......12....246
2  O2O 2  ............1111......244
3  VAD Amsterdam  ..............10....152310
  Leids Damgenootschap  ......10............152310
5  PWG s-Gravenpolder  ......10..........14..238
6  DC Dordrecht  9........11..........220
7  De Hofstad Dammers  ..........910........21-2
  Haarlemse Damclub  ..9........10........21-2
  Constant Charlois 2  ..910................21-2
10  Middelburg  8................10..21-4
11  SNA 2  ........6........10..21-8
12  Van Stigt Thans 3  ....55..............20-20

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 2
za 30-09-2017     Constant Charlois 2  -   VAD Amsterdam  
10
-
10
 Jaap Riesenkamp (1201) - Paul de Heus (1208) 1-12Partij
 Soelinder Jagram (1129) - Jos Eggen (1211) 1-17Partij
 Ramdew Jahani (1165) - Herman van Westerloo (1219) 2-08Partij
 Radjinder Jharap (1128) - Arie Storm (1100) 1-110Partij
 Ashok Bhajan (1183) - Kees Binnenkade (1173) 1-16Partij
 Moenna Banarsi (989) - Chris van Westerloo (1113) 0-24Partij
 Anthony Keijzer (1009) - Hans Vermeulen (1163) 0-25Partij
 Sjaam Biekram (1037) - Tiemen Smit (859) 1-13Partij
 Harry Bisambhar (923) - Tim Karman (866) 1-19Partij
 Ratan Ganeshie (944) - niet opgekomen  2-01R
   Leids Damgenootschap  -   Van Stigt Thans 3  
15
-
5
 Hans Tangelder (1113) - Reza Ghafoerkhan (1105) 2-06Partij
 Maurits Meijer (1162) - Adri van Huet (1146) 2-010Partij
 Edwin van Hofwegen (1185) - Hans Lansbergen (1186) 1-19Partij  
 Evert Dollekamp (1267) - Matthijs Broek (862) 2-01Partij
 Evert Bronstring (1302) - Leo Mous (1010) 2-07Partij
 Jack van der Plas (970) - Fokke van Leijen (978) 1-12Partij
 AndrĂ© van der Kwartel (1076) - Adriaan Groenendijk (924) 1-15Partij
 Harry Dekker (1047) - Dirk van Schaik Sr. (1071) 1-14Partij
 Arend van Beelen (987) - Ronald Wisse (883) 2-03Partij
 Henk Meester (1034) - Nico Groenendijk (952) 1-18Partij
   SNA 2  -   PWG s-Gravenpolder  
6
-
14
 Timo Kuipers (1131) - Peter Schunselaar (1194) 1-13Partij
 Theo Tesselaar (1182) - Aart Walraven (1199) 1-16Partij
 Maurice Koopmanschap (960) - Fons Huijbreghts (1107) 1-110Partij
 Pepijn Folgers (826) - Rianka van Ombergen-Rentmeester (1130) 1-19Partij
 Exuperry Mwenedata (888) - Salomon de Jong (1179) 0-27Partij  
 Coen Jong (1010) - Niels Roelofsen (1136) 0-22Partij
 Frans Groot (876) - Cees Rijk (1110) 0-21Partij  
 Daan van Os (1078) - Jeanine van der Horst (1098) 1-15Partij
 Henk Groot (1019) - Hans Bomgaars (1080) 0-28Partij
 Sierd van Randen (993) - Jos de Wild (1046) 1-14Partij
   De Kroonschijf DEZ  -   Middelburg  
12
-
8
 Arie van Genderen (1078) - Daaf Kasse (1311) 0-29Partij
 Peter de Hek (1281) - Bram Goedhart (1176) 1-15Partij
 Peter Hartog (1235) - Jaap de Jonge (1136) 1-17Partij
 Wim Kalis (1353) - Wim Koppejan (1045) 2-02Partij
 Cor Westerveld (1181) - Piet Allaart (1067) 1-16Partij
 Kees Brandwijk (1088) - Piet Nieuwenhuijzen (1060) 0-28Partij
 Teus Stam (1031) - Gerard Krijger (1076) 2-04Partij
 Eef Stam (1102) - Jan Moens (995) 2-01Partij
 Harm Jan van Rees (1108) - Ruud van Eenennaam (939) 1-110Partij
 Ad de Hek (1143) - Jan Grim (813) 2-03Partij
   De Hofstad Dammers  -   DC Dordrecht  
9
-
11
 Hans Jacobsen (1090) - Anton Kosior (1307) 0-24Partij
 Jetse Veenstra (1020) - Bert Baars (900) 1-13Partij
 Dion van Bommel (1029) - Ton van Bokhoven (1142) 0-21Partij
 Hugo Simons jr. (1174) - Jan van den Hooff (1103) 1-15Partij
 Krijn Toet (1241) - AndrĂ© Droog (1358) 1-17Partij
 Bonne Douma (1086) - Bas Piepers  2-02Partij
 Frans van de Velde (1095) - Job Arts (1235) 1-19Partij
 Harold Jagram (984) - Fred Roedolph (1200) 1-18Partij
 Piet Rozenboom (1000) - Randy Horne (1194) 1-16Partij
 Jack Mondt (965) - Simon Rompa (911) 1-110Partij
   O2O 2  -   Haarlemse Damclub  
11
-
9
 Gerrit Tigchelaar (1085) - Roel Janssen (1208) 0-210Partij
 Huub Kroes (958) - Fabian Snijder (1128) 2-03Partij  
 Wiebo Drost (1250) - Dick Siegers (1091) 1-11Partij
 John Stins (1081) - Mark Deurloo (1374) 1-14Partij
 Marco de Koning (1194) - Pieter Schoonderbeek (1068) 1-15Partij
 Hans van den Heuvel (1118) - Paul Smit (1004) 2-02Partij
 Lucien Leerdam (1095) - Roberto Vesciano (1079) 0-29Partij
 Jan Pieter Drost (1282) - Marcel Kosters (1171) 2-06Partij  
 Paul Lohuis (1126) - Maurits de Vries (698) 1-17Partij  
 Laura Ratniece (1096) - Frans Elzenga (918) 1-18Partij