HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  De Kroonschijf DEZ  ........12....1112....3610
2  O2O 2  ....11........11..11..366
3  VAD Amsterdam  ......13..........10153516
4  Haarlemse Damclub  ..9........10....13..334
  Leids Damgenootschap  ....7..10..........15334
  PWG s-Gravenpolder  8......1014..........334
7  SNA 2  ..........6....10..1133-6
8  De Hofstad Dammers  ......10......910....32-2
  DC Dordrecht  99..........11......32-2
10  Middelburg  8..........1010......32-4
11  Constant Charlois 2  ..9107..............31-8
12  Van Stigt Thans 3  ....5..5..9........30-22

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 3
za 28-10-2017     Haarlemse Damclub  -   Constant Charlois 2  
13
-
7
 Marcel Kosters (1171) - Sjaam Biekram (1037) 1-18Partij
 Pieter Schoonderbeek (1068) - Leen Schinkel (801) 2-07Partij
 Roel Janssen (1208) - Ratan Ganeshie (944) 2-03Partij
 Frans Elzenga (918) - Marlon Mangroe (733) 1-19Partij
 Mark Deurloo (1374) - Radjan Gobardhan (923) 2-01Partij
 Dick Siegers (1091) - Radjinder Jharap (1128) 1-15Partij
 Rudi van Velzen (774) - Ramdew Jahani (1165) 0-210Partij
 Paul Smit (1004) - Ashok Bhajan (1183) 0-22Partij
 Fabian Snijder (1128) - Anthony Keijzer (1009) 2-06Partij
 Roberto Vesciano (1079) - Soegrim Boedhram (859) 2-04Partij
   DC Dordrecht  -   O2O 2  
9
-
11
 Ton van Bokhoven (1142) - Hans van den Heuvel (1118) 0-27Partij
 Randy Horne (1194) - Johan Wiering (1386) 1-14Partij
 Kees van Dijk (926) - Lucien Leerdam (1095) 1-16Partij
 Arie van de Weteringh Azn. (1362) - Wiebo Drost (1250) 2-010Partij
 Nico Knoops (1294) - John Stins (1081) 2-01Partij
 Anton Kosior (1307) - Hanco Elenbaas (1168) 1-15Partij
 Fred Roedolph (1200) - Peter Hoogteijling (1340) 1-19Partij
 Jan van den Hooff (1103) - Kenny Kroon (1135) 0-23Partij
 Jan van Oosterhout (860) - Paul Lohuis (1126) 0-22Partij
 Joop Roedolph (1144) - Marco de Koning (1194) 1-18Partij
   Middelburg  -   De Hofstad Dammers  
10
-
10
 Daaf Kasse (1311) - Hugo Simons jr. (1174) 2-09Partij
 Bram Goedhart (1176) - Jaap van Hal (1041) 1-17Partij
 Jaap de Jonge (1136) - Nizaam Muradin (1121) 2-05Partij
 Wim Koppejan (1045) - Frans van de Velde (1095) 0-21Partij
 Piet Allaart (1067) - Krijn Toet (1241) 1-14Partij
 Piet Nieuwenhuijzen (1060) - Bonne Douma (1086) 2-02Partij
 Arie den Hollander (1034) - Jetse Veenstra (1020) 2-08Partij
 Patrick Rietsema (1059) - Dion van Bommel (1029) 0-210Partij
 Paul Sterrenburg (1018) - Jack Mondt (965) 0-23Partij
 Ruud van Eenennaam (939) - Piet Rozenboom (1000) 0-26Partij
   PWG s-Gravenpolder  -   De Kroonschijf DEZ  
8
-
12
 Peter Schunselaar (1194) - Peter Hartog (1235) 1-19Partij
 Aart Walraven (1199) - Arie van Genderen (1078) 1-12Partij
 Niels Roelofsen (1136) - Peter de Hek (1281) 1-18Partij
 Salomon de Jong (1179) - Ad de Hek (1143) 1-16Partij
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (1130) - Pieter Trapman Sr. (1174) 1-14Partij
 Fons Huijbreghts (1107) - Harm Jan van Rees (1108) 1-11Partij
 Jacob Provoost (1160) - Wim Kalis (1353) 1-15Partij
 Jos de Wild (1046) - Kees Brandwijk (1088) 0-210Partij
 Hans Bomgaars (1080) - Cor Westerveld (1181) 0-27Partij
 Cees Rijk (1110) - Dirk van Genderen (1085) 1-13Partij
   Van Stigt Thans 3  -   SNA 2  
9
-
11
 Hans Lansbergen (1186) - RenĂ© Emmaneel (1050) 0-29Partij
 Agita Marterere (1165) - Sierd van Randen (993) 1-17Partij
 Tiny Mous (1162) - Theo Tesselaar (1182) 1-15Partij
 Peter Lansbergen (1044) - Maurice Koopmanschap (960) 0-210Partij
 Reza Ghafoerkhan (1105) - Bertus Groot (954) 1-13Partij
 Jelle Groeneveld (1106) - Exuperry Mwenedata (888) 2-02Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1071) - Henk Groot (1019) 2-08Partij
 Piet Bastiaanse (1160) - Frans Groot (876) 2-01Partij
 Kamanda Mulaya (1054) - Bryan Tesselaar (872) 0-24Partij
 Leo Mous (1010) - Daan van Os (1078) 0-26Partij
   VAD Amsterdam  -   Leids Damgenootschap  
13
-
7
 Jos Eggen (1211) - Hans Tangelder (1113) 1-17Partij
 Arie Storm (1100) - Maurits Meijer (1162) 1-18Partij
 Hans Vermeulen (1163) - Evert Dollekamp (1267) 1-11Partij
 Paul de Heus (1208) - Evert Bronstring (1302) 1-14Partij
 Huib van der Vossen (1115) - Harry Dekker (1047) 0-22Partij
 Chris van Westerloo (1113) - AndrĂ© van der Kwartel (1076) 2-09Partij
 Kees Binnenkade (1173) - Hans Kolfoort (1131) 2-05Partij
 Michel Horn (1160) - Hans Kreder (1102) 2-06Partij
 Tiemen Smit (859) - Henk Meester (1034) 1-13Partij
 Herman van Westerloo (1219) - Hein van Winkel (989) 2-010Partij