HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  De Kroonschijf DEZ  ......1211......12..134816
2  O2O 2  ........1111....1311..4812
3  VAD Amsterdam  ....13......11....10154718
4  Leids Damgenootschap  ....710..........1215458
5  PWG s-Gravenpolder  8....10....1411......456
6  DC Dordrecht  99......13..11......444
7  Haarlemse Damclub  ..9......7..10..13..43-2
8  SNA 2  ....9..6......10..1143-8
9  De Hofstad Dammers  ........9910..10....42-4
10  Middelburg  87..........1010....42-10
11  Constant Charlois Rotterdam 2  ..9108....7........41-12
12  Van Stigt Thans 3  7..55......9......40-28

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 4
za 11-11-2017     Constant Charlois Rotterdam 2  -   Leids Damgenootschap  
8
-
12
 Harry Bisambhar (923) - Hans Tangelder (1113) 0-28Partij
 Radjan Gobardhan (923) - Edwin van Hofwegen (1185) 0-22Partij
 Ratan Ganeshie (944) - Maurits Meijer (1162) 0-27Partij  
 Marlon Mangroe (733) - Harry Dekker (1047) 1-19Partij
 Nirain Ghoerai (930) - Evert Bronstring (1302) 1-16Partij  
 Radjinder Jharap (1128) - Evert Dollekamp (1267) 1-11Partij
 Sjaam Biekram (1037) - Hein van Winkel (989) 1-15Partij
 Soelinder Jagram (1129) - AndrĂ© van der Kwartel (1076) 2-03Partij
 Ashok Bhajan (1183) - Hans Kreder (1102) 1-110Partij
 Ramdew Jahani (1165) - Hans Kolfoort (1131) 1-14Partij
   SNA 2  -   VAD Amsterdam  
9
-
11
 Maurice Koopmanschap (960) - Rob van Westerloo (1142) 1-11Partij  
 Sierd van Randen (993) - Arie Storm (1100) 1-12Partij  
 RenĂ© Emmaneel (1050) - Herman van Westerloo (1219) 2-07Partij
 Pepijn Folgers (826) - Michel Horn (1160) 0-29Partij
 Exuperry Mwenedata (888) - Paul de Heus (1208) 2-04Partij
 Bryan Tesselaar (872) - Jos Eggen (1211) 1-16Partij
 Bertus Groot (954) - Kees Binnenkade (1173) 1-110Partij
 Jelle van der Eng (585) - Hans Vermeulen (1163) 1-18Partij
 Henk Groot (1019) - Chris van Westerloo (1113) 0-23Partij
 Coen Jong (1010) - Dirk Vet (1051) 0-25Partij
   De Kroonschijf DEZ  -   Van Stigt Thans 3  
13
-
7
 Wim Kalis (1353) - Hans Lansbergen (1186) 1-14Partij
 Cor Westerveld (1181) - Matthijs Broek (862) 2-01Partij
 Pieter Trapman Sr. (1174) - Tiny Mous (1162) 1-17Partij
 Harm Jan van Rees (1108) - Kamanda Mulaya (1054) 2-06Partij
 Peter Hartog (1235) - Reza Ghafoerkhan (1105) 1-19Partij
 Peter de Hek (1281) - Jelle Groeneveld (1106) 2-010Partij
 Ad de Hek (1143) - Adriaan Groenendijk (924) 2-02Partij
 Arie van Genderen (1078) - Dirk van Schaik Sr. (1071) 0-25Partij
 Martin Nederlof (1031) - Peter Lansbergen (1044) 1-13Partij
 Dirk van Genderen (1085) - Nico Groenendijk (952) 1-18Partij  
   De Hofstad Dammers  -   PWG s-Gravenpolder  
9
-
11
 Piet Rozenboom (1000) - Peter Schunselaar (1194) 0-21Partij
 Hugo Simons jr. (1174) - Jeanine van der Horst (1098) 2-03Partij
 Krijn Toet (1241) - Salomon de Jong (1179) 2-02Partij
 Nizaam Muradin (1121) - Rianka van Ombergen-Rentmeester (1130) 1-19Partij
 Hans Jacobsen (1090) - Niels Roelofsen (1136) 1-14Partij
 Dion van Bommel (1029) - Fons Huijbreghts (1107) 1-17Partij
 Frans van de Velde (1095) - Aart Walraven (1199) 1-16Partij
 Jetse Veenstra (1020) - Cees Rijk (1110) 0-210Partij
 Bonne Douma (1086) - Hans Bomgaars (1080) 1-18Partij  
 Jack Mondt (965) - Jos de Wild (1046) 0-25Partij
   O2O 2  -   Middelburg  
13
-
7
 Wiebo Drost (1250) - Jaap de Jonge (1136) 2-08Partij
 Kenny Kroon (1135) - Bram Goedhart (1176) 1-16Partij
 Johan Wiering (1386) - Daaf Kasse (1311) 2-01Partij  
 Erik Brunsman (1257) - Piet Allaart (1067) 2-03Partij
 Marco de Koning (1194) - Arie den Hollander (1034) 1-14Partij
 Hans van den Heuvel (1118) - Piet Nieuwenhuijzen (1060) 0-29Partij
 Paul Lohuis (1126) - Ruud van Eenennaam (939) 1-17Partij
 Laura Ratniece (1096) - Gerard Krijger (1076) 1-110Partij
 Huub Kroes (958) - Wim Koppejan (1045) 1-15Partij
 Lucien Leerdam (1095) - Jan Moens (995) 2-02Partij
   Haarlemse Damclub  -   DC Dordrecht  
7
-
13
 Stefan Stolwijk (1335) - Job Arts (1235) 1-17Partij
 Mark Deurloo (1374) - Bert Baars (900) 2-06Partij
 Roberto Vesciano (1079) - Nico Knoops (1294) 1-19Partij
 Fabian Snijder (1128) - Joop Roedolph (1144) 1-110Partij
 Dick Siegers (1091) - Fred Roedolph (1200) 0-24Partij
 Rudi van Velzen (774) - Jan van den Hooff (1103) 0-23Partij  
 Roel Janssen (1208) - Anton Kosior (1307) 1-12Partij
 Frans Elzenga (918) - Ton van Bokhoven (1142) 0-25Partij
 Pieter Schoonderbeek (1068) - Jan van Oosterhout (860) 1-11Partij
 Paul Smit (1004) - Kees van Dijk (926) 0-28Partij