HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  De Kroonschijf DEZ  ..11..1112....12..13..51018
  O2O 2  ......111311..13....1151018
3  VAD Amsterdam  9..13......11....15105716
4  Leids Damgenootschap  ....7..10..12....15125712
5  DC Dordrecht  99......13....11..11566
6  PWG s-Gravenpolder  87..10....14..11....550
  Haarlemse Damclub  ..9....7....1110..13550
8  SNA 2  ....98..6..10..11..53-12
9  Middelburg  87........91010....52-12
  De Hofstad Dammers  ........9910..106..52-12
11  Van Stigt Thans 3  7..55......9..14..52-20
12  Constant Charlois Rotterdam 2  ..91089..7........51-14

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 5
za 25-11-2017     DC Dordrecht  -   Constant Charlois Rotterdam 2  
11
-
9
 Bert Baars (900) - Ratan Ganeshie (944) 2-04Partij
 Ton van Bokhoven (1142) - Ramdew Jahani (1165) 0-210Partij
 Randy Horne (1194) - Ashok Bhajan (1183) 2-08Partij
 Nico Knoops (1294) - Sjaam Biekram (1037) 1-19Partij
 Jan van Oosterhout (860) - Moenna Banarsi (989) 0-22Partij
 Arie van de Weteringh Azn. (1362) - Nirain Ghoerai (930) 2-01Partij
 Fred Roedolph (1200) - Marlon Mangroe (733) 0-23Partij
 Anton Kosior (1307) - Harry Bisambhar (923) 2-06Partij
 Kees van Dijk (926) - Leen Schinkel (801) 1-17Partij
 Simon Rompa (911) - Soegrim Boedhram (859) 1-15Partij
   Middelburg  -   Haarlemse Damclub  
9
-
11
 Bram Goedhart (1176) - Mark Deurloo (1374) 0-27Partij  
 Daaf Kasse (1311) - Roel Janssen (1208) 1-16Partij
 Jaap de Jonge (1136) - Fabian Snijder (1128) 1-13Partij
 Piet Allaart (1067) - Pieter Schoonderbeek (1068) 2-04Partij
 Ruud van Eenennaam (939) - Roberto Vesciano (1079) 2-08Partij
 Piet Nieuwenhuijzen (1060) - Dick Siegers (1091) 0-22Partij
 Jan Moens (995) - Frans Elzenga (918) 1-15Partij
 Wim Koppejan (1045) - Peter Schipper (987) 2-010Partij
 Jan Grim (813) - Paul Smit (1004) 0-21Partij
 Ad Trapman (1032) - Gerard van Velzen (1018) 0-29Partij
   PWG s-Gravenpolder  -   O2O 2  
7
-
13
 Peter Schunselaar (1194) - Johan Wiering (1386) 1-17Partij  
 Niels Roelofsen (1136) - Wiebo Drost (1250) 1-13Partij
 Fons Huijbreghts (1107) - Huub Kroes (958) 1-14Partij  
 Johnny de Leeuw (1379) - Kenny Kroon (1135) 1-12Partij
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (1130) - Marco de Koning (1194) 0-28Partij
 Aart Walraven (1199) - John Stins (1081) 1-110Partij  
 Jeanine van der Horst (1098) - Hanco Elenbaas (1168) 0-25Partij
 Cees Rijk (1110) - Paul Lohuis (1126) 1-11Partij  
 Jos de Wild (1046) - Hans van den Heuvel (1118) 0-29Partij
 Hans Bomgaars (1080) - Gerrit Tigchelaar (1085) 1-16Partij
   Van Stigt Thans 3  -   De Hofstad Dammers  
14
-
6
 Tiny Mous (1162) - Nizaam Muradin (1121) 1-110Partij  
 Hans Lansbergen (1186) - Hans Jacobsen (1090) 2-03Partij
 Reza Ghafoerkhan (1105) - Jaap van Hal (1041) 1-12Partij
 Kamanda Mulaya (1054) - Frans van de Velde (1095) 1-15Partij  
 Adri van Huet (1146) - Hugo Simons jr. (1174) 2-06Partij  
 Peter Lansbergen (1044) - Krijn Toet (1241) 0-21Partij
 Jelle Groeneveld (1106) - Jetse Veenstra (1020) 2-09Partij
 Piet Bastiaanse (1160) - Piet Rozenboom (1000) 2-04Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1071) - Jack Mondt (965) 1-17Partij
 Dirk van Schaik Jr. (1375) - Bonne Douma (1086) 2-08Partij
   VAD Amsterdam  -   De Kroonschijf DEZ  
9
-
11
 Paul de Heus (1208) - Ad de Hek (1143) 2-010Partij
 Arie Storm (1100) - Pieter Trapman Sr. (1174) 1-17Partij
 Michel Horn (1160) - Cor Westerveld (1181) 1-15Partij
 Jos Eggen (1211) - Kees Brandwijk (1088) 2-08Partij
 Kees Binnenkade (1173) - Harm Jan van Rees (1108) 0-23Partij
 Herman van Westerloo (1219) - Peter Hartog (1235) 0-22Partij
 Hans Vermeulen (1163) - Peter de Hek (1281) 1-16Partij
 Huib van der Vossen (1115) - Wim Kalis (1353) 0-2Partij
 Chris van Westerloo (1113) - Eef Stam (1102) 1-1Partij
 Tiemen Smit (859) - Mari Dame (1039) 1-1Partij
   Leids Damgenootschap  -   SNA 2  
12
-
8
 Hans Tangelder (1113) - Theo Tesselaar (1182) 0-210Partij
 Evert Bronstring (1302) - Sierd van Randen (993) 2-06Partij
 Edwin van Hofwegen (1185) - Maurice Koopmanschap (960) 1-13Partij
 Maurits Meijer (1162) - Pepijn Folgers (826) 0-24Partij
 Harry Dekker (1047) - Exuperry Mwenedata (888) 1-12Partij
 Evert Dollekamp (1267) - Bryan Tesselaar (872) 2-01Partij
 Hans Kreder (1102) - Bertus Groot (954) 2-07Partij
 Hein van Winkel (989) - Kevin van Langen (753) 1-18Partij
 Hans Kolfoort (1131) - Daan van Os (1078) 2-05Partij
 AndrĂ© van der Kwartel (1076) - Jelle van der Eng (585) 1-19Partij