HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  De Kroonschijf DEZ  ..111112..1212..13..1371428
2  O2O 2  ..1011..111313..1211..71322
3  VAD Amsterdam  910..13......1515101171026
4  DC Dordrecht  99....1391511..11..7814
5  Leids Damgenootschap  8..7....10..8151212774
6  Haarlemse Damclub  ..9..7..131110813..772
7  PWG s-Gravenpolder  87..11107..11....1477-4
8  Middelburg  87..5..9..10..131074-16
9  De Hofstad Dammers  ....5912109106....74-18
10  Van Stigt Thans 3  785..512....14..974-20
11  Constant Charlois 2  ..910987..7....1473-12
12  SNA 2  7..9..8..610..11673-26

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 7
za 16-12-2017     Middelburg  -   Constant Charlois 2  
13
-
7
 Bram Goedhart (1176) - Koos van Savooyen (650) 2-02Partij
 Jaap de Jonge (1136) - Radjan Gobardhan (923) 2-05Partij
 Daaf Kasse (1311) - Marlon Mangroe (733) 2-08Partij
 Piet Allaart (1067) - Harry Bisambhar (923) 2-07Partij
 Arie Kammeraat (1146) - Moenna Banarsi (989) 2-03Partij
 Wim Koppejan (1045) - Ramdew Jahani (1165) 0-21Partij
 Piet Nieuwenhuijzen (1060) - Nirain Ghoerai (930) 1-19Partij
 Ruud van Eenennaam (939) - Ratan Ganeshie (944) 1-16Partij
 Jan Moens (995) - Ashok Bhajan (1183) 0-210Partij
 Ad Trapman (1032) - Soegrim Boedhram (859) 1-14Partij
   PWG s-Gravenpolder  -   DC Dordrecht  
11
-
9
 Peter Schunselaar (1194) - Randy Horne (1194) 1-11Partij
 Fons Huijbreghts (1107) - Bert Baars (900) 1-13Partij
 Niels Roelofsen (1136) - Simon Rompa (911) 2-010Partij
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (1130) - Jan van Oosterhout (860) 2-05Partij
 Jeanine van der Horst (1098) - Jan van den Hooff (1103) 1-16Partij
 Jos de Wild (1046) - Joop Roedolph (1144) 0-29Partij
 Cees Rijk (1110) - Anton Kosior (1307) 0-28Partij
 Hans Bomgaars (1080) - Fred Roedolph (1200) 1-14Partij
 Jaap Veerhoek (1092) - Ton van Bokhoven (1142) 1-17Partij
 Salomon de Jong (1179) - Kees van Dijk (926) 2-02Partij
   Van Stigt Thans 3  -   Haarlemse Damclub  
12
-
8
 Henk de Witt (1287) - Roel Janssen (1208) 1-13Partij
 Agita Marterere (1165) - Mark Deurloo (1374) 2-07Partij
 Kamanda Mulaya (1054) - Marcel Kosters (1171) 0-28Partij
 Peter Lansbergen (1044) - Fabian Snijder (1128) 1-110Partij
 Michiel Torn (1085) - Roberto Vesciano (1079) 2-06Partij
 Jelle Groeneveld (1106) - Frans Elzenga (918) 0-29Partij
 Adri van Huet (1146) - Pieter Schoonderbeek (1068) 1-12Partij
 Piet Bastiaanse (1160) - Paul Smit (1004) 2-01Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1071) - Rudi van Velzen (774) 1-15Partij
 Dirk van Schaik Jr. (1375) - Dick Siegers (1091) 2-04Partij
   VAD Amsterdam  -   O2O 2  
10
-
10
 Paul de Heus (1208) - Kenny Kroon (1135) 1-17Partij
 Michel Horn (1160) - Bert Bakhuis (1222) 1-13Partij
 Rob van Westerloo (1142) - John Stins (1081) 1-11Partij
 Arie Storm (1100) - Johan Wiering (1386) 0-210Partij
 Jos Eggen (1211) - Hanco Elenbaas (1168) 1-12Partij
 Hans Vermeulen (1163) - Thijmen Stobbe (1135) 2-04Partij
 Herman van Westerloo (1219) - Marco de Koning (1194) 2-06Partij
 Huib van der Vossen (1115) - Paul Lohuis (1126) 0-25Partij
 Kees Binnenkade (1173) - Hans van den Heuvel (1118) 1-19Partij
 Chris van Westerloo (1113) - Sjoerd Hoekstra (1028) 1-18Partij
   Leids Damgenootschap  -   De Hofstad Dammers  
8
-
12
 Hans Tangelder (1113) - Krijn Toet (1241) 0-25Partij
 Harry Dekker (1047) - Hans Jacobsen (1090) 0-23Partij
 Maurits Meijer (1162) - Dion van Bommel (1029) 2-06Partij
 Edwin van Hofwegen (1185) - Frans van de Velde (1095) 1-11Partij
 Evert Bronstring (1302) - Hugo Simons jr. (1174) 2-02Partij
 Hans Kreder (1102) - Nizaam Muradin (1121) 1-17Partij
 Henk Meester (1034) - Bonne Douma (1086) 1-110Partij
 Hein van Winkel (989) - Jetse Veenstra (1020) 0-28Partij
 Arend van Beelen (987) - Harold Jagram (984) 1-14Partij
 AndrĂ© van der Kwartel (1076) - Jack Mondt (965) 0-29Partij
   SNA 2  -   De Kroonschijf DEZ  
7
-
13
 Jan Houwing (1210) - Peter de Hek (1281) 1-13Partij
 Theo Tesselaar (1182) - Wim Kalis (1353) 1-19Partij
 RenĂ© Emmaneel (1050) - Kees Brandwijk (1088) 1-15Partij
 Maurice Koopmanschap (960) - Pieter Trapman Sr. (1174) 0-27Partij
 Exuperry Mwenedata (888) - Harm Jan van Rees (1108) 1-12Partij
 Daan van Os (1078) - Peter Hartog (1235) 1-18Partij
 Sierd van Randen (993) - Cor Westerveld (1181) 0-24Partij
 Coen Jong (1010) - Ad de Hek (1143) 1-110Partij
 Kevin van Langen (753) - Dirk van Genderen (1085) 1-11Partij
 Bryan Tesselaar (872) - Arie van Genderen (1078) 0-26Partij