HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  De Kroonschijf DEZ  ..11111212....1213151381638
2  O2O 2  ..1011131311..131211..81528
3  VAD Amsterdam  910....131715..15101181240
4  DC Dordrecht  99..9..1311151411..81022
5  PWG s-Gravenpolder  87..111071115....14896
6  Leids Damgenootschap  877..10..8..15121287-2
7  Haarlemse Damclub  ..93713..1011813..87-12
8  De Hofstad Dammers  ....5991210106..1386-12
9  Middelburg  87..55..910..131084-26
10  Van Stigt Thans 3  7856..51214....984-28
11  Constant Charlois Rotterdam 2  59109..87..7..1483-22
12  SNA 2  7..9..68..71011683-32

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 8
za 06-01-2018     Constant Charlois Rotterdam 2  -   De Kroonschijf DEZ  
5
-
15
 Ramdew Jahani (1165) - Ad de Hek (1143) 1-18Partij
 Koos van Savooyen (650) - Eef Stam (1102) 0-24Partij
 Sjaam Biekram (1037) - Arie van Genderen (1078) 0-26Partij
 Marlon Mangroe (733) - Marijke Koers-van Genderen (1046) 1-110Partij  
 Ratan Ganeshie (944) - Kees Brandwijk (1088) 2-07Partij
 Moenna Banarsi (989) - Cor Westerveld (1181) 0-22Partij
 Anthony Keijzer (1009) - Peter de Hek (1281) 0-29Partij
 Nirain Ghoerai (930) - Peter Hartog (1235) 0-25Partij
 Radjan Gobardhan (923) - Wim Kalis (1353) 0-23Partij
 Soelinder Jagram (1129) - Harm Jan van Rees (1108) 1-11Partij
   De Hofstad Dammers  -   SNA 2  
13
-
7
 Frans van de Velde (1095) - Sierd van Randen (993) 1-15Partij
 Hugo Simons jr. (1174) - Daan van Os (1078) 2-07Partij
 Krijn Toet (1241) - Maurice Koopmanschap (960) 1-12Partij
 Nizaam Muradin (1121) - Bertus Groot (954) 1-14Partij
 Hans Jacobsen (1090) - Exuperry Mwenedata (888) 2-03Partij
 Bonne Douma (1086) - Theo Tesselaar (1182) 0-210Partij
 Piet Rozenboom (1000) - Henk Groot (1019) 1-19Partij
 Dion van Bommel (1029) - Coen Jong (1010) 1-18Partij
 Jetse Veenstra (1020) - Frans Groot (876) 2-01Partij
 Jack Mondt (965) - Jelle van der Eng (585) 2-06Partij
   O2O 2  -   Leids Damgenootschap  
13
-
7
 Kenny Kroon (1135) - Edwin van Hofwegen (1185) 0-24Partij  
 Hanco Elenbaas (1168) - Evert Bronstring (1302) 0-22Partij
 Peter Hoogteijling (1340) - Hans Tangelder (1113) 2-09Partij  
 Hans van den Heuvel (1118) - Maurits Meijer (1162) 2-08Partij
 Wiebo Drost (1250) - Harry Dekker (1047) 2-07Partij
 Erik Brunsman (1257) - Jack van der Plas (970) 2-01Partij
 Laura Ratniece (1096) - AndrĂ© van der Kwartel (1076) 1-15Partij
 Paul Lohuis (1126) - Hans Kreder (1102) 1-13Partij
 Jan Pieter Drost (1282) - Hein van Winkel (989) 2-010Partij  
 Lucien Leerdam (1095) - Peter van den Berg (907) 1-16Partij  
   Haarlemse Damclub  -   VAD Amsterdam  
3
-
17
 Fabian Snijder (1128) - Herman van Westerloo (1219) 0-26Partij
 Rudi van Velzen (774) - Arie Storm (1100) 0-29Partij
 Roberto Vesciano (1079) - Michel Horn (1160) 1-18Partij
 Roel Janssen (1208) - Paul de Heus (1208) 0-25Partij
 Pieter Schoonderbeek (1068) - Jos Eggen (1211) 0-210Partij
 Dick Siegers (1091) - Kees Binnenkade (1173) 0-23Partij
 Mark Deurloo (1374) - Rob van Westerloo (1142) 2-04Partij  
 Marcel Kosters (1171) - Chris van Westerloo (1113) 0-22Partij
 Frans Elzenga (918) - Hans Vermeulen (1163) 0-27Partij
 Paul Smit (1004) - Huib van der Vossen (1115) 0-21Partij
   DC Dordrecht  -   Van Stigt Thans 3  
14
-
6
 Ton van Bokhoven (1142) - Tiny Mous (1162) 1-18Partij
 Kees van Dijk (926) - Reza Ghafoerkhan (1105) 1-19Partij
 Fred Roedolph (1200) - Michiel Torn (1085) 2-02Partij
 Randy Horne (1194) - Kamanda Mulaya (1054) 1-13Partij
 Simon Rompa (911) - Jelle Groeneveld (1106) 2-010Partij  
 Nico Knoops (1294) - Peter Lansbergen (1044) 2-07Partij
 Jan van den Hooff (1103) - Piet Bastiaanse (1160) 1-15Partij
 Anton Kosior (1307) - Adriaan Groenendijk (924) 2-01Partij
 Bert Baars (900) - Nico Groenendijk (952) 1-16Partij
 Joop Roedolph (1144) - Dirk van Schaik Sr. (1071) 1-14Partij
   Middelburg  -   PWG s-Gravenpolder  
5
-
15
 Wim Koppejan (1045) - Peter Schunselaar (1194) 0-22Partij
 Bram Goedhart (1176) - Niels Roelofsen (1136) 1-13Partij
 Jaap de Jonge (1136) - Rianka van Ombergen-Rentmeester (1130) 0-26Partij
 Daaf Kasse (1311) - Johnny de Leeuw (1379) 1-11Partij
 Piet Allaart (1067) - Jacob Provoost (1160) 0-210Partij
 Arie den Hollander (1034) - Fons Huijbreghts (1107) 1-19Partij  
 Patrick Rietsema (1059) - Cees Rijk (1110) 1-14Partij
 Jan Moens (995) - Jaap Veerhoek (1092) 0-27Partij
 Ad Trapman (1032) - Hans Bomgaars (1080) 0-25Partij
 Ruud van Eenennaam (939) - Jos de Wild (1046) 1-18Partij