HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Rinsumageest  ..........9112416
2  DCT Twijzelerheide  ..7..7......244
3  De Harste Houdt Stand  ..5........8222
4  Ontspanning  ......57....220
  Damcombinatie Fryslân 3  ..5..7......220
6  Oudega  ......5..6..21-2
7  OKK Gerkesklooster  3........6..21-6
8  Huizum 3  1..4........20-14

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 2
ma 30-10-2017     DCT Twijzelerheide  -   De Harste Houdt Stand  
7
-
5
 Binne Brouwer (1101) - Jan Algra (1325) 0-23
 Henk Bosgraaf (1027) - Harm Terpstra (948) 2-05
 Hans van Dijk (1003) - Arend Dijkstra (1006) 1-12
 Gijs Koelstra (980) - Jan Dantuma (982) 1-16
 Piet Wiersma (866) - Atze Freerk Samplonius (814) 2-04Partij  
 Jan Zwaagstra (777) - Sjoerd Algra (814) 1-11
di 31-10-2017     Ontspanning  -   Damcombinatie Fryslân 3  
5
-
7
 Jelte Veld (1060) - Bernard Post (1131) 0-22Partij
 Hylke Dykstra (991) - Piet Leijenaar (1091) 1-14Partij
 Durk Smidstra (1036) - Geoffrey de la Fonteyne (950) 1-15
 Henk Dykstra (852) - Nick de la Fonteyne (1110) 0-21Partij
 Yneke Goerres (663) - Lucas Huitema (803) 1-13Partij
 Johan van den Brink (796) - Theo Wolthers (832) 2-06
   Rinsumageest  -   Huizum 3  
11
-
1
 Tjalling Oegema (1054) - Gauke Dirk Nijholt (836) 1-14Partij
 Bert Oegema (1037) - niet opgekomen  2-01R
 Arnold Wiegersma (989) - Bram Scholma (929) 2-06Partij
 Bouwe Ringnalda (960) - Bart Adema (796) 2-03
 Henk Elgersma (918) - Fedde van der Laan (816) 2-05
 Durk Douma (1006) - Ton Bouwkamp (665) 2-02
do 02-11-2017     OKK Gerkesklooster  -   Oudega  
6
-
6
 Steven Veenstra sr. (1012) - Henk Jonker (1074) 1-1
 Jan Veenstra (930) - Sietse Jonker (880) 2-0
 Jappie de Bruin (901) - Harmen Jonker (996) 0-2
 Rindert Triemstra (700) - Joop de Graaf (861) 1-1
 Louis Douma (560) - Kornelis Tjeerdsma (731) 0-2
 Harm Veenstra  - Jan Tuintjer (642) 2-0