HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  DCT Twijzelerheide  7..79..71051020
2  Damcombinatie Fryslân 3  510..7..995820
3  Rinsumageest  ..210..79115818
4  De Harste Houdt Stand  5..2611..8554
5  Ontspanning  35..6710..552
6  Oudega  ....5156652-14
7  OKK Gerkesklooster  533..26..51-22
8  Huizum 3  2314..6..51-28

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 5
ma 19-02-2018     DCT Twijzelerheide  -   Huizum 3  
10
-
2
 Henk Bosgraaf (1027) - Gauke Dirk Nijholt (836) 1-12Partij
 Binne Brouwer (1101) - Henk Veldhorst (954) 1-11
 Hans van Dijk (1003) - Bart Adema (796) 2-04
 Douwe Douma (951) - Bram Scholma (929) 2-03Partij
 Gijs Koelstra (980) - Fedde van der Laan (816) 2-06
 Piet Wiersma (866) - Ton Bouwkamp (665) 2-05Partij  
vr 23-02-2018     Oudega  -   De Harste Houdt Stand  
1
-
11
 Linze Houwink (1150) - Arend Dijkstra (1006) 0-24
 Sietse Jonker (880) - Jan Algra (1325) 0-22
 Joop de Graaf (861) - Harm Terpstra (948) 0-25
 Jan Tuintjer (642) - Jan Dantuma (982) 0-21
 Henk Jonker (1074) - Gerben Tjeerdsma (769) 0-23
 Kornelis Tjeerdsma (731) - Atze Freerk Samplonius (814) 1-16
di 27-02-2018     Damcombinatie Fryslân 3  -   Rinsumageest  
10
-
2
 Bernard Post (1131) - Arnold Wiegersma (989) 2-06Partij
 Oege Dijkstra (1258) - Bert Oegema (1037) 2-02Partij
 Theo Wolthers (832) - Bouwe Ringnalda (960) 2-03Partij
 Lucas Huitema (803) - Tjalling Oegema (1054) 2-01
 Nick de la Fonteyne (1110) - Durk Douma (1006) 1-15
 Piet Leijenaar (1091) - Eeltje Terpstra (908) 1-14Partij
di 20-03-2018     Ontspanning  -   OKK Gerkesklooster  
10
-
2
 Jelte Veld (1060) - Steven Veenstra sr. (1012) 2-04Partij
 Hylke Dykstra (991) - Jan Veenstra (930) 2-01Partij
 Yneke Goerres (663) - Jappie de Bruin (901) 0-23
 Durk Smidstra (1036) - Rindert Triemstra (700) 2-06
 Johan van den Brink (796) - Louis Douma (560) 2-02
 Gerrit Reitsma (606) - Klaas de Vries  2-05