HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  DCT Twijzelerheide  7779..71061222
2  Damcombinatie Fryslân 3  510..7109961028
3  Rinsumageest  5210..79116816
4  De Harste Houdt Stand  5..2611986710
5  Ontspanning  35..67107674
6  Oudega  ..25156662-22
7  OKK Gerkesklooster  533326..61-28
8  Huizum 3  231456..61-30

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 6
do 08-03-2018     Huizum 3  -   Ontspanning  
5
-
7
 Henk Veldhorst (954) - Hylke Dykstra (991) 0-21Partij
 Bart Adema (796) - Durk Smidstra (1036) 1-13Partij
 Gauke Dirk Nijholt (836) - Henk Dykstra (852) 1-15Partij
 Ton Bouwkamp (665) - Jorrit Brolsma (787) 1-16Partij
 Fedde van der Laan (816) - Johan van den Brink (796) 0-24
 Bram Scholma (929) - Meine Veld (741) 2-02Partij
ma 12-03-2018     De Harste Houdt Stand  -   OKK Gerkesklooster  
9
-
3
 Jan Algra (1325) - Klaas de Vries  2-01
 Arend Dijkstra (1006) - Jan Veenstra (930) 1-16
 Harm Terpstra (948) - Jappie de Bruin (901) 2-05
 Jan Dantuma (982) - Rindert Triemstra (700) 2-02
 Gerben Tjeerdsma (769) - Louis Douma (560) 1-14
 Atze Freerk Samplonius (814) - Harm Veenstra  1-13
di 13-03-2018     Rinsumageest  -   DCT Twijzelerheide  
5
-
7
 Arnold Wiegersma (989) - Eelke Steringa (764) 2-04Partij
 Bert Oegema (1037) - Jan Zwaagstra (777) 1-12Partij
 Tjalling Oegema (1054) - Henk Bosgraaf (1027) 1-13
 Bouwe Ringnalda (960) - Piet Wiersma (866) 1-15Partij
 Henk Elgersma (918) - Binne Brouwer (1101) 0-26
 Durk Douma (1006) - Gijs Koelstra (980) 0-21
vr 16-03-2018     Oudega  -   Damcombinatie Fryslân 3  
2
-
10
 Joop de Graaf (861) - Oege Dijkstra (1258) 0-2
 Jan Tuintjer (642) - Bernard Post (1131) 0-2Partij
 Linze Houwink (1150) - Theo Wolthers (832) 1-1Partij
 Sietse Jonker (880) - Geoffrey de la Fonteyne (950) 0-2
 Henk Jonker (1074) - Kerst Hoekstra (1063) 1-1
 Kornelis Tjeerdsma (731) - Engel Vrouwe (759) 0-2Partij