HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1993

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  DC Vorden  14101311121312141114111121135
2  IJmuiden  651415121413161116141118136
3  Marketresponse ADG  1015158101210131314171117137
4  Huizum  76511131410121114141115117
5  Doetinchem  9512913913111311141114119
6  DIOS Bennink  881077131381113131111111
7  Orca Schagen  76861171012101111111099
8  Amstelland  87101077109101412118104
9  Het Noorden  64789128111181411898
10  Nijverdal  997979101091410115103
11  Fortuin Dokkum  646697961261211483
12  Marknesse  96366798610811178

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 11
za 13-03-1993     Huizum  -   Amstelland  
10
-
10
 Anton Schotanus (1426) - Wiebo Drost (1406) 1-1
 Jan Adema (1310) - Gert van Willigen (1180) 1-1
 Gabriël Heerema (1109) - Thijmen Stobbe (1161) 1-1
 Auke Spijkstra (1176) - Ben van Nieuwkerk  1-1
 Pieter Bergsma (1359) - Ad Vlam (1266) 2-0
 Bob Nuys (1213) - Jan Pieter Drost (1254) 0-2
 Sietse Nagel (1194) - Auke Godthelp (1116) 1-1
 Bernard Post (1201) - Paul Day (1127) 2-0
 Johannes Postma (1179) - Paul Lohuis (1193) 0-2
 Theo Kieffer (949) - Martin Jonkman  1-1
   Doetinchem  -   Fortuin Dokkum  
11
-
9
 Jaap Knipper (1146) - Jetze Hoogterp (1187) 2-01
 Friso Fennema (1220) - Wietse Nicolai (988) 2-08
 Bert Woolschot (1064) - Willem Nuveld (1148) 1-110
 Odin Mol (1344) - Gjalt de Boer (1137) 2-02
 Dennis Bosch (1254) - Marijke Nicolai (1103) 1-13
 Gerhard van Kampen (1210) - Jan Harm Alkema (1213) 1-15
 Gep Leeflang (1345) - Roel de Vries (1147) 1-19
 Edwin Agelink  - Douwe Kootstra (1190) 0-24
 Jaap de Vries  - Rein van der Wal (1187) 0-27
 Erik van Kessel  - Henk Dijkstra  1-16
   DC Vorden  -   IJmuiden  
14
-
6
 Henk Hoekman (1329) - Gerard Beerepoot (1416) 1-12
 Henk Ruesink (1224) - Wim de Jong (1347) 1-19
 Rostyslav Lieshchynskyi  - Kees Pippel (1393) 1-18
 Gerrit Wassink (1279) - Jacqueline Schouten (1172) 2-05
 Jan Masselink (1224) - Wim Jurg (1209) 1-17
 Nina Hoekman-Jankovskaja  - Richard Mooser (1317) 2-010
 Harry Graaskamp (1125) - Jeroen Sterel (1396) 0-21
 Chris Grevers (1101) - Henk Smit  2-04
 Henk Grotenhuis ten Harkel (1297) - René Boulonois (1367) 2-06
 Johan Haijtink (1230) - Cees van der Vlis (1160) 2-03
   Orca Schagen  -   Marketresponse ADG  
8
-
12
 Ivo de Jong (1239) - Ton Sijbrands (1643) 0-27
 Theo Tesselaar (1237) - Wim Bremmer (1363) 0-25
 Stef Keetman (1329) - Ton Bollebakker (1325) 1-110Partij
 Jan Groeneweg (1023) - Rutger Koetsier (1220) 1-11
 Jaap Buis (1104) - Gerard Kolsloot (1246) 0-24
 Daan van Os (1152) - Steven Verbeek (1233) 1-16
 Karel van Straaten  - René Schaafsma (1227) 1-18
 Rinus Veenstra (1282) - Bert Zwart (1224) 0-22
 Willem Tesselaar  - Sil Bralts  2-09
 Henk Groot (1100) - Gerrit van Maanen  2-03
   Nijverdal  -   Marknesse  
10
-
10
 Solik Gersht  - Jacobus Blaas (1110) 1-14
 Bill Neven (1297) - IJsbrand Haven (1229) 1-18
 Peter van Heun (1165) - Tiemen van Olst (1144) 2-03
 Jan Bakhuis  - Henk Boers (1133) 0-21
 Jan Groeneveld (1161) - Jan Kos (1019) 0-26
 Marinus Morsink (1259) - Jacob Poortinga (1143) 2-02
 Herman Damman (1180) - Dik Glazenborg (1047) 2-07
 Frits Gerritsen (1121) - Lauran Rijk (997) 0-210
 Paul Everloo (1158) - Gerold Eenkhoorn  0-25
 Rienk van Marle (1137) - Henk Smit  2-09
   DIOS Bennink  -   Het Noorden  
8
-
12
 Han Seinhorst (1228) - Eric van Sonderen (1212) 0-28
 Chris Jurriëns (1261) - Auke Zijlstra (1174) 2-07
 Herman Bouwhuis (1223) - Jan van Meggelen (1258) 2-01
 Frits Zegelink (1205) - Roeland Oosten (1198) 2-02
 Henk Sonderen (1289) - Danny Staal (1114) 1-16
 Mark Sanders (1220) - Paul Wijninga (1177) 0-29
 Bert van Oosterom (1188) - Henk Stroetinga (1090) 0-210
 Theo Stoverinck (1135) - Martin Dolfing  0-25
 Jan Vesters  - René Veenstra  0-24
 Anton Saman (1223) - Johan Rademaker (935) 1-13