HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Constant Charlois 2  1212105111112131113121119122
2  Den Haag  871211111112101414111117121
3  Haarlemse Damclub  81310117912131114171115125
4  PWG s-Gravenpolder  10810129137111714131114124
5  VAD Amsterdam  1599891013121312111113121
6  Van Stigt Thans 3  9913111113981312101113118
7  Damlust Gouda 2  9911710713121512121113117
8  DC Dordrecht  888137117121015101110109
9  Leids Damgenootschap  710798128891412117104
10  De Hofstad Dammers  9693775101181411589
11  Dam Combinatie Zaanstreek 2  766688856121111483
12  De Variant  893791081086911287

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 16-02-2019     VAD Amsterdam  -   Constant Charlois 2  
15
-
5
 Paul de Heus (1213) - Ratan Ganeshie (921) 1-16Partij
 Hanco Elenbaas (1172) - Marlon Mangroe (845) 2-02Partij
 Jos Eggen (1202) - Soelinder Jagram (1129) 1-13Partij
 Henk Twijnstra (1179) - Ashok Bhajan (1187) 1-15Partij
 Michel Horn (1169) - Patrick Adriaans (1116) 2-010Partij
 Arie Storm (1105) - Ramdew Jahani (1184) 2-09Partij
 Herman van Westerloo (1183) - Radjinder Jharap (1154) 0-24Partij
 Hans Vermeulen (1185) - Eddy Fuzzally (979) 2-07Partij
 Huib van der Vossen (1105) - Roy Verveer  2-08Partij
 Jan Terpstra (1019) - niet opgekomen  2-01R
   DC Dordrecht  -   Van Stigt Thans 3  
11
-
9
 Nico Knoops (1295) - Ton Burgerhout (1251) 0-210Partij
 Anton Kosior (1309) - Henk de Witt (1305) 1-13Partij
 Arie van de Weteringh Azn. (1368) - Gerrit van Mastrigt (1226) 1-12Partij
 Ton van Bokhoven (1139) - Tiny Mous (1166) 1-19Partij
 Wim Verschoor (1152) - Peter Lansbergen (1038) 1-17Partij
 Joop Roedolph (1159) - Ron Bolderheij  2-04Partij
 Nico Stuurstraat (909) - Jelle Groeneveld (1089) 2-06Partij
 Fred Roedolph (1176) - Wim Heuvelman (968) 1-15Partij
 Kees van Dijk (930) - Hans Lansbergen (1201) 1-18Partij
 Bert Baars (924) - Dirk van Schaik Sr. (1079) 1-11Partij
   PWG s-Gravenpolder  -   Haarlemse Damclub  
10
-
10
 Peter Schunselaar (1195) - Rudi van Velzen (881) 1-15Partij
 Fons Huijbreghts (1087) - Mark Deurloo (1377) 0-23Partij
 Daaf Kasse (1308) - Roel Janssen (1212) 1-16Partij
 Aart Walraven (1205) - Roberto Vesciano (1062) 1-18Partij
 Niels Roelofsen (1130) - Gerard van Velzen (1034) 2-09Partij
 Jaap Veerhoek (1112) - Stefan Stolwijk (1328) 1-11Partij
 Cees Rijk (1074) - Fabian Snijder (1167) 1-14Partij
 Jos de Wild (1045) - Dick Siegers (1119) 1-12Partij
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (1131) - Harry van der Vossen (1054) 1-110Partij
 Arie den Hollander (1030) - Pieter Schoonderbeek (1059) 1-17Partij
   De Hofstad Dammers  -   Leids Damgenootschap  
11
-
9
 Jetse Veenstra (1009) - Evert Bronstring (1308) 1-16Partij
 Jaap van Hal (1006) - Hans Tangelder (1119) 2-02Partij
 Krijn Toet (1246) - Evert Dollekamp (1260) 1-11Partij
 Hugo Simons jr. (1156) - Maurits Meijer (1154) 1-14Partij
 Hans Jacobsen (1081) - Harry Dekker (1041) 2-010Partij
 Nizaam Muradin (1088) - Hans Kolfoort (1126) 1-17Partij
 Bonne Douma (1051) - Hans Kreder (1101) 0-28Partij
 Frans van de Velde (1081) - Jack van der Plas (983) 1-15Partij
 Gerard Peroti (1006) - Peter van de Berg (917) 1-13Partij
 Jack Mondt (986) - Arjan Varkevisser (795) 1-19Partij
   Den Haag  -   Damlust Gouda 2  
11
-
9
 Piet Lodder (1193) - Peter van Eck (1222) 1-17Partij
 Pertap Malahé (1166) - Arie de Bruijn (1229) 2-010Partij
 Roy Bidesi (1109) - Ruud Kloosterman (1207) 0-29Partij
 Hans den Engelsman (1230) - Kariem Droog (992) 2-03Partij
 Gerard de Groot (1265) - Harry Kolk (1236) 1-12Partij
 Frans Teijn (1105) - Arie van der Knaap (1008) 1-11Partij
 Bas Baksoellah (997) - Erik Maijenburg (1168) 0-28Partij
 Nico Leemberg (1068) - Jeroen de Bruijn (1110) 1-16Partij
 Hein van Dee (1077) - Alex Bitter (1124) 1-14Partij
 Herman Vroom (1073) - Bouke Bruinsma (1045) 2-05Partij
   Dam Combinatie Zaanstreek 2  -   De Variant  
11
-
9
 Peter Groot jr. (1179) - Jan de Wolf (1141) 0-29Partij
 Vic Voskuil (1136) - Franklin Denissen (1012) 2-04Partij
 Bart van Geel (1065) - Daniëlla de Vos (1027) 2-02Partij
 Piet Smit (1130) - Martin de Wolf (1158) 1-15Partij
 Johan Veerman (1108) - Jan van Beeck (1018) 0-210Partij
 Sijmen Hansen (1098) - Hans Bomgaars (1088) 2-01Partij
 Boudewijn van der Veen (1015) - Mark Klaassen (1028) 1-17Partij
 Remmert Sijm (1076) - Piet Nieuwenhuijzen (1085) 1-16Partij
 Martin Berends (994) - Jan Kerkhofs (985) 1-16Partij
 Jan Hania (1033) - Johan Konings (1032) 1-18Partij