HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Constant Charlois 2  121011..12....1113..1371324
2  Den Haag  812......111214..111471224
3  PWG s-Gravenpolder  108..13......1711131471132
4  Van Stigt Thans 3  9....131311....810127912
5  Damlust Gouda 2  ....771110131512....7910
6  Haarlemse Damclub  8....791112..1317..7814
7  VAD Amsterdam  ..9..9109....121112774
8  DC Dordrecht  ..8....78..10121015760
9  De Hofstad Dammers  963..5....10..14873-30
10  Leids Damgenootschap  7..9128788......72-22
11  De Variant  ..9710..39106....72-32
12  Dam Combinatie Zaanstreek 2  7668....8512....72-36

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 7
za 08-12-2018     PWG s-Gravenpolder  -   Constant Charlois 2  
10
-
10
 Peter Schunselaar (1195) - Ramdew Jahani (1184) 1-11Partij
 Johnny de Leeuw (1376) - Radjinder Jharap (1154) 2-07Partij
 Aart Walraven (1205) - Marlon Mangroe (845) 2-010Partij
 Daaf Kasse (1308) - Sjaam Biekram (1031) 2-09Partij
 Fons Huijbreghts (1087) - Soelinder Jagram (1129) 0-22Partij
 Niels Roelofsen (1130) - Ratan Ganeshie (921) 1-13Partij
 Jaap Veerhoek (1112) - Jaap Riesenkamp (1202) 0-24Partij
 Cees Rijk (1074) - Patrick Adriaans (1116) 0-24Partij
 Jos de Wild (1045) - Ashok Bhajan (1187) 0-28Partij
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (1131) - Harry Bisambhar (916) 2-06Partij
   De Hofstad Dammers  -   DC Dordrecht  
10
-
10
 Hans Jacobsen (1081) - Fred Roedolph (1176) 2-09Partij
 Nizaam Muradin (1088) - Bert Baars (924) 1-15Partij
 Bonne Douma (1051) - Randy Horne (1196) 1-16Partij
 Jack Mondt (986) - Nico Knoops (1295) 1-110Partij
 Jetse Veenstra (1009) - Kees van Dijk (930) 1-17Partij
 Krijn Toet (1246) - Wim Verschoor (1152) 1-13Partij
 Hugo Simons jr. (1156) - Anton Kosior (1309) 2-04Partij
 Jaap van Hal (1006) - Ton van Bokhoven (1139) 0-28Partij
 Frans van de Velde (1081) - Nico Stuurstraat (909) 1-12Partij
 Gerard Peroti (1006) - Joop Roedolph (1159) 0-21Partij
   Den Haag  -   VAD Amsterdam  
11
-
9
 Pertap Malahé (1166) - Hanco Elenbaas (1172) 1-110Partij
 Piet Lodder (1193) - Paul de Heus (1213) 1-19Partij
 Gerard de Groot (1265) - Chris van Westerloo (1125) 2-01Partij
 Hans den Engelsman (1230) - Henk Twijnstra (1179) 1-18Partij
 Nico Leemberg (1068) - Hans Vermeulen (1185) 2-07Partij
 Frans Teijn (1105) - Michel Horn (1169) 1-12Partij
 Herman Vroom (1073) - Huib van der Vossen (1105) 0-24Partij
 Roy Bidesi (1109) - Herman van Westerloo (1183) 1-13Partij
 Bas Baksoellah (997) - Jos Eggen (1202) 0-25Partij
 Hein van Dee (1077) - Arie Storm (1105) 2-06Partij
   Dam Combinatie Zaanstreek 2  -   Van Stigt Thans 3  
8
-
12
 Peter Groot jr. (1179) - Ton Burgerhout (1251) 1-19Partij
 Jan Hania (1033) - Kees Romijn (1236) 0-21Partij
 Vic Voskuil (1136) - Waldo Aliar (1312) 1-16Partij
 Bart van Geel (1065) - Henk de Witt (1305) 0-23Partij
 Johan Veerman (1108) - Gerrit van Mastrigt (1226) 2-010Partij
 Sijmen Hansen (1098) - Tiny Mous (1166) 0-28Partij
 Boudewijn van der Veen (1015) - Jelle Groeneveld (1089) 1-15Partij
 Remmert Sijm (1076) - Dirk van Schaik Sr. (1079) 1-12Partij
 Piet Smit (1130) - Peter Lansbergen (1038) 2-07Partij
 Martin Berends (994) - Wim Heuvelman (968) 0-24Partij
   De Variant  -   Haarlemse Damclub  
3
-
17
 Martin de Wolf (1158) - Frans Elzenga (934) 2-09Partij
 Jan de Wolf (1141) - Mark Deurloo (1377) 0-28Partij
 Jan Kerkhofs (985) - Gerard van Velzen (1034) 0-21Partij
 Daniëlla de Vos (1027) - Stefan Stolwijk (1328) 0-24
 Jan van Beeck (1018) - Rudi van Velzen (881) 0-210Partij
 Mark de Wolf (1028) - Pieter Schoonderbeek (1059) 0-23
 Mark Klaassen (1028) - Harry van der Vossen (1054) 0-27
 Franklin Denissen (1012) - Roberto Vesciano (1062) 1-15
 Piet Nieuwenhuijzen (1085) - Roel Janssen (1212) 0-26
 Johan Konings (1032) - Fabian Snijder (1167) 0-22Partij
   Damlust Gouda 2  -   Leids Damgenootschap  
12
-
8
 Harry Kolk (1236) - André van der Kwartel (1059) 1-13Partij
 Erik Maijenburg (1168) - Hans Tangelder (1119) 2-01Partij
 Ruud Kloosterman (1207) - Jack van der Plas (983) 2-02Partij
 Arie de Bruijn (1229) - Maurits Meijer (1154) 1-17
 Alex Bitter (1124) - Evert Dollekamp (1260) 1-14Partij
 Maaike Kamer (860) - Evert Bronstring (1308) 0-26
 Kariem Droog (992) - Edwin van Hofwegen (1197) 0-25
 Arie van der Knaap (1008) - Harry Dekker (1041) 2-010Partij
 Peter van Eck (1222) - Hans Kreder (1101) 1-18
 Bouke Bruinsma (1045) - Peter van de Berg (917) 2-09