HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  De Waarddammers  914913121411121515191118143
2  Ons Genoegen Utrecht  1191410141412101213141118133
3  Dam Combinatie Zaanstreek  611810121011141217151116126
4  VAD Amsterdam  11612109912131315171115127
5  WSDV 3  71010101187111313141113114
6  Den Haag  868119111412129171112117
7  Damlust Gouda 2  661011129781517161111117
8  Van Stigt Thans 3  98981361311814131110112
9  DC Dordrecht  8106798129111711119108
10  Leids Damgenootschap  5887785129101111590
11  Dam Combinatie Zaanstreek 2  573571136310911369
12  RDC Rijnsburg 2  16536347991111264

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 11
za 29-02-2020     RDC Rijnsburg 2  -   Van Stigt Thans 3  
7
-
13
 Nico Mul (850) - Gerrit van Mastrigt (1220) 0-26Partij
 Arno Kooloos (1074) - Ton Burgerhout (1257) 0-23Partij
 Rinus Kromhout (1053) - Tiny Mous (1166) 1-19Partij
 Alexander Zwanenburg (840) - Kees Romijn (1269) 0-25Partij
 Daniël Boom (917) - Jelle Groeneveld (1057) 2-01Partij
 Kees Noordermeer  - Adri van Huet (1139) 1-18Partij
 Gé Berbee (957) - Peter Lansbergen (1047) 0-210Partij
 Albert Huisman (1148) - Ron Bolderheij  2-07Partij
 Gerrit Slottje (910) - Henk de Witt (1320) 0-24Partij  
 Gera Hol (974) - Dirk van Schaik Sr. (1034) 1-12Partij
   WSDV 3  -   VAD Amsterdam  
10
-
10
 Bas van Berkel (982) - Herman van Westerloo (1138) 1-110Partij
 Anton van Drumpt (1074) - Chris van Westerloo (1111) 2-02Partij
 Marie Gabbert (820) - Arie Storm (1100) 0-29Partij
 Luise Gabbert (803) - Huib van der Vossen (1104) 1-15Partij
 Fernande de Graaf (779) - Kees Binnenkade (1166) 1-16Partij
 Ákosh Kardos (1059) - Hans Vermeulen (1181) 1-13Partij
 Ivar Smijers (1029) - Hanco Elenbaas (1194) 1-14Partij  
 Robert-Jan van Steenbergen (1061) - Jos Eggen (1201) 2-010Partij
 Nico Valkenburg (1082) - Paul de Heus (1196) 0-27Partij
 Gerard Zijlema (1052) - Michel Horn (1171) 1-11Partij
   DC Dordrecht  -   Leids Damgenootschap  
11
-
9
 André Droog (1363) - Hans Tangelder (1152) 2-03Partij
 Bert Baars (945) - Edwin van Hofwegen (1196) 0-210Partij
 Nico Knoops (1246) - Maurits Meijer (1144) 2-02Partij  
 Arie van de Weteringh Azn. (1367) - Joop Burgerhout  2-07Partij
 Ton van Bokhoven (1132) - André van der Kwartel (1074) 1-15Partij
 Anton Kosior (1275) - Harry Dekker (1030) 2-08Partij
 Nico Stuurstraat (915) - Jack van der Plas (978) 0-29Partij
 Fred Roedolph (1158) - Peter van den Berg (906) 0-26Partij
 Joop Roedolph (1117) - Hans Kreder (1106) 0-21Partij
 Kees van Dijk (929) - Arjan Varkevisser (800) 2-04Partij
   De Waarddammers  -   Ons Genoegen Utrecht  
9
-
11
 Wim Kalis (1369) - Arne van Mourik (1255) 1-110Partij
 Peter Hartog (1208) - Alfons Ottink (1287) 1-19Partij
 Theo Voorspuij (1280) - Toys Sheoratan (1160) 0-21Partij
 Theo de Swart (1338) - Cock van Wijk (1208) 1-12Partij
 Ad de Hek (1147) - Auke Zijlstra (1197) 1-14Partij
 Harm Jan van Rees (1108) - Jan Ongolesono (992) 2-05Partij  
 Kees Brandwijk (1069) - Peter Meijler (1143) 0-27Partij
 Henk Houweling (1109) - Lucien Farzan (983) 1-18Partij  
 Pieter Trapman Sr. (1167) - Gerard Morsink (967) 1-16Partij
 Peter de Hek (1266) - Wim Vlooswijk (1090) 1-13Partij
   Dam Combinatie Zaanstreek  -   Damlust Gouda 2  
10
-
10
 Piet Smit (1133) - Willem Bor (1038) 1-11Partij
 Paul van der Lem (1151) - Bouke Bruinsma (1029) 2-06Partij
 Wout Rijs (1146) - Jeroen de Bruijn (1096) 2-02Partij
 Dik Vermeulen (1091) - Kariem Droog (1009) 1-17Partij
 Ruud Groot (1104) - Peter van Eck (1222) 0-28Partij
 Paul Teer (1199) - Piet van Eeden (745) 0-23Partij
 Ruud Holkamp (1153) - Dirk van Genderen (1073) 1-14Partij
 Joop Wind (1083) - Ruud Kloosterman (1227) 0-29Partij  
 Barbara Graas (996) - Arie van der Knaap (1054) 1-110Partij  
 Losseni Savané (1256) - Erik Maijenburg (1176) 2-05Partij
   Dam Combinatie Zaanstreek 2  -   Den Haag  
11
-
9
 Ramon Sakidin (1184) - Harry Zandvliet (1046) 2-03Partij
 Peter Groot jr. (1179) - Gerard de Groot (1252) 1-15Partij
 Johan Veerman (1068) - Hein van Dee (1097) 1-17Partij
 Sijmen Hansen (1084) - Frans van Eenennaam (1102) 0-26Partij
 Paul Sier (1303) - Hans den Engelsman (1219) 1-110Partij
 Bart van Geel (1084) - Frans Teijn (1070) 2-01Partij
 Schelte Betten (869) - Nico Leemberg (1100) 0-24Partij
 Jan Hania (1053) - Bas Baksoellah (1010) 1-18Partij  
 Remmert Sijm (1066) - Jeroen Wit (942) 1-19Partij  
 Erik van der Haar (848) - Alex Kruyshoop (734) 2-02Partij