HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  De Waarddammers  ..14912131411121519151018134
2  Ons Genoegen Utrecht  ..91414101412101214131016122
3  Dam Combinatie Zaanstreek  61181210..11141215171015116
4  VAD Amsterdam  116129..912131317151014117
5  Den Haag  8681191114121217..1012108
6  WSDV 3  71010..1187111314131012104
7  Damlust Gouda 2  66..11912781516171010107
8  Van Stigt Thans 3  989861313118..1410899
9  DC Dordrecht  8106789129..111710797
10  Leids Damgenootschap  588787512..111010581
11  RDC Rijnsburg 2  1653364..991110257
12  Dam Combinatie Zaanstreek 2  5735..736310910158

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 10
za 15-02-2020     Dam Combinatie Zaanstreek 2  -   RDC Rijnsburg 2  
9
-
11
 Johan Veerman (1068) - Marco de Leeuw (1123) 0-28Partij
 Jan Hania (1053) - Kees Noordermeer  1-17Partij
 Paul Sier (1303) - Gera Hol (974) 2-010Partij  
 Mohammed Aliem Wagid Hosain (863) - Alexander Zwanenburg (840) 0-26Partij
 Sijmen Hansen (1084) - Arno Kooloos (1074) 2-03Partij
 Bart van Geel (1084) - Rinus Kromhout (1053) 1-14Partij
 Martin Berends (984) - Daniël Boom (917) 0-21Partij
 Erik van der Haar (848) - Nico Mul (850) 2-09Partij  
 Remmert Sijm (1066) - Gé Berbee (957) 1-15Partij  
 Johan Deubel (750) - Gerrit Slottje (910) 0-22Partij
   Den Haag  -   Dam Combinatie Zaanstreek  
8
-
12
 Hans den Engelsman (1219) - Paul Teer (1199) 1-13Partij  
 Herman Vroom (1101) - Ruud Holkamp (1153) 1-14Partij
 Gerard de Groot (1252) - Losseni Savané (1256) 2-06Partij  
 Hein van Dee (1097) - Ruud Groot (1104) 1-17Partij  
 Frans van Eenennaam (1102) - Dik Vermeulen (1091) 1-18Partij
 Reza Ghafoerkhan (1108) - Barbara Graas (996) 1-110Partij
 Jeroen Wit (942) - Wout Rijs (1146) 1-12Partij
 Nico Leemberg (1100) - Piet Smit (1133) 0-21Partij
 Frans Teijn (1070) - Joop Wind (1083) 0-29Partij
 Bas Baksoellah (1010) - Ramon Sakidin (1184) 0-25Partij
   Damlust Gouda 2  -   De Waarddammers  
6
-
14
 Peter van Eck (1222) - Thijs Verboon (1219) 0-27Partij
 Erik Maijenburg (1176) - Theo Voorspuij (1280) 0-210
 Harry Clasquin (1200) - Wim Kalis (1369) 1-15
 Willem Bor (1038) - Peter Hartog (1208) 0-22
 Arie van der Knaap (1054) - Theo de Swart (1338) 1-19Partij
 Kariem Droog (1009) - Pieter Trapman Sr. (1167) 1-18
 Bouke Bruinsma (1029) - Peter de Hek (1266) 0-21
 Jeroen de Bruijn (1096) - Arie van Genderen (1086) 1-14
 Henk Meester (1024) - Harm Jan van Rees (1108) 1-16Partij  
 Arie de Bruijn (1214) - Ad de Hek (1147) 1-13
   Ons Genoegen Utrecht  -   DC Dordrecht  
10
-
10
 Jan Ongolesono (992) - Nico Knoops (1246) 0-24Partij
 Arne van Mourik (1255) - Kees van Dijk (929) 2-07Partij
 Alfons Ottink (1287) - Ton van Bokhoven (1132) 1-110Partij
 Toys Sheoratan (1160) - Bert Baars (945) 2-01Partij
 Cock van Wijk (1208) - Bas Piepers (753) 2-08Partij
 Auke Zijlstra (1197) - Simon Rompa (875) 2-03Partij
 Peter Meijler (1143) - Fred Roedolph (1158) 0-22Partij
 Lucien Farzan (983) - Jaap van der Linden (889) 0-25Partij
 Wim Vlooswijk (1090) - Nico Stuurstraat (915) 1-16Partij
 Gerard Morsink (967) - Anton Kosior (1275) 0-29Partij
   Leids Damgenootschap  -   WSDV 3  
7
-
13
 Evert Bronstring (1275) - Nico Valkenburg (1082) 1-15Partij
 Hans Tangelder (1152) - Marie Gabbert (820) 1-110Partij
 Joop Burgerhout  - Ivar Smijers (1029) 0-21Partij
 Edwin van Hofwegen (1196) - Anton van Drumpt (1074) 0-23Partij
 Maurits Meijer (1144) - Bas van Berkel (982) 0-24Partij
 André van der Kwartel (1074) - Henk Hoksbergen (1033) 1-17Partij
 Hans Kreder (1106) - Gerard Zijlema (1052) 2-06Partij
 Harry Dekker (1030) - Gerhard Gerritsen (936) 1-12Partij
 Jack van der Plas (978) - Fernande de Graaf (779) 1-19Partij
 Peter van den Berg (906) - Luise Gabbert (803) 0-28Partij
   VAD Amsterdam  -   Van Stigt Thans 3  
12
-
8
 Paul de Heus (1196) - Hans Lansbergen (1183) 0-23Partij  
 Herman van Westerloo (1138) - Henk de Witt (1320) 2-01Partij  
 Hans Vermeulen (1181) - Ton Burgerhout (1257) 2-06Partij  
 Henk Twijnstra (1184) - Kees Romijn (1269) 1-19Partij
 Kees Binnenkade (1166) - Jelle Groeneveld (1057) 1-17Partij
 Hanco Elenbaas (1194) - Tiny Mous (1166) 1-18Partij  
 Jos Eggen (1201) - Gerrit van Mastrigt (1220) 1-15Partij
 Huib van der Vossen (1104) - Dirk van Schaik Sr. (1034) 1-12Partij
 Arie Storm (1100) - Wim Heuvelman (973) 1-110Partij
 Rob van Westerloo (1165) - Peter Lansbergen (1047) 2-04Partij