HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie Noord-Holland 1998

        Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 Andere
 jaren
Hall of fame
PlTeams12345678WePuBs
1  Krommenie 2  ..8..9..12..3510
  Het Probleem  ........108113510
3  GSZ  8..9....9..354
4  Assendelft  ....7911....346
5  Enkhuizer Damclub  7....7....932-2
6  Damlust  ..6..5....932-8
7  OG Den Ilp  487........31-10
8  Oosterend/Texel  ..5....77..30-10

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 3
ma 17-11-1997     Krommenie 2  -   OG Den Ilp  
12
-
4
 Daan van Os (1148) - Hans Vermeulen (1150) 1-16
 Barbara Graas (1080) - Lex Hopman  1-18
 Peter Groot jr.  - Dick Keyzer  2-05
 Schelte Betten  - Gerrit Bosschieter  1-17
 Henk van de Brink  - Wiebe Fennema  2-04
 Bert Bouma  - Kees Janssen  1-13
 Bram Kooy  - Jan Uijterlinde  2-01
 Jan Otter  - Herman Schuurman  2-02
   Damlust  -   Het Probleem  
6
-
10
 Jan Zijp  - Frans Kroese (1092) 2-06
 Gerard Baas  - Pieter Kuijper  1-13
 Karel van de Hoven  - Remmert Sijm (1078) 0-28
 Walter van den Heerik  - Jan Koppies  1-14
 Theo Koopman  - Piet Singer  1-17
 Jan van Straalen  - Marchinus Mulder (1062) 0-25
 Joop Laanstra  - Jan Hania  1-12
 Cees Koedijk  - Jan van Velzen  0-21
wo 19-11-1997     Assendelft  -   GSZ  
7
-
9
 Ruud Holkamp (1076) - Sjon Deen  1-16
 Elbert Holkamp (1083) - Theo Klein  1-13
 Guido van den Berg (1207) - Rob de Noord  0-27
 Jan de Ruiter (1243) - Nico de Boer  0-28
 Jo Geuke (963) - Jan Bravenboer  2-04
 Leo Hablous  - Mark van Gulik  0-25
 Henk Martens  - Cees Deen  2-01
 Jan Kentrop  - Pierre Hof  1-12
za 31-01-1998     Oosterend/Texel  -   Enkhuizer Damclub  
7
-
9
 Piet Bakelaar (1108) - Cor Westerveld (1269) 1-11
 Rinus Vittali  - Peter Koopen  1-16
 Vic Voskuil  - Nico Leemberg (1169) 0-27Partij
 Adriaan Bruin  - Hans van der Veen (1062) 0-28
 Bert Duin  - Chris de Jonge  0-25
 Gerrit Vlaming  - Dirk Roosendaal  1-14
 Frans Kuiper  - Bart over de Linden  2-03
 Cees Vinke  - Victor van der Veen  2-02