HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2020/2021

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Den Haag  ....................141212
2  Zaanstreek  ..................11..126
3  DES Lunteren 3  ................10....124
  O2O 2  ..............10......124
5  Damlust Gouda 2  ............9........122
6  VAD Amsterdam  ..........8..........110
  De Hofstad Dammers  ..........8..........110
8  Leids Damgenootschap  ........7............10-2
9  WSDV 3  ......6..............10-4
  De Waarddammers 2  ....6................10-4
11  Van Stigt Thans 3  ..5..................10-6
12  Haarlemse Damclub  2....................10-12

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 1
za 19-09-2020     Damlust Gouda 2  -   Leids Damgenootschap  
9
-
7
 Arie de Bruijn (1238) - Hans Tangelder (1158) 1-14Partij
 Harry Clasquin (1202) - Jack van der Plas (967) 2-03
 Peter van Eck (1200) - Maurits Meijer (1120) 2-05Partij
 Kariem Droog (1038) - Joop Burgerhout (1116) 0-21Partij
 Ruud Kloosterman (1230) - André van der Kwartel (1075) 1-17Partij
 Alex Bitter (1111) - Harry Dekker (1023) 1-18Partij
 Arie van der Knaap (1046) - Hein van Winkel (982) 2-06Partij
 Willem Bor (1049) - Hans Kreder (1084) 0-22Partij
   Den Haag  -   Haarlemse Damclub  
14
-
2
 Frans van Eenennaam (1093) - Dick Siegers (1121) 2-02Partij
 Pertap Malahé (1166) - Rudi van Velzen (1013) 2-07Partij
 Gerard de Groot (1237) - Mark Deurloo (1361) 2-06Partij
 Nico Leemberg (1111) - Gerard van Velzen (1000) 1-18Partij
 Hans van Woerkom (1085) - Fabian Snijder (1123) 2-04Partij  
 Herman Vroom (1120) - Peter Schipper (1028) 2-03Partij
 Bas Baksoellah (1000) - Frans Elzenga (939) 1-15Partij
 Roy Bidesi (1098) - niet opgekomen  2-01R
   VAD Amsterdam  -   De Hofstad Dammers  
8
-
8
 Herman van Westerloo (1129) - Frans van de Velde (1093) 0-27Partij  
 Arie Storm (1095) - Krijn Toet (1259) 0-23Partij
 Jos Eggen (1209) - Radjendrenath Kalloe (991) 0-22Partij
 Hanco Elenbaas (1206) - Jetse Veenstra (972) 2-06Partij  
 Hans Vermeulen (1180) - Jaap van Hal (1041) 2-04Partij  
 Rob van Westerloo (1172) - Gerard Peroti (966) 1-11Partij
 Paul de Heus (1178) - Dion van Bommel (1022) 1-18Partij  
 Kees Binnenkade (1151) - Nerin Bisseswar (793) 2-05Partij
   De Waarddammers 2  -   DES Lunteren 3  
6
-
10
 Arjan Mourits (1056) - Evert Evers (1112) 0-22Partij
 Martin Nederlof (982) - Bram Cysouw (1026) 1-15Partij
 Mari Dame (1035) - Bert van Harten  0-23Partij
 Marijke Koers-van Genderen (1036) - Arno Bos (1160) 0-21Partij
 Pieter Trapman Sr. (1159) - Jan Cysouw (862) 2-08Partij
 Theo Voorspuij (1278) - Willem Stunnenberg (1052) 1-14Partij
 Ernst de Heer (966) - Chris Versteegen (1036) 1-17Partij
 Harm Jan van Rees (1111) - Michel Hendriksen Jr. (767) 1-16Partij
   O2O 2  -   WSDV 3  
10
-
6
 Siegfried Parbhoe (976) - Robert-Jan van Steenbergen (1112) 1-12Partij  
 Hans van den Heuvel (1173) - Ivar Smijers (1173) 1-16Partij  
 Huub Kroes (962) - Luise Gabbert (1069) 1-15Partij  
 Gerrit Tigchelaar (1100) - Marie Gabbert (981) 1-18Partij  
 John Stins (1080) - Bas van Berkel (1020) 2-07Partij
 Rajiv Balradj  - Marjory Feyt (783) 2-01Partij  
 Laura Ratniece (1081) - Frans van der Veer (947) 1-14Partij
 Bob Out (933) - Jaap Vink (1076) 1-13Partij
   Van Stigt Thans 3  -   Zaanstreek  
5
-
11
 Ton Burgerhout (1267) - Ruud Holkamp (1143) 1-18Partij
 Hans Lansbergen (1210) - Ruud Groot (1101) 1-17Partij
 Tiny Mous (1179) - Wout Rijs (1129) 0-21Partij  
 Ronald Wisse (886) - Joop Wind (1094) 0-22Partij
 Guido van den Berg (1260) - Dik Vermeulen (1086) 2-05Partij  
 Edwin de Jager (1269) - Paul Teer (1215) 1-16Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1028) - Losseni Savané (1216) 0-24Partij
 Peter Lansbergen (1050) - Paul van der Lem (1164) 0-23Partij