HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  1e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Dammend Tilburg  ..10....97....910..5845
2  Gooi & Eemland  ......8..81010....85744
3  DC Nijmegen  6......41010..8..126750
4  Raes DC Maastricht  ......7....599..105640
5  DES Lunteren 2  ..8..9......786136651
6  CTD Arnhem 2  7..12....975....106650
7  Brainsport Eindhoven  986....7......11..5541
8  ADG  ..6611..9......8..5540
9  DAmateurs  ..6..7911....78..6548
10  EAD Asten  7..878......9....5439
11  PWG s-Gravenpolder  6......10..588..76444
12  De Variant  ..84636........96336

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 6
za 27-11-2021     EAD Asten  -   Brainsport Eindhoven  
-
   DC Nijmegen  -   De Variant  
12
-
4
 Gerard Martens (1115) - Martin de Wolf (1170) 1-16Partij
 Hans Ladage (1200) - Franklin Denissen (1000) 2-01Partij
 Jean van Ingen (1063) - Jan de Wolf (1142) 1-17Partij  
 Kees Hazen (1154) - Mark de Wolf (1014) 2-02Partij
 Ludger Buijs (1051) - Mark Klaassen (1029) 1-15Partij
 Stef Migchelbrink (1031) - Jan van Beeck (1018) 1-13Partij
 Albert Eggink (1078) - DaniĆ«lla de Vos (1021) 2-08Partij  
 Roy Slagter (879) - Johan Konings (978) 2-04Partij  
   CTD Arnhem 2  -   DAmateurs  
5
-
11
 Rein Bergsma (1049) - Peter Klaassen (1023) 0-23Partij
 Arnout Mossink (1031) - Antoine van Zandvoort (1113) 1-14Partij
 Aroen Bholasingh (897) - Wil van den Braak (1359) 0-22Partij
 niet opgekomen  - Rob Pijnenburg (973) 0-21R
 Rommy Moerlie (977) - Jacques Brouns (1069) 1-18Partij  
 Sander Neutel (1143) - Arno Bloks (1031) 1-16Partij
 Theo Willemsen (1075) - Martien van Erp (874) 2-07Partij
 Marco Huijzer (912) - John Wilsens (1049) 0-25Partij
   PWG s-Gravenpolder  -   DES Lunteren 2  
10
-
6
 Peter Schunselaar (1199) - Johan Top (1116) 1-11Partij
 Danny Wattel (1215) - Evert van de Pol (1141) 2-05Partij
 Aart Walraven (1209) - Richard Cousijnsen (1270) 1-18Partij  
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (1136) - Henri van Hierden (1175) 1-17Partij
 Niels Roelofsen (1131) - Arno Bos (1164) 1-14Partij
 Jaap Veerhoek (1131) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (966) 2-06Partij
 Fons Huijbreghts (1103) - Henk Timmer (1088) 1-12Partij  
 Jos de Wild (1017) - Wim Lammers (1120) 1-13Partij
   Gooi & Eemland  -   Raes DC Maastricht  
-
za 15-01-2022     Dammend Tilburg  -   ADG  
-