HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  1e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Dammend Tilburg  9..............1010..3610
2  CTD Arnhem 2  7........9......12..348
3  Gooi & Eemland  ..........810......8344
4  EAD Asten  ........8....9..8..342
5  Raes DC Maastricht  ............59....10340
6  DES Lunteren 2  ......8......7....13338
7  Brainsport Eindhoven  ..78..........11....334
8  ADG  ....6..11......8....332
9  DAmateurs  ......779..........32-2
10  PWG s-Gravenpolder  6..........58......31-10
11  DC Nijmegen  64..8..............31-12
12  De Variant  ....8..63..........31-14

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 3
za 16-10-2021     DES Lunteren 2  -   EAD Asten  
8
-
8
 Arno Bos (1164) - Ruud Arts (1147) 1-14Partij  
 Henri van Hierden (1175) - Bert Berkers (1189) 0-27Partij
 Evert van de Pol (1141) - Martien Madou (835) 2-02Partij
 Richard Cousijnsen (1270) - Jules Martens (1041) 1-15Partij
 Wim Lammers (1120) - Ad Boot (1067) 1-11Partij
 Bram Cysouw (1028) - Geert Jan Loomans (1025) 2-08Partij
 Evert Evers (1110) - Paul Hellings (1144) 0-26Partij
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (966) - Adrie van Outheusden (1107) 1-13Partij
   DAmateurs  -   Raes DC Maastricht  
7
-
9
 Arno Bloks (1031) - Gijs Schoenmakers (1237) 0-22Partij
 Antoine van Zandvoort (1113) - Karel Leemreize (1138) 1-15Partij  
 Peter Klaassen (1023) - Eric Conrad (1128) 0-26Partij  
 Wil van den Braak (1359) - Luc Jennes (935) 2-01Partij  
 Jos van der Wielen (1122) - Dennis Joosten (1120) 2-04Partij  
 Tom Vissers (975) - Renzo Rubele (1083) 1-18Partij  
 Martien van Erp (874) - Andy Damen (1101) 0-27Partij  
 Jacques Brouns (1069) - Dick Huitink (1045) 1-13Partij
   De Variant  -   Gooi & Eemland  
8
-
8
 Jan van Beeck (1018) - Henk Vogelenzang de Jong (1072) 1-17Partij  
 Martin de Wolf (1170) - Jelmer Martens (1134) 1-12Partij  
 Jan de Wolf (1142) - Leo van der Laan (1116) 1-18Partij
 Hans Bomgaars (1076) - Peter Frans Koops (1136) 1-11Partij  
 Franklin Denissen (1000) - Gerard Benning (1008) 0-26Partij
 Mark Klaassen (1029) - Anne Wouda (902) 2-04Partij  
 Mark de Wolf (1014) - Bert Roest (1065) 1-15Partij  
 DaniĆ«lla de Vos (1021) - Michiel Luiten (979) 1-13Partij  
   ADG  -   PWG s-Gravenpolder  
8
-
8
 Gerrit de Bruijn (1229) - Jaap Veerhoek (1131) 2-04Partij
 Jan de Ruiter (1186) - Danny Wattel (1215) 1-12Partij
 Cees Strooper (1316) - Niels Roelofsen (1131) 2-07Partij
 Ton Bollebakker (1224) - Fons Huijbreghts (1103) 0-28Partij  
 Ton van der Ploeg (984) - Rianka van Ombergen-Rentmeester (1136) 1-12Partij  
 Frits Stuger (991) - Jos de Wild (1017) 0-26Partij
 Harry de Waard (1186) - Aart Walraven (1209) 1-11Partij
 Marcel Everloo (1017) - Cor Boot (919) 1-15Partij
   Brainsport Eindhoven  -   CTD Arnhem 2  
7
-
9
 David Riupassa (1115) - Jan Riesthuis (1048) 1-18Partij
 Menno Hottinga (1099) - Aroen Bholasingh (897) 2-06Partij  
 Alexei Ovsyanko (730) - Arnout Mossink (1031) 0-27Partij  
 Yuriy Lagoda (1385) - Rommy Moerlie (977) 2-02Partij  
 Jan Kornilov (947) - Wilrick Wonnink (1125) 1-15Partij  
 Jan van den Hooff (1084) - Theo Willemsen (1075) 1-14Partij
 Jacco Sandee (1172) - Wim van Dongen (892) 0-21Partij
 Fred Passchier (1176) - Rein Bergsma (1049) 0-23Partij
   Dammend Tilburg  -   DC Nijmegen  
10
-
6
 Toby Hage (1328) - Kees Hazen (1154) 2-03Partij  
 Jim Depaepe (1164) - Hans Ladage (1200) 1-16Partij  
 Toine Vermeer (1162) - Ludger Buijs (1051) 1-14Partij
 Sarah Rijgersberg (1126) - Stef Migchelbrink (1031) 1-15Partij
 Theo van den Hoek (1200) - Eric Sanders (1106) 1-12Partij
 Toon Dielen (1088) - Jean van Ingen (1063) 1-17Partij
 Alex Poliakov  - Roy Slagter (879) 2-01Partij
 Yuri Derks (776) - Albert Eggink (1078) 1-18Partij