HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  1e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  PSV Dammen  121111128111214141213112040
2  Rivieren Dammers  81313159111212131612111848
3  PWG s-Gravenpolder  9713911121214141214111634
4  WSDV Wageningen 2  9771213111514111212111626
5  Middelburg  8511813131411131212111620
6  DC Nijmegen  1211977101011109121111-4
7  Raes DC Maastricht  998971061391212117-12
8  Denk En Zet H-G  8885610141010915117-14
9  TDV 2  686699710151113117-20
10  CEMA/De Vaste Zet 2  6769710111051210117-34
11  De Variant  84888118119813116-28
12  Denk en Zet Culemborg 2  786888857107111-56

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 21-02-2015     PSV Dammen  -   Middelburg  
12
-
8
 Jacco Sandee (1165) - Peter Schunselaar (1183) 0-23
 Carlo Nas (1233) - Danny Wattel (1187) 1-12Partij
 Pieter Wijn (1227) - Daaf Kasse (1327) 2-07Partij
 Fred Passchier (1253) - Arie Kammeraat (1155) 2-08
 Paul Hellings (1192) - Piet Allaart (1089) 1-11
 Salomon de Jong (1184) - Wim Koppejan (1072) 1-15
 Jan van den Hooff (1158) - Jaap de Jonge (1114) 2-04Partij
 Menno Hottinga (1093) - Jan Flikweert (894) 1-110
 David Riupassa (1057) - Ruud van Eenennaam (946) 1-19
 Jacques Brouns (1057) - Piet Nieuwenhuijzen (1044) 1-16
   CEMA/De Vaste Zet 2  -   Denk en Zet Culemborg 2  
10
-
10
 Genadij Shapiro (1191) - Henk Ruesink (1183) 1-14
 Bert Verton (1076) - Ed Kok (1144) 1-110Partij
 Dieter van Gortel (1020) - Jan Riesthuis (1104) 1-13
 Martin van der Hout (1058) - Robert-Jan van den Akker (1134) 0-21
 Wiel Maertzdorf (1198) - Henk Stoop (1087) 0-26Partij
 Clemens Crucius (1055) - Krijn van Drie (1010) 0-29Partij
 Ingrid de Kok (1128) - Albert Middelkoop (643) 2-07
 Louis Peters (1024) - Kumar Mangal (931) 2-02
 Dré Peeters (917) - Ebbo de Jong (929) 2-05
 Wil Janssen (950) - Peter Kers (860) 1-18
   Raes DC Maastricht  -   Denk En Zet H-G  
6
-
14
 Leo Nagels (1019) - Wim Kalis (1346) 0-210Partij
 Ber ten Haaf (1059) - Mijndert Verkaik (1206) 0-27Partij
 Dick Huitink (1012) - Peter de Hek (1306) 0-24Partij
 Remon Gadjradj (921) - Joop Kwakernaak (1059) 1-16Partij
 Maurice Raes (1060) - Pieter Trapman Sr. (1146) 0-21Partij
 Peter Bronstring (1001) - Eef Stam (1111) 1-15Partij
 Gijs Schoenmakers (1225) - Piet Verkaik (1033) 1-18Partij
 Andy Damen (1127) - Ad de Hek (1137) 1-12Partij
 Dré Verheggen (940) - Peter van Noordennen (1122) 1-13Partij
 Eric Conrad (1105) - Jonathan Mentink (790) 1-19Partij
   Rivieren Dammers  -   De Variant  
16
-
4
 Arthur de Swart (1134) - Daniëlla de Vos (1038) 1-19
 Theo Voorspuij (1276) - Martin de Wolf (1160) 1-18
 Theo de Swart (1340) - Franklin Denissen (1013) 1-14
 Thijs Verboon (1132) - Mark Klaassen (1041) 2-010
 Pelle Sterk (1169) - Ad Vervoort Jr.  2-07
 Rik Verboon (1223) - Jan de Wolf (1167) 2-06Partij
 Gerry Verhoeven (1065) - Richard Mertens (727) 2-01
 Henk Houweling (1157) - Roland Coray (857) 2-03
 Niels Verboon (954) - Jan Kerkhofs (1007) 1-15
 Dirk-Jan Dekker (987) - Rob van Lien (954) 2-02
   DC Nijmegen  -   TDV 2  
11
-
9
 Eric Sanders (1062) - Theo van den Hoek (1199) 0-23Partij  
 Hans Ladage (1188) - niet opgekomen  2-01R
 Gerard Martens (1135) - Herman Lamberts (941) 2-04
 Kees Hazen (1146) - Robert de Abreu (923) 0-29
 Jean van Ingen  - Toon Dielen (1096) 1-110
 Henk Wouters (1004) - Jo Frissen (877) 2-07
 Ludger Buijs (1069) - Frits van Tilborg (1061) 1-18
 Anton Janssen (1010) - Martijn Kool (1009) 1-15Partij
 Adri van Wel (983) - Ton Sprangers (933) 2-02
 Piet Zegers (900) - Henk Toepoel (978) 0-26Partij  
   PWG s-Gravenpolder  -   WSDV Wageningen 2  
13
-
7
 Aart Walraven (1157) - Cor Langeveld (1127) 1-1Partij
 Johnny de Leeuw (1362) - Owen Donkers (1105) 2-0Partij
 Cees Rijk (1142) - Simon Oosting (1137) 1-1Partij
 Jaap Veerhoek (1154) - Jesse van Beek (1269) 0-2Partij
 Jos de Wild (1032) - Aalt Mostert Jzn (1106) 2-0Partij
 Jacob Provoost (1077) - Bas van Berkel (954) 2-0Partij
 Niels Roelofsen (1114) - Jaap Vink (1087) 1-1Partij
 Danny de Jager (1048) - Robert-Jan van Steenbergen (719) 2-0Partij
 Cor Boot (965) - Mara Langeveld (883) 1-1Partij
 Ko Louwerse (1017) - Jozef Linssen (1057) 1-1Partij