HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  1e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  WSDV 2  108151312131111101517111850
2  Ons Genoegen Utrecht  108121012121014111313111730
3  DES Lunteren 2  12128101014915111211111628
4  Raes DC Maastricht  58121291211911121311148
5  Middelburg  7101081191013121181111-2
6  Denk En Zet H-G  8810119101011411111111-14
7  Kroonschijf MGR  78681110915101015119-2
8  DC Nijmegen  91011910101181097118-12
9  TDV 2  965117951212611118-34
10  PWG s-Gravenpolder  1099981610108711117-6
11  BDV Bennekom  578899101114136117-20
12  CEMA/De Vaste Zet 2  37971295139914116-26

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 11
za 27-02-2016     Middelburg  -   TDV 2  
13
-
7
 Bram Goedhart (1182) - Theo van den Hoek (1208) 0-29Partij
 Daaf Kasse (1284) - Frits van Tilborg (1060) 1-15Partij
 Peter Schunselaar (1201) - Kees van Bakel (1166) 2-01Partij
 Jaap de Jonge (1103) - Toon Dielen (1107) 1-17Partij
 Wim Koppejan (1051) - Henk Toepoel (991) 2-010Partij
 Piet Allaart (1101) - Martijn Kool (991) 1-16Partij
 Ruud van Eenennaam (945) - Herman Lamberts (908) 2-04Partij
 Piet Nieuwenhuijzen (1041) - Robert de Abreu (923) 0-23Partij  
 Jan Moens (987) - Ton Sprangers (952) 2-08Partij
 Jan Flikweert (1025) - Mirte Verheijen  2-02Partij  
   PWG s-Gravenpolder  -   Ons Genoegen Utrecht  
9
-
11
 Johnny de Leeuw (1373) - Arne van Mourik (1232) 1-15Partij
 Niels Roelofsen (1116) - Auke Zijlstra (1210) 0-210Partij
 Aart Walraven (1175) - Alfons Ottink (1313) 1-13Partij
 Cees Rijk (1135) - Wouter van Beek (1244) 0-22Partij
 Jeanine van der Horst (1027) - Wim Vlooswijk (1105) 0-27Partij
 Jaap Veerhoek (1126) - Cock van Wijk (1208) 1-14Partij
 Jacob Provoost (1142) - Gerard Morsink (958) 2-06Partij
 Hans Bomgaars (1093) - Ruud Klaarenbeek (1071) 2-01Partij
 Fons Huijbreghts (1112) - Peter Meijler (1136) 1-19Partij
 Jos de Wild (1046) - Dick de Boer (963) 1-18Partij
   DC Nijmegen  -   WSDV 2  
9
-
11
 Hans Ladage (1199) - Arie Janssen van Doorn (1182) 1-14Partij
 Eric Sanders (1078) - Gerben van Steenbergen (1228) 2-02Partij
 Gerard Martens (1124) - Simon Oosting (1133) 1-17Partij
 Kees Hazen (1155) - Henk Kleinrensink (1177) 1-18Partij
 Ludger Buijs (1083) - Jaap Vink (1089) 1-19Partij
 Jean van Ingen (1090) - Hans Dammingh (1109) 2-010Partij
 Henk Wouters (1014) - Jorne Huiting (1078) 0-25Partij
 Anton Janssen (1013) - Owen Donkers (1142) 1-16Partij
 Piet Zegers (879) - Aalt Mostert Jzn (1101) 0-23Partij
 Erich Ketelaars (940) - Harry Doomernik (1074) 0-21Partij
   BDV Bennekom  -   Kroonschijf MGR  
10
-
10
 Coen Bommel (1149) - Cor Westerveld (1200) 1-16Partij
 Chris Versteegen (1065) - Kees Brandwijk (1051) 1-13Partij
 Lex Smalbrink  - Gerrit Ritmeester (1050) 1-11Partij
 Willem Stunnenberg (952) - Teus Stam (1051) 1-19Partij
 Gerrit Stunnenberg (1142) - Jeroen Schakel (1082) 2-08Partij
 Hans Robben (993) - Martin Nederlof (1038) 1-14Partij
 Johan de Haas (1052) - Harm Jan van Rees (1116) 0-27Partij
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) - Mari Dame (1031) 2-02Partij
 Frans Lamers (986) - Gert Trapman  1-15Partij
 Alex van Harn (919) - Marijke Koers-van Genderen (1039) 0-210Partij
   Denk En Zet H-G  -   Raes DC Maastricht  
11
-
9
 Piet Verkaik (1024) - Harry Velraeds (1153) 1-13Partij
 Peter de Hek (1292) - Leon Oudenes (1208) 1-18Partij
 Mijndert Verkaik (1214) - Gijs Schoenmakers (1233) 1-15Partij
 Pieter Trapman Sr. (1149) - Ber ten Haaf (1076) 1-16Partij
 Joop Kwakernaak (1065) - Andy Damen (1138) 1-110Partij  
 Ad de Hek (1137) - Dick Huitink (1031) 1-12Partij
 Peter van Noordennen (1122) - Eric Conrad (1097) 1-14Partij
 Joop Latooy (995) - Leo Nagels (1006) 2-01Partij
 Jonathan Mentink (847) - Karel Leemreize (1140) 1-19Partij
 Eef Stam (1112) - Janes de Vries (1025) 1-17Partij
   DES Lunteren 2  -   CEMA/De Vaste Zet 2  
11
-
9
 Evert van de Pol (1066) - Genadij Shapiro (1212) 0-29Partij
 Jan Lammers (1175) - Dieter van Gortel (1017) 2-01Partij
 Henk Timmer (1085) - Bert Verton (1086) 0-23Partij
 Edwin Loozen (1070) - Ton van Hove (961) 0-210Partij
 Richard Cousijnsen (1241) - André Maertzdorf (1133) 2-05Partij
 Robbert Westerink (1042) - Raphaël Martens (1161) 1-12Partij
 Jaap Heij (1038) - Martin van der Hout (1037) 1-14Partij
 Henri van Hierden (1116) - Clemens Crucius (1048) 2-06Partij
 Berrian Lammers (933) - Valere Hermans (1014) 1-18Partij
 Arno Bos (1105) - Djordy Suijlen (862) 2-07Partij