HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DC Nijmegen  ..................14..128
  DES Lunteren 2  ....................14128
3  Raes DC Maastricht  ..............12......124
  DIOS/Eureka  ................12....124
5  Ons Genoegen Utrecht  ............11........122
6  EAD Asten  ..........10..........110
  WSDV 2  ..........10..........110
8  DAmateurs  ........9............10-2
9  Rivieren Dammers  ....8................10-4
  CTD Arnhem 2  ......8..............10-4
11  Denk en Zet Culemborg 2  6....................10-8
  Dammers Uit Oost 2  ..6..................10-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 1
za 16-09-2017     Dammers Uit Oost 2  -   DES Lunteren 2  
6
-
14
 niet opgekomen  - Wim Lammers (1147) 0-21R
 Harry Graaskamp (1114) - Henri van Hierden (1164) 1-14Partij
 Tom Rinner (838) - Edwin Loozen (1066) 0-28Partij
 Jaap de Vries (1075) - Jeroen van den Brink (992) 1-110Partij
 Rodier Evers (1021) - Johan Top (971) 1-19Partij
 Tom Westhof (956) - Wim Schaafsma  1-17Partij
 Johan Haijtink (1077) - Jaap van Hierden Sr. (1021) 2-05Partij
 Alexandra Betting (983) - Henk Timmer (1068) 0-26Partij
 Mervin Hendriks (999) - Jaap Heij (1041) 0-22Partij
 Simon Wiersma (938) - Evert van de Pol (1106) 0-23Partij
   WSDV 2  -   EAD Asten  
10
-
10
 Derk Kleinrensink (1141) - Hans Berkers (1212) 1-18Partij
 Owen Donkers (1122) - Paul Hellings (1185) 0-29Partij
 Henk Kleinrensink (1184) - Bert Berkers (1188) 1-13Partij
 Arie Janssen van Doorn (1130) - Jules Martens (1087) 1-14Partij
 Machiel Weistra (1096) - Patrick Adriaans (1130) 0-210Partij
 Robert-Jan van Steenbergen (999) - Hans Greveraars (929) 1-16Partij
 Ákosh Kardos (897) - Ad Boot (1056) 1-17Partij
 Hans Kromhout (1080) - Peter Arts (1015) 2-05Partij
 Jaap Vink (1090) - Hans van Berkel Sr. (1067) 1-12Partij
 Harry Doomernik (1119) - niet opgekomen  2-01R
   Ons Genoegen Utrecht  -   DAmateurs  
11
-
9
 Arne van Mourik (1268) - Willem-Peter Berkelmans (1075) 1-110Partij
 Alfons Ottink (1297) - Jos van der Wielen (1129) 1-19Partij
 Cock van Wijk (1247) - Antoine van Zandvoort (1099) 2-08Partij
 Auke Zijlstra (1222) - John Wilsens (1069) 0-24Partij
 Lucien Farzan (1141) - Jacques Brouns (1051) 2-05Partij
 Toys Sheoratan (1076) - Leo van Vlerken (1003) 1-17Partij
 Lex van Amerongen (1085) - Tom Vissers (986) 1-13Partij
 Gerard Morsink (958) - Frits van Tilborg (1056) 2-02Partij
 Wim Vlooswijk (1117) - Rob Pijnenburg (995) 1-16Partij
 Teus de Mik (947) - Barend van Amerongen (997) 0-21Partij
   Denk en Zet Culemborg 2  -   DC Nijmegen  
6
-
14
 Ed Kok (1154) - Kees Hazen (1133) 1-19Partij
 John van den Borst (1349) - Hans Ladage (1219) 2-07Partij
 Henk Ruesink (1204) - Denise van Dam (1085) 1-110Partij
 Simon Harmsma (948) - Gerard Martens (1099) 1-15Partij
 Thijs Vreugdenhil (1100) - Stef Migchelbrink (1039) 0-24Partij
 Jan Riesthuis (1060) - Ludger Buijs (1075) 0-26Partij
 Ebbo de Jong (959) - Sammy Amusah (1121) 0-23Partij
 Henk Stoop (1094) - Jean van Ingen (1031) 0-22Partij
 Krijn van Drie (1025) - Anton Janssen (1037) 1-11Partij
 Peter Kers (822) - Henk Wouters (1009) 0-28Partij
   Raes DC Maastricht  -   Rivieren Dammers  
12
-
8
 Karel Leemreize (1195) - Rik Verboon (1270) 1-16Partij
 Dick Huitink (1034) - Theo Voorspuij (1279) 0-22Partij
 Andy Damen (1125) - Thijs Verboon (1165) 0-28Partij
 Peter Bronstring (960) - Henk Houweling (1114) 1-17Partij
 Eric Conrad (1095) - Krijn van Herwaarden (1019) 2-09Partij
 Gijs Schoenmakers (1234) - Ernst de Heer (958) 1-110Partij
 Maurice Raes (1031) - Coen Westerveen (846) 2-04Partij
 Dennis Joosten (1043) - Bas Vink (809) 1-15Partij
 Ber ten Haaf (1077) - Gozé van Pelt (741) 2-03Partij
 Harry Velraeds (1118) - Menno Eijkelenboom (688) 2-01Partij
   DIOS/Eureka  -   CTD Arnhem 2  
12
-
8
 Hubert de Baetselier (1078) - Wilrick Wonnink (1125) 1-16Partij
 Mark Werrebrouck (1020) - Wim Spies (493) 2-02Partij
 Eddy Zijlstra (1128) - Nouri Brinkman (535) 2-01Partij
 Brion Koullen (1267) - Sammy Brijobhokun (821) 2-03Partij
 Theo Schippers (1322) - Sander Neutel (1146) 1-19Partij
 Tom Swelsen (1101) - Rommy Moerlie (967) 1-17Partij
 Darja Koullen (1025) - Theo Willemsen (1077) 1-110Partij
 Marijn Jans (903) - Aroen Bholasingh (826) 0-25Partij
 Peter Swelsen (996) - Ton Berends (1000) 0-24Partij
 Maarten Everduim (1075) - Leo Steyntjes (990) 2-08Partij