HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DC Nijmegen  165..1110151214111214101740
2  DIOS/Eureka  4118..12131414111512101628
3  WSDV 2  15912913..1014111314101540
4  Ons Genoegen Utrecht  ..128119111214131013101526
5  DES Lunteren 2  9..1198181012141412101334
6  Raes DC Maastricht  10871112129101112..10124
7  DAmateurs  57..9281510101212108-20
8  EAD Asten  86108101158..1112108-22
9  Denk en Zet Culemborg 2  666681010127..14106-30
10  Dammers Uit Oost 2  99976910..13139105-12
11  Rivieren Dammers  857106889..711103-42
12  CTD Arnhem 2  68678..886119102-46

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 10
za 03-02-2018     EAD Asten  -   DES Lunteren 2  
10
-
10
 Paul Hellings (1185) - Jeroen van den Brink (992) 2-010Partij
 Paul Peters (1150) - Henri van Hierden (1164) 0-27Partij
 Hans Berkers (1212) - Wim Lammers (1147) 1-14Partij
 Patrick Adriaans (1130) - Evert van de Pol (1106) 2-09Partij
 Bert Berkers (1188) - Robbert Westerink (1102) 2-03Partij
 Jules Martens (1087) - Henk Timmer (1068) 1-15Partij
 Hans Greveraars (929) - Edwin Loozen (1066) 0-28Partij
 Herman Clevis (1037) - Jaap Heij (1041) 1-16Partij
 Ad Boot (1056) - Jaap van Hierden Sr. (1021) 1-12Partij
 Martien Madou (850) - Bram Cysouw (884) 0-21Partij
   Dammers Uit Oost 2  -   DAmateurs  
10
-
10
 Harry Graaskamp (1114) - Willem-Peter Berkelmans (1075) 1-15Partij
 Tom Knapen (1050) - Arno Bloks (1036) 0-21Partij
 Johan Haijtink (1077) - Jacques Brouns (1051) 1-12Partij
 Hans Rinner (875) - John Wilsens (1069) 1-110Partij
 Tom Westhof (956) - Rob Pijnenburg (995) 0-29Partij
 Jaap de Vries (1075) - Leo van Vlerken (1003) 1-16Partij
 Tom Rinner (838) - Peter Klaassen  2-03Partij
 Rodier Evers (1021) - Tom Vissers (986) 2-07Partij
 Alexandra Betting (983) - Martien van Erp (925) 1-18Partij
 Michiel Bibbe (808) - Ad Rovers  1-14Partij
   WSDV 2  -   DC Nijmegen  
15
-
5
 Machiel Weistra (1096) - Denise van Dam (1085) 2-03Partij
 Gerben van Steenbergen (1216) - Gerard Martens (1099) 2-04Partij
 Derk Kleinrensink (1141) - Sammy Amusah (1121) 2-02Partij
 Arie Janssen van Doorn (1130) - Jean van Ingen (1031) 2-08Partij
 Robert-Jan van Steenbergen (999) - Stef Migchelbrink (1039) 1-16Partij
 Owen Donkers (1122) - Albert Eggink (1054) 1-110Partij
 Ákosh Kardos (897) - Kees Hazen (1133) 1-15Partij
 Harry Doomernik (1119) - Hans Ladage (1219) 1-11Partij
 Hans Dammingh (1112) - Anton Janssen (1037) 2-09Partij
 Henk Kleinrensink (1184) - Ludger Buijs (1075) 1-17Partij
   Ons Genoegen Utrecht  -   Rivieren Dammers  
10
-
10
 Arne van Mourik (1268) - Rik Verboon (1270) 0-23Partij
 Alfons Ottink (1297) - Theo Voorspuij (1279) 1-17Partij
 Cock van Wijk (1247) - Thijs Verboon (1165) 1-12Partij
 Toys Sheoratan (1076) - Henk Houweling (1114) 2-08Partij
 Auke Zijlstra (1222) - Mark Mandemaker (916) 1-110Partij
 Peter Meijler (1118) - Ernst de Heer (958) 1-19Partij
 Teus de Mik (947) - Menno Eijkelenboom (688) 0-24Partij
 Lucien Farzan (1141) - Bas Vink (809) 1-15Partij
 Gerard Morsink (958) - Gozé van Pelt (741) 2-06Partij
 Dick de Boer (948) - Myrthe Kraaijeveld (587) 1-11Partij
   Denk en Zet Culemborg 2  -   CTD Arnhem 2  
14
-
6
 John van den Borst (1349) - Rein Bergsma (1033) 2-03Partij
 Simon Harmsma (948) - Theo Willemsen (1077) 2-08Partij
 Henk Ruesink (1204) - Aroen Bholasingh (826) 2-01Partij
 Ed Kok (1154) - Sander Neutel (1146) 0-210Partij
 Thijs Vreugdenhil (1100) - Rommy Moerlie (967) 2-02Partij
 Henk Stoop (1094) - Wilrick Wonnink (1125) 1-16Partij
 Jan Riesthuis (1060) - Douwe Hokwerda  2-09Partij
 Ebbo de Jong (959) - Wim van Dongen (880) 1-15Partij
 Peter Kers (822) - Leo Steyntjes (990) 0-24Partij
 Robert-Jan van den Akker (1138) - Ton Berends (1000) 2-07Partij
   Raes DC Maastricht  -   DIOS/Eureka  
8
-
12
 Gijs Schoenmakers (1234) - Maarten Everduim (1075) 2-04Partij
 Ber ten Haaf (1077) - Hubert de Baetselier (1078) 1-13Partij
 Eric Conrad (1095) - Brion Koullen (1267) 0-26Partij
 Dick Huitink (1034) - Jasper Kole (722) 1-18Partij
 Dennis Joosten (1043) - Olga Kamychleeva (1370) 0-21Partij
 Dré Verheggen (950) - Marijn Jans (903) 1-17Partij
 Henri Grau (950) - Tom Swelsen (1101) 0-22Partij
 Karel Leemreize (1195) - Theo Schippers (1322) 0-29Partij
 Maurice Raes (1031) - Eddy Zijlstra (1128) 2-05Partij
 Andy Damen (1125) - Mark Werrebrouck (1020) 1-110Partij