HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DES Lunteren 2  ........11........12143614
2  Ons Genoegen Utrecht  ..............1112..133612
3  DC Nijmegen  ....1016..14..........3520
4  Raes DC Maastricht  ....10......1212......358
5  DIOS/Eureka  ....4......15....12..342
6  WSDV 2  9..............10..11330
7  Denk en Zet Culemborg 2  ....6........1012....33-4
8  Rivieren Dammers  ......85........11..32-12
9  DAmateurs  ..9..8....10........31-6
10  EAD Asten  ..8......108........31-8
11  CTD Arnhem 2  8......8....9......30-10
12  Dammers Uit Oost 2  67......9..........30-16

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 3
za 28-10-2017     WSDV 2  -   DES Lunteren 2  
9
-
11
 Robert-Jan van Steenbergen (999) - Evert van de Pol (1106) 2-03Partij
 Derk Kleinrensink (1141) - Wim Lammers (1147) 1-12Partij
 Henk Kleinrensink (1184) - Robbert Westerink (1102) 1-17Partij
 Arie Janssen van Doorn (1130) - Jan Lammers (1191) 1-19Partij
 Hans Dammingh (1112) - Jaap Heij (1041) 0-28Partij
 Harry Doomernik (1119) - Edwin Loozen (1066) 1-11Partij
 Mara Langeveld (927) - Jeroen van den Brink (992) 1-14Partij
 Owen Donkers (1122) - Johan Top (971) 1-110Partij
 Bas van Berkel (976) - Henk Timmer (1068) 0-26Partij
 Anton van Drumpt (1066) - Jaap van Hierden Sr. (1021) 1-15Partij
   Ons Genoegen Utrecht  -   Dammers Uit Oost 2  
13
-
7
 Cock van Wijk (1247) - Jaap de Vries (1075) 2-07Partij
 Arne van Mourik (1268) - Tom Knapen (1050) 1-19Partij
 Auke Zijlstra (1222) - Rodier Evers (1021) 2-01Partij
 Alfons Ottink (1297) - Johan Haijtink (1077) 2-06Partij
 Wim Vlooswijk (1117) - Jan Masselink (1151) 1-14Partij
 Gerard Morsink (958) - Ralf Richters (1080) 0-210Partij
 Peter Meijler (1118) - Alexandra Betting (983) 2-05Partij
 Teus de Mik (947) - Tom Westhof (956) 0-22Partij
 Lucien Farzan (1141) - Simon Wiersma (938) 1-18Partij
 Toys Sheoratan (1076) - Hans Rinner (875) 2-03Partij
   Denk en Zet Culemborg 2  -   EAD Asten  
12
-
8
 Ed Kok (1154) - niet opgekomen  2-01R
 Jan Riesthuis (1060) - niet opgekomen  2-02R
 Krijn van Drie (1025) - Ruud Arts (1146) 2-05Partij
 Henk Stoop (1094) - Hans Berkers (1212) 1-14Partij
 Albert Middelkoop (901) - Paul Hellings (1185) 1-16Partij
 Thijs Vreugdenhil (1100) - Patrick Adriaans (1130) 1-19Partij
 Hend de Jager (491) - Jules Martens (1087) 0-23Partij
 Alijn Kuijer (579) - Ad Boot (1056) 0-27Partij
 Ebbo de Jong (959) - Hans Greveraars (929) 1-110Partij
 Peter Kers (822) - Piet van Rens (792) 2-08Partij
   Raes DC Maastricht  -   DAmateurs  
12
-
8
 Harry Velraeds (1118) - John Wilsens (1069) 1-16Partij
 Dennis Joosten (1043) - Jacques Brouns (1051) 0-210Partij
 Maurice Raes (1031) - Jos van der Wielen (1129) 1-17Partij
 Ber ten Haaf (1077) - Willem-Peter Berkelmans (1075) 2-01Partij
 Gijs Schoenmakers (1234) - Arno Bloks (1036) 1-14Partij
 Janes de Vries (1004) - Antoine van Zandvoort (1099) 1-12Partij
 Karel Leemreize (1195) - Barend van Amerongen (997) 2-03Partij
 Eric Conrad (1095) - Leo van Vlerken (1003) 1-18Partij
 Andy Damen (1125) - Tom Vissers (986) 1-15Partij
 Dick Huitink (1034) - Martien van Erp (925) 2-09Partij
   DIOS/Eureka  -   DC Nijmegen  
4
-
16
 Hubert de Baetselier (1078) - Denise van Dam (1085) 0-27Partij
 Olga Kamychleeva (1370) - Gerard Martens (1099) 1-16Partij
 Mark Werrebrouck (1020) - Kees Hazen (1133) 0-210Partij
 Tom Swelsen (1101) - Hans Ladage (1219) 1-19Partij
 Eddy Zijlstra (1128) - Jean van Ingen (1031) 0-28Partij
 Maarten Everduim (1075) - Sammy Amusah (1121) 0-23Partij
 Peter Swelsen (996) - Albert Eggink (1054) 0-24Partij
 Marius Coolen (1008) - Ludger Buijs (1075) 1-12Partij
 Folkert Jansen (823) - Anton Janssen (1037) 0-21Partij
 Marijn Jans (903) - Stef Migchelbrink (1039) 1-15Partij
   CTD Arnhem 2  -   Rivieren Dammers  
9
-
11
 Ton Berends (1000) - Theo Voorspuij (1279) 0-25Partij
 Leo Steyntjes (990) - Henk Houweling (1114) 0-210Partij
 Wilrick Wonnink (1125) - Krijn van Herwaarden (1019) 0-23Partij
 Theo Willemsen (1077) - Ernst de Heer (958) 0-29Partij
 Aroen Bholasingh (826) - Hugo Muilwijk (675) 2-07Partij
 Henk Mahboeb (990) - GozĂ© van Pelt (741) 2-06Partij
 Sander Neutel (1146) - Bas Vink (809) 1-18Partij
 Wim van Dongen (880) - Teus den Hartog (696) 2-04Partij
 Rein Bergsma (1033) - Menno Eijkelenboom (688) 2-01Partij
 Rommy Moerlie (967) - Myrthe Kraaijeveld (587) 0-22Partij