HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DES Lunteren 2  ........11....1414..124822
2  DC Nijmegen  ....1610....14......144728
3  Ons Genoegen Utrecht  ........812..13..11..468
  DIOS/Eureka  ..4............151312468
5  Raes DC Maastricht  ..10......9....1212..456
6  WSDV 2  9..12....10..11......454
7  EAD Asten  ....8..11108........43-6
8  Denk en Zet Culemborg 2  ..6........127..10..43-10
9  Dammers Uit Oost 2  6..7....9..13......42-10
10  Rivieren Dammers  6....58..........1142-20
11  DAmateurs  ....978....10......41-12
12  CTD Arnhem 2  86..8..........9..40-18

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 4
za 11-11-2017     DES Lunteren 2  -   Rivieren Dammers  
14
-
6
 Jan Lammers (1191) - Henk Houweling (1114) 1-110Partij
 Henri van Hierden (1164) - Thijs Verboon (1165) 1-16Partij
 Wim Lammers (1147) - Theo Voorspuij (1279) 0-27Partij
 Henk Timmer (1068) - Mark Mandemaker (916) 1-19Partij
 Jaap Heij (1041) - Ernst de Heer (958) 1-18Partij
 Johan Top (971) - Bas Vink (809) 2-05Partij
 Evert van de Pol (1106) - Teus den Hartog (696) 2-04Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1021) - Gozé van Pelt (741) 2-04Partij
 Robbert Westerink (1102) - Myrthe Kraaijeveld (587) 2-02Partij
 Wim Schaafsma  - Hugo Muilwijk (675) 2-03Partij
   DC Nijmegen  -   CTD Arnhem 2  
14
-
6
 Gerard Martens (1099) - Sander Neutel (1146) 1-110Partij
 Jean van Ingen (1031) - Wilrick Wonnink (1125) 1-17Partij
 Denise van Dam (1085) - Theo Willemsen (1077) 1-18Partij
 Kees Hazen (1133) - Aroen Bholasingh (826) 2-02Partij
 Hans Ladage (1219) - Michael Palmer (1275) 1-11Partij
 Sammy Amusah (1121) - Wim van Dongen (880) 2-03Partij
 Albert Eggink (1054) - Leo Steyntjes (990) 2-06Partij
 Stef Migchelbrink (1039) - Rein Bergsma (1033) 1-15Partij
 Ludger Buijs (1075) - Ton Berends (1000) 2-04Partij
 Anton Janssen (1037) - Henk Mahboeb (990) 1-19Partij
   DAmateurs  -   DIOS/Eureka  
7
-
13
 Jos van der Wielen (1129) - Tom Swelsen (1101) 0-26Partij
 Willem-Peter Berkelmans (1075) - Brion Koullen (1267) 1-110Partij
 Antoine van Zandvoort (1099) - Theo Schippers (1322) 0-23Partij
 Arno Bloks (1036) - Jasper Kole (722) 0-28Partij
 John Wilsens (1069) - Hubert de Baetselier (1078) 2-02Partij
 Jacques Brouns (1051) - Mark Werrebrouck (1020) 2-01Partij
 Tom Vissers (986) - Marcel Karssing (810) 1-15Partij
 Leo van Vlerken (1003) - Maarten Everduim (1075) 1-19Partij
 Barend van Amerongen (997) - Marijn Jans (903) 0-24Partij
 Rob Pijnenburg (995) - Eddy Zijlstra (1128) 0-27Partij
   EAD Asten  -   Raes DC Maastricht  
11
-
9
 Ruud Arts (1146) - Eric Conrad (1095) 1-12Partij
 Bert Berkers (1188) - Harry Velraeds (1118) 1-110Partij
 Paul Peters (1150) - Dick Huitink (1034) 2-08Partij
 Hans Berkers (1212) - Karel Leemreize (1195) 1-13Partij
 Jules Martens (1087) - Peter Bronstring (960) 1-19Partij
 Ad Boot (1056) - Gijs Schoenmakers (1234) 0-21Partij
 Patrick Adriaans (1130) - Leon Oudenes (1189) 1-17Partij
 Paul Hellings (1185) - Dennis Joosten (1043) 2-04Partij
 Martien Madou (850) - Andy Damen (1125) 1-16Partij
 Hans Greveraars (929) - Leo Nagels (998) 1-15Partij
   Dammers Uit Oost 2  -   Denk en Zet Culemborg 2  
13
-
7
 Harry Graaskamp (1114) - Thijs Vreugdenhil (1100) 2-01Partij
 Jan Masselink (1151) - Ed Kok (1154) 1-17Partij
 Johan Haijtink (1077) - Henk Ruesink (1204) 1-18Partij
 Tom Knapen (1050) - Jan Riesthuis (1060) 1-19Partij
 Jaap de Vries (1075) - Simon Harmsma (948) 1-15Partij
 Tom Westhof (956) - Albert Middelkoop (901) 2-04Partij
 Simon Wiersma (938) - Henk Stoop (1094) 0-23Partij
 Rodier Evers (1021) - Krijn van Drie (1025) 2-02Partij
 Alexandra Betting (983) - Peter Kers (822) 2-06Partij
 Ralf Richters (1080) - Ebbo de Jong (959) 1-110Partij
   WSDV 2  -   Ons Genoegen Utrecht  
12
-
8
 Machiel Weistra (1096) - Cock van Wijk (1247) 1-18Partij
 Derk Kleinrensink (1141) - Alfons Ottink (1297) 1-17Partij
 Arie Janssen van Doorn (1130) - Auke Zijlstra (1222) 1-15Partij
 Henk Kleinrensink (1184) - Arne van Mourik (1268) 1-16Partij
 Ákosh Kardos (897) - Peter Meijler (1118) 2-02Partij
 Hans Kromhout (1080) - Wim Vlooswijk (1117) 2-01Partij
 Owen Donkers (1122) - Gerard Morsink (958) 2-03Partij
 Hans Dammingh (1112) - Lex van Amerongen (1085) 0-210Partij
 Harry Doomernik (1119) - Toys Sheoratan (1076) 1-14Partij
 Simon Oosting (1126) - Teus de Mik (947) 1-19Partij